Žena najela s Hyundai více než 1,6 milionu kilometrů

O všem co se týká našeho webu.
petr d
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: sob 29 zář 20:17

Žena najela s Hyundai více než 1,6 milionu kilometrů

Příspěvek od petr d »

Dobrý den,

publikovali jste článek "Žena najela s Hyundai více než 1,6 milionu kilometrů během pouhých pěti let". Docela by mne zajímalo, jak to zvládla? Při průměrné rychlosti 60 km/h ( a to jsem hodně nadsadil, všechny co znám, tak mají na palubním počítači max. 45 km/h). 876 km za den / 60 km/h mi vychází, že za volantem seděla 14 hodin denně nonstop celých 5 let.
Velmi těžko se tomu dá uvěřit....že by placený PR článek od Hyundai?
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Žena najela s Hyundai více než 1,6 milionu kilometrů

Příspěvek od HondaMan »

Hele ja mám třeva Vavg dlouhodobe mezi 80 a 100.
Pak by to bylo realnejsich 9 hodin. I tak to ale povazuju za nesmysl.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Žena najela s Hyundai více než 1,6 milionu kilometrů

Příspěvek od Stepan »

A není to v Americe tak, že MY2013 se prodává vždycky od 2012? Takže pak je těch let najednou víc, minimálně kus 2012, 13, 14, 15, 16, 17, a skoro celej 18?
https://downtownautomotivegroup.wordpre ... lantra-gt/
Takže 5 to není, spíš 6, možná i o kousek víc.
Pak to vychází na přijatelnějších 730km denně. Což je i tak masakr.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Žena najela s Hyundai více než 1,6 milionu kilometrů

Příspěvek od vonkreuz »

Jedna majitelka, ale spíše sdílené auto.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Žena najela s Hyundai více než 1,6 milionu kilometrů

Příspěvek od Lachende Bestien »

Nejspíš prodeje Hnůj-dajů v Jůů Ass Ayy (nebo i jinde) neodpovídají představám vedení, tak se rozhodli tomu trochu pomoci.
Jinak pravdivost informací zveřejňovaných masovými médii, kterou si nelze prakticky nijak ověřit, je v nejlepším případě 50:50.
Spíše se ovšem ve většině případů jedná o zrnko pravdy zasypané haldami smyšlenek a záměrně zamlčených relevantních informací.

Osobně nejsem fanouškem žádného současného výrobce plechových krabic na kolech, ale konkrétně Hnůj-daj si to u mně navždy pohnojil tím, že si soudruzi šikmoocí prosadili u místních zkorumpovaných politických :@) :@) :@) postavení své továrny na špičkové orné půdě obdělávané po mnoho generací. To se nezapomíná a už "jen" z tohoto důvodu bych si jejich korejskou plechovku nikdy nepořídil a nepřesvědčí mě ani sebelákavější reference z důvěryhodného zdroje.
petr d
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: sob 29 zář 20:17

Re: Žena najela s Hyundai více než 1,6 milionu kilometrů

Příspěvek od petr d »

Mně se to nějak nezdá, je to to samý jako že Fabia najela 700 000 km celkem v poho, jen se u ní měnila 3x převodovka, 2x motor, 4x komplet brzdy a celej podvozek. Původní už jsou jen plechy a skla.

Je to logický, když budu měnit co je potřeba a někdo mně nerozstřelí na křižovatce, tak není důvod abych nenajel x milionu kilometrů (pokud mně to v takový plečce bude těch 14 hodin denně bavit).
Moje první Granada natáčela při prodeji 650 000 km a tam byla převodovka i motor opravdu původní. Zato zbytek už asi třetí generace vyměněných dílů.

Jsou to takový články, kde chybí viditelný popisek "Reklamní sdělení". Dělám v reklamě, tak vím o čem mluvím.
petr d
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: sob 29 zář 20:17

Re: Žena najela s Hyundai více než 1,6 milionu kilometrů

Příspěvek od petr d »

A tak máme doplňující článek s tvrzením od Hyundai, že potvrzujeme co jsme potvrdili.
Naše zaměstnankyně jezdila o 106 a střídala se s dalšími třemi kolegy.
Prodeje nám klesají, tak se musíme s něčim vytasit co tu ještě nebylo. Nejpozději do dvou let můžeme očekávat zaručeně nezávislou zprávu. Neznámý hrdina najel 1000 000 km za půl roku.
Jak a hlavně proč to dělal se nikdy nedozvíme.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Žena najela s Hyundai více než 1,6 milionu kilometrů

Příspěvek od Lachende Bestien »

Díky za doplnění.
Asi jedna z nových forem reKLAMy - neviditelný popisek "reklamní sdělení". On tam je, jen je neviditelný. EZ PZ. :^o
petr d
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: sob 29 zář 20:17

Re: Žena najela s Hyundai více než 1,6 milionu kilometrů

Příspěvek od petr d »

A uz nam to vyplouva na povrch. Pani prevazela dily pro auta. Predpokladam ze na tech dilech byla znacka jedne korejske spolecnosti zacinajici pismenem H. Take tvrzeni ze H overoval zaznamy o vymenach oleje a 14 dni zni groteskne. Vam by to po treti navsteve servisu za mesic a pul neprislo divne? Myslim ze auto bylo od zacatku pod drobnohledem dealera kam se na servis jezdilo.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Žena najela s Hyundai více než 1,6 milionu kilometrů

Příspěvek od vonkreuz »

Tak po "kremlobotech" tu máme" skodabota"? :-D
Odpovědět