Autoforum.cz na Facebooku

O všem co se týká našeho webu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Autoforum.cz na Facebooku

Příspěvek od pjanda »

Priznam se, ze jsem se teto "vymozenosti" dlouho vyhybal, ale je to pro nas moznost, jak se dostat do uzsiho kontaktu s nekterymi ctenari. A tak jsme se i my rozhodli vytvorit si profil naseho webu na Facebooku. Najdete jej na ocekavatelne adrese

http://www.facebook.com/AutoForum.cz

a vzhledem k tomu, ze je jen par hodin stary, nenabizi vse, co mame v zameru na nem spustit. V tuto chvili jsme pouze zrekapitulovali par testu a fotografii k nim, vybrali par zajimavych clanku z uplynulych mesicu a doslo i na par odkazu sem do fora :-) Z toho, co na na Facebooku chceme delat predevsim, jsou tam zatim jen stripky - radi bychom nabidli to, co jinde ani nepublikujeme a trochu vice se zamerili na komunikaci s nasimi vernymi ctenari.

Urcite se zde budou objevovat odkazy na zajimave clanky, ale prim by mel hrat obsah, ktery se nehodi do magazinu nebo na forum, rozlicne souteze, nejake zajimavosti ze zivota nasich redaktoru a testeru a take planovani spolecnych akci, ktere chceme tak trochu poradat. Urcite se zde objevi moznost pridat se k nasemu vyletu na Nordschleife, ktery na jinem miste fora planujeme na polovinu cervence.

Pokud se chcete tohoto deni ucastnit, nebo se Vam zkratka libi co delame a mate profil na Facebooku, pridejte se mezi nase fanousky. A pokud nikoli, urcite se budeme dale snazit nabizet dost zajimaveho zde i v magazinu.
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
Pajjoun
Mistr volantu
Příspěvky: 751
Registrován: stř 16 úno 08:50
Bydliště: Kladno

Re: Autoforum.cz na Facebooku

Příspěvek od Pajjoun »

Existuje to sotva tři hodiny a už mi utekla jedna soutěž. Škoda. :-( :D

Možná bych si dovolil upozornit na malou chybku. V poli Informace patrně vypadlo slůvko "pro".
Informace

Webový automagazín pro náročné motoristy a nadšené řidiče. Nekompromisní testy, horké novinky, komentáře aktuálního dění, rady pro řidiče, reportáže z autosalonů a další na http://www.Autoforum.cz
TSs
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoforum.cz na Facebooku

Příspěvek od pjanda »

Ad soutez - zase muzete rici, ze jste znal odpoved ;) Podobne hadanky jsou otazkou prilezitosti, malokdy se sejdou tri tak ruznorode dopravni prostredky se stejnym typem motoru vedle sebe...

Jinak diky za upozorneni, hned to napravime :)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Autoforum.cz na Facebooku

Příspěvek od pavproch »

pjanda píše: Priznam se, ze jsem se teto "vymozenosti" dlouho vyhybal, ale je to pro nas moznost, jak se dostat do uzsiho kontaktu s nekterymi ctenari....
....Pokud se chcete tohoto deni ucastnit, nebo se Vam zkratka libi co delame a mate profil na Facebooku, pridejte se mezi nase fanousky. A pokud nikoli, urcite se budeme dale snazit nabizet dost zajimaveho zde i v magazinu.
ufffff, to se mi ulevilo.... už sem se bál, že my staromilci, co tu "vymoženost" kompletně a nafurt ignorujeme, přijdeme zkrátka... :ymapplause:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
metaljohn
Mistr volantu
Příspěvky: 553
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Svitavy/M. Boleslav

Re: Autoforum.cz na Facebooku

Příspěvek od metaljohn »

Tak jsem tam, jsem zvědavej na ty soutěže :)
MX-5 NB 10th AE, ex BMW E46 323i
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoforum.cz na Facebooku

Příspěvek od pjanda »

Vitejte :) Se soutezemi to budou spise takove drobnosti jako vcera, pokud udelame vetsi soutez, bude mit vetsi rozsah nez na Facebooku. Ale kdo vi, pokud se tam sejde vetsi mnozstvi lidi (a uz soucasny stav me tesi, po tak kratke dobe), da se urcite udelat i vice.
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: Autoforum.cz na Facebooku

Příspěvek od acer.t »

aby tu uplně nezapadlo :D

náš první sraz i na FB profilu AutoFora

http://www.facebook.com/event.php?eid=180805035309128
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Odpovědět