Testy na Autoforum.cz

O všem co se týká našeho webu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Testy na Autoforum.cz

Příspěvek od Stepan »

Jeho se spíš dotklo, když jsem (po tom, co mě auto studený auto honit jak kdyby bylo zadarmo) odmítl připravení "velmi výhodné nabídky se zajištěným financováním na tento konkrétní kus" a vzal si jenom vizitku s poznámkou, že auto, ke kterýmu se takto chovají bych rozhodně nechtěl. Ještě ten večer jsem posílal email s konfigurací a požadavkem na konečnou cenovou nabídku při platbě v hotovosti.

Odpověď nikdy nepřišla :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Testy na Autoforum.cz

Příspěvek od řidičBOB »

Když někdo nechce moje peníze, nikdy mu je nenutím.... A na takové se už nikdy neobracím.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Testy na Autoforum.cz

Příspěvek od rhinos »

no tak nějaký čas zpět Invelt skoro na všech sociálních sítích zveřejnil že umožní testovací jízdu v nějaké nižší řadě bmw. Mám dojem že to bylo bmw 2 activ tourer. Já teda tou dobou neměl kupochtivé období ale víkendový testík bych neodmít. Tak jsem zareagoval ale nehrál habad'ůru že budu kupovat. Při telefonu s jejich asistentkou jsem ani nepotřeboval videotelefon abych viděl ten její kyselý ksichtík :D
Od té doby se Inveltu vyhýbám a volím vždy raději Renocar i když ho nemám hned za firmou.

Navíc v porovnání s jinou neprémiovou značkou kde jsem měl auto zapůjčené skoro měsíc a bez problémů a dokonce ve stejném období takže taky bez záměru v tu danou dobu kupovat...
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Testy na Autoforum.cz

Příspěvek od řidičBOB »

Teď to snad nabízí Kia...tak leda, že by Štěpán změnil priority :-)
BTW: onehdá, když jsem měl slabší chvilku a chtěl si koupit Volvo, tak mi pán vysvětlil, že oni vozy nepůjčují na 1-2 dny. Leda, že bych si to zaplatil - cca 6000/den. Snažil jsem se mu vysvětlit, že si za 2 mio nekoupím auto, ve kterém nestrávím alespoň jeden klasický pracovní den, protože v autě trávím vcelku dost času a věc, kterou bych při zkušební jízdě neodhalil, by mne pak asi dost srala. Dopadlo to tak, že jsem si nakonec koupil R36, kterou jsem měl půjčenou něco přes týden a přímo z PP, kde tehdy jezdila "na zápůjčku".
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Testy na Autoforum.cz

Příspěvek od Stepan »

Ceed GT se líbí vzhledově seniorovi. Ale pro něj je to moc málo posh, pro mě taky a matka nové auto zrovna má :D

Ohledně mých priorit je situace pořád stejná. Srdíčko BRZ, rozum Cupru (i přes pravděpodobně vyšší provozní náklady) a senior by nejradši GTD/RS TDI, ale už rezignoval a prej si můžu dělat co chci 8-}

*PP v tomhle kontextu znamená Policejní Prezidium? :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Testy na Autoforum.cz

Příspěvek od řidičBOB »

Ano.
(neplést s ANO!)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Testy na Autoforum.cz

Příspěvek od vonkreuz »

Test VW Arteonu fajn. Jsem rád že jste uvedli novy test. :ymapplause:
Chyba v obsahu kapitol "Chybí tomu dva alespoň válce". Samotná kapitola má správný název.
http://www.autoforum.cz/testy-aut/prvni ... -krejciho/
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Testy na Autoforum.cz

Příspěvek od mmira »

dekuju, opravil jsem.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2532
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Testy na Autoforum.cz

Příspěvek od Vrooom »

Bede se testovat ta pekna smouli 340i co se testuje na vsech auto webech? To by mohl byt fajn clanek.
code
Autoškolák
Příspěvky: 49
Registrován: úte 11 čer 10:58

Re: Testy na Autoforum.cz

Příspěvek od code »

Bude ještě někdy nějaký test od PJ, je to už více než půl roku co nějaký test sepsal!
Odpovědět