Dalsi automobilove magaziny krom Autoforum.cz

O všem co se týká našeho webu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalsi automobilove magaziny krom Autoforum.cz

Příspěvek od pjanda »

Ze je to nekde lepsi si muzete myslet predevsim tehdy, kdyz nevite, jak se veci opravdu maji ;) Pokud neznate pravdu, nemuzete poznat lez. A na toto novinari pri sve praci spolehaji, nebot kolik lidi neco skutecne vi o vyjimecnych produktech, technickych zalezitostech, udalostech odehravajicich se tisice kilometru daleko atp.? Malokdo, maloco. Podle toho pak obsah medii vypada - muzete si psat prakticky co chcete, skutecnost je pro vetsinu lidi neznamou a staci duveryhodne pusobit, nikoli duveryhodnym byt.

Zrovna jsem psal "vedle", ze podobu obsahu urcuji hlavne obchodni a politicke zajmy a to, co vetsinovy ctenar chce slyset. A opravdu se malokdy sejde, ze by tyto tri podminky daly dohromady prostor pro realitu. Pokud ale zmizi alespon cast techto faktoru, vypada to hned lepe - treba v magazinech o ojetinach nebo veteranech nejsou prakticky zadne obchodni tlaky ze strany automobilek a s tim mizi i cast autocenzury. Kritizovat novy Passat, to by si nikdo netroufl, ale kritizovat 10 let starou ojetinu, to uz mozne je. Veteraniste jsou pak tomuto prostredi vzdaleni jeste dale, zaroven u nich plati, ze se o ne zajima vesmes premysliva ctenarska obec a te se neni mozne zalibit povrchnimi clanky.

Urcite tedy existuji "svobodnejsi" obory, ale jejich pocet roste umerne jejich okrajovosti, politicke neangazovanosti a neexistenci vyznamnych inzerentu.
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Dalsi automobilove magaziny krom Autoforum.cz

Příspěvek od Smrťák »

Svět motorů už také může kritizovat sračkový HTP :D Ale když to udělali páni redaktoři z Autoejetin(automoto speciál) tak prakticky skončili. To je ta svoboda =)) Jako za komančů. Také jsem nemusel na 1. Máj,ale když jsem tam nebyl tak byl problém O:-) O:-) Svět se vůbec nezměnil. Tedy vlastně změnil 8-x Cikáni vymřeli a odnikud přišli Romové :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5586
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalsi automobilove magaziny krom Autoforum.cz

Příspěvek od Snowman000 »

To Pjanda: Dakujem tiez za oddelenie temy a dakujem aj za pohlad na okolite media z branze. Priznam sa, ze stare Autorevue, som nikdy nejak silno nevnimal (ospravedlnujem sa :-s ), casom som evidoval a vyhladaval len Vase nazori a testy (Automobilove klise, test 325i atd.), skor to fakt bol AUTOWEB s panom Cervenkom a este Honza Koubek a jeho videotesty, no teraz je evidentny nesulad toho webu co sa tyka nazorov na svet a slobodu a potom samotne testy aut. V jednej casti citit ich vlastny nazor no v druhej, je tam citit nazor niekoho ineho, niekoho kto to cele zivi...

Takze teraz som tu a Autoforum je pre mna hlavny zdroj informacii, aktualit, testov a musim fakt pochvalit za styl a hlavne otvorenost s akou su tieto informacie podavane. Dakujem. :ymapplause:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalsi automobilove magaziny krom Autoforum.cz

Příspěvek od pjanda »

Smrťák píše:Svět motorů už také může kritizovat sračkový HTP :D Ale když to udělali páni redaktoři z Autoejetin(automoto speciál) tak prakticky skončili. To je ta svoboda =))
Otazka mimo tema - nechcete pouzivat mene smajliku? :)

Jinak toto je trochu specificky pripad. To nepsali pani redaktori z Autojetin, to psal Martin Vaculik, ktery si kritiku HTP zvolil za sve osobni poslani :) Kdybyste jej slysel o tom vypravet, pochopil byste, proc to Skoda vnima jako nebezpeci ;) Byl to tedy spise od automobilky preventivni krok, vi, jaky vitr a odkud zaval. Je to do jiste miry osobni...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalsi automobilove magaziny krom Autoforum.cz

Příspěvek od pjanda »

Snowman000 píše:skor to fakt bol AUTOWEB s panom Cervenkom a este Honza Koubek a jeho videotesty, no teraz je evidentny nesulad toho webu co sa tyka nazorov na svet a slobodu a potom samotne testy aut. V jednej casti citit ich vlastny nazor no v druhej, je tam citit nazor niekoho ineho, niekoho kto to cele zivi...
Toto je absolutne presne, rikam to roky. Podle me na to ten web strasne doplaci - testy jsou casto bezcenne, dychaji z nich komercni zajmy. Podle me tim ztraci verohodnost oboji - web je bud svobodomyslny, nebo upjaty, nelze byt svobodomyslny jen "kde to jde snadno".
Snowman000 píše:Takze teraz som tu a Autoforum je pre mna hlavny zdroj informacii, aktualit, testov a musim fakt pochvalit za styl a hlavne otvorenost s akou su tieto informacie podavane. Dakujem. :ymapplause:
Za to dekuji :) Bude tezke to udrzet s tim, jak nas vyznam roste, tlaky jsou nekdy opravdu velmi silne, ale verim, ze se to podari.
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Dalsi automobilove magaziny krom Autoforum.cz

Příspěvek od Smrťák »

Smajlíci jsou fajn.HTP je sračka :D :D :D :D :D :D :D :D
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
charger
Mistr volantu
Příspěvky: 805
Registrován: úte 08 bře 10:03
Bydliště: ČR

Re: Dalsi automobilove magaziny krom Autoforum.cz

Příspěvek od charger »

Osobně čtu hlavně Autocar, občas Evo magazín. Jinou pro mě schůdnou alternativu jsem ještě nenašel. Když bych měl vyzvednout některé české redaktory, byli by to pánové Jirka Červenka, Honza Koubek, Miro Mihálik a Vojta Med, kteří mi svým stylem psaní sedli nejvíce. Bohužel u posledně jmenovaného si už nic kloudného přečíst nemůžeme, pracuje nyní u Auto7. :ymsick:
Ain´t nobody got time for that
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Dalsi automobilove magaziny krom Autoforum.cz

Příspěvek od pavproch »

ref smileys: souhlas, já bych si vystačil opravdu s málem - asi takle :D :ymblushing: :p + :vomit: a :Mr.Green: (ti mi tu chybí)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5586
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalsi automobilove magaziny krom Autoforum.cz

Příspěvek od Snowman000 »

Hmmm to som nevedel, ze Vojta Med skocil prave v AUTO7. Dakujem za info.
A aby som nezabudol...este jeden internetovy magazin si pravidelne precitam a velmi rad...autickar.cz ;)
Nezmysly a sleepers stoja za to :-bd
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5586
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalsi automobilove magaziny krom Autoforum.cz

Příspěvek od Snowman000 »

A este spat k Chrisovi Harrisovi...neviem ci to niekto cital, alebo nie a ak to tu niekto uz niekde dal tak sa ospravedlnujem. Ferrari a media...http://jalopnik.com/5760248/how-ferrari-spins
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět