Fabia 1 combi 1.4 16V 74kw

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
stenlyb
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: sob 09 pro 07:53

Fabia 1 combi 1.4 16V 74kw

Příspěvek od stenlyb »

mám dotaz cuká svíti kontrolka motoru dle diagnostiky chudá směs na 4 válci třeba koupit zapalovací modul chci se zeptat jakou značku na autodílech je to uváděno jako nevratné zboží má někdo zkušenosti s tímto problémem ?dík moc předem za rady :)
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Fabia 1 combi 1.4 16V 74kw

Příspěvek od retron »

jo cívka odchází celkem často, mě nedávno taky, ale obvykle to bývá náhle
konkrétně tenhle motor mívá poměrně často zásadnější problém, který se projevuje únikem oleje
stenlyb
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: sob 09 pro 07:53

Re: Fabia 1 combi 1.4 16V 74kw

Příspěvek od stenlyb »

mechanik doporučil a vyměnil všechny svíčky a vadný zapalovací modul po nastartovaní diag bez jediné chyby uvidíme na jak dlouho :-) motor nemá zatím problém ještě že tak aspoň :-)
sabmilan
Adept autoškoly
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 11 led 21:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fabia 1 combi 1.4 16V 74kw

Příspěvek od sabmilan »

Ahoj, po kolika km jsi měnil svíčky? mám 120 tis. tak už by bylo možná na čase :D
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Fabia 1 combi 1.4 16V 74kw

Příspěvek od Zajda »

Hm, kdybys je vyměnil třeba v polovičním nájezdu, na palivu by se cena nejspíš už několikanásobně vrátila. Swift 1,3 po 70 000 km tak 3 deci dolů, nic jiného se na motoru nedělalo než výměna svíček za identické NGK Iridium jako měl z výroby.
Takže ses odkládáním servisu dost možná prošetřil ke ztrátě.
《》
stenlyb
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: sob 09 pro 07:53

Re: Fabia 1 combi 1.4 16V 74kw

Příspěvek od stenlyb »

no po kolika km těžko říct ten vůz je z áček svíčky podle mechanika byly ty nejlevnější prý koupil střední cestu NGk nebo tak nějak asi za 650kča jede bez problému zatím :-D
Odpovědět