Pomozte mi, prosím, odhadnout cenu - Superb 2

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
LukBa
Autoškolák
Příspěvky: 23
Registrován: sob 27 srp 17:12

Pomozte mi, prosím, odhadnout cenu - Superb 2

Příspěvek od LukBa »

Ahoj, potřebuji pomoct ocenit auto.
Chtěl bych prodat svého superba a nevím kolik za něj můžu reálně dostat. Samozřejmě mám nějakou představu, ale nevím jestli nejsem s cenou úplně mimo mísu.

Jedná se o:
Škodu Superb 2. generace v kombiku
Rok výroby 2011/2012
2.0 TDI - 125kw
4x4
Výbava Elegance (Bi-Xenonové světlomety, vyhřívané sedačky, navigace, automatické parkování do řady atd....)
Panoramatická střecha
Kožené sedačky alcantara
Najeto cca 92.000 Km

Auto je koupené v ČR, Jsem první majitel, servis vždy u autorizovaného prodejce. Nikdy nebylo bourané nebo nějak opravované.

Ano vím, bez fotek se oceňuje blbě, ale i tak. Kolik myslíte, že za něj mohu dostat?
Díky za názor
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Ocenění Superb 2

Příspěvek od ctrl_j »

Nejjednodussi je otevrit tipcars.com a juknout za kolik se to prodava, tam bude pomerne reprezentativni vzorek vozidel podobnych vlastnosti.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Ocenění Superb 2

Příspěvek od HondaMan »

Záleží jak rychle chces prodat. Za něco malo pod 300 by měl jít vcelku rychle. Za 350 by Ti mohl zůstat navždy...
2.9T RWD
LukBa
Autoškolák
Příspěvky: 23
Registrován: sob 27 srp 17:12

Re: Ocenění Superb 2

Příspěvek od LukBa »

Samozřejmě, že jsou koukal na tipcar, sauto, sbazar atd..., ale ten rozptyl cen tam je obrovský a po pravdě nevím na co lidi slyší. Dají přednost ceně, původu, počtu najetých km nebo výbavě?
Například při naklikání na podobné konfigurace na tipcar, mi vypadnou takovéto auta https://www.tipcars.com/skoda-superb/sk ... 03405.html a to mám o něco málo lepší výbavu a méně najeto, zase na druhou stranu tohle je o rok mladší.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Ocenění Superb 2

Příspěvek od vonkreuz »

Pokud jsi ho neměl na lízačku, nebyl fleet a nechodil jsi na prohlídky/oleje až po klasických 30 000km (jak mají leasingovky rády), tak bych to zduraznil.
LukBa
Autoškolák
Příspěvky: 23
Registrován: sob 27 srp 17:12

Re: Ocenění Superb 2

Příspěvek od LukBa »

Jasně díky za tip. Auto jsem kupoval za hotové a servis jsem taky dodržoval, takže by bylo fajn to vypíchnout.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Pomozte mi, prosím, odhadnout cenu - Superb 2

Příspěvek od Stepan »

No jestli jsi dodržoval těch předepsaných 30k, tak potěš koště :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Pomozte mi, prosím, odhadnout cenu - Superb 2

Příspěvek od Zajda »

Příbuzný v TDI PD taky dodržoval longlife intervaly, všechna razítka přítomna, od 160 000 km už se přešlo mimo autorizák a na 15 000 intervaly s předepsaným 505.01 olejem z oficiálních distribucí a ve 210 000 km se sežrala vačka :-)
《》
Noldo
Řidič začátečník
Příspěvky: 150
Registrován: čtv 01 bře 18:45

Re: Pomozte mi, prosím, odhadnout cenu - Superb 2

Příspěvek od Noldo »

Bratranec má na Tdi PD v Supe 2ke,320 tisíc km a motoricky je auto 100 percentné a jazdené na 30 tis. intervaly. Ale je pravda, že jazdilo to každý deň 2x 100 km po dialnici a na nej 120 kmh, pri takomto používaní je ten olej zaťažovaný omnoho menej.
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Pomozte mi, prosím, odhadnout cenu - Superb 2

Příspěvek od oxik »

Lidi jdou hlavně po ceně. Stav je většinou až tolik nezajímá..nějaký servisní intervaly už vůbec ne..to musí být fanoušek do aut, aby o tohle měl zájem
Odpovědět