octavia II 2,0 tdi

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
horacio73
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 09 dub 00:40

octavia II 2,0 tdi

Příspěvek od horacio73 »

zdarec,mohl by mi někdo říct mezi jakýma otáčkama bych měl jezdit aby to moc nežralo??
niemand10
Autoškolák
Příspěvky: 43
Registrován: sob 06 pro 16:16

Re: octavia II 2,0 tdi

Příspěvek od niemand10 »

a co je pre teba "moc nezralo " ?? za kolko jazdis teraz a za kolko by si chcel jazdit po "optimalizacii" ?

nechapem preco ludia riesia kazdu desatinu litra , nieje snad jedno pri beznom najazde ci auto papka 5,2 5,6 alebo 5,9 litra ? potom sa rozculujeme ze vyrobcovia monutuju ku*vitka ako napr. start/stop , pretoze to usetri 2% (na papieri) -takze vlastne robia len to co vacsina zakaznikov chce/vyzaduje
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: octavia II 2,0 tdi

Příspěvek od Brus »

0 - při těchto otáčkách je spotřeba paliva obvykle nejnižší. Na trhu sice existují různé přípravky, tablety do nádrže atd., které při jízdě palivo dokonce vyrábí, ale je tam potom problém s finančním úřadem kvůli nezaplaceným daním. Ono lidé jsou dnes strašně závistiví a napráská vás kdekdo.
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: octavia II 2,0 tdi

Příspěvek od Jenyk »

:-BD :-BD :-BD :-BD

Chtěl jsem mu napsat to samé, ale tak hezky bych to nedal. Tleskám.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
horacio73
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 09 dub 00:40

Re: octavia II 2,0 tdi

Příspěvek od horacio73 »

ale chlapci ,já to myslel tak abych měl normální spotřebu a nekazil třeba turbo nebo něco jiného.
horacio73
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 09 dub 00:40

Re: octavia II 2,0 tdi

Příspěvek od horacio73 »

je u tohoto auta pruměrná spotřeba 6 litru normálka?
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: octavia II 2,0 tdi

Příspěvek od Brus »

a co my víme jak a kde jezdíš?
Pravda vyděsí
Prdola
Řidič začátečník
Příspěvky: 180
Registrován: pát 13 bře 15:10

Re: octavia II 2,0 tdi

Příspěvek od Prdola »

Specifikuj situaci, u mého je někdy OK 5 litrů, ale i 7.5, podle místa/stylu atd.
horacio73
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 09 dub 00:40

Re: octavia II 2,0 tdi

Příspěvek od horacio73 »

když se o tom nechcete bavit tak tam nepište hovna chytráci.Já jsem doted měl jen benzínová auta a naftu moc neznám a tak jsem se chtěl něco dozvědět.O tom to tady taky je né? Díky,prdola já jen sonduju tady mají všichni 1,9 tak bych se prd dověděl tak jsem si myslel,že jsou tu správní chlapy kteří umí poradit a né jen kritizovat a vysmívat se.
horacio73
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 09 dub 00:40

Re: octavia II 2,0 tdi

Příspěvek od horacio73 »

jezdím po cestách tak jako vy všichni v česku.normálně,nehoním to když chcu předjet tak předjedu.Kdyby mi šlo vyloženě o spotřebu tak si tu káru nekoupím.
Odpovědět