SuperB III.gen

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od řidičBOB »

Superb 3?? Tak teď nevím, zda ti první dva jsou tak špatní nebo co... Nemám totiž pocit, že Q7 je jenom o 2 stupně lepší než Superb 3.
Osobně mi interiér Golfu 7 v HL přijde mnohem lepší materiálově než Superb e L&K. Stačí se posadit...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od HondaMan »

+1
Stejne jako presednuti z OII do OIII mi prislo presednuti z SII do SIII jako krok zpet (po strance kvality materialu a pocitu poctivosti)
Ve "vsem" ostatnim je to ale znacny krok kupredu...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
noveautičko
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: stř 15 dub 19:17
Bydliště: ČR

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od noveautičko »

A v čem je ten značný krok kupředu u všeho? ;)
Uživatelský avatar
charger
Mistr volantu
Příspěvky: 805
Registrován: úte 08 bře 10:03
Bydliště: ČR

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od charger »

Jak jsem byl zezačátku rozladěný z interiéru, tak musím po tisíci km naopak říci, že jízdně je ta věc ale vážně dobrá. Mám akorát trochu jinou zkušenost s adaptivními tlumiči než řidičBob, což může být dáno jiným modelem (jezdím 2.0 TSI 280 koní). Nicméně v Komfortu je to fakt extra houpačka, do zatáček to není. Jak jedu sám a třeba po městě, takže v nízkých rychlostech, tak se mi to svým způsobem líbí, ale ve čtyřech lidech už je to prostě moc. Trochu mě překvapilo, že režim Normal u tohoto kusu nic neřeší, kontrola pohybů karoserie je stále mizerná, auto trochu hůře filtruje nerovnosti ale pořád člověk může bojovat s mořskou nemocí. Naopak Sport je výtečný, všude jinde než v Praze mi auto v tomhle režimu stále přijde dosti pohodlné, najednou je ale vše pod kontrolou a člověk může i hodně tlačit na pilu a je to v pořádku, bez odskakování a poskakování. Navíc se ta věc i přes rozměry dá hezky vodit zatáčkama, reaguje dobře na jakékoliv povely (uberu plyn, výrazně utáhne stopu) a i přes nic moc pneumatiky zvládá fakt rychlou jízdu a auto působí menší než ve skutenčosti je.
Ain´t nobody got time for that
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 763
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od Shr3k »

Tak mám zprávu, že SIII kombík bude za tři týdny ve spřízněném autosalónu. To jsem zvědav... Jinak když jsem viděl sedačky v Passatu, tak má tedy SIII co dohánět.

Jo a jinak faceliftovaná Octavia je prý extrémně hnusná. :D
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od Dix »

Zahájení prodeje SIIIC je 19.9.Ten facelift by mě zajímal.Tipuju,že přední část se bude shodovat se superbem.Pokud tam bude hlídání mrtvého úhlu a el.parkovací brzda,tak by to bylo super.
Bez bodů
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 763
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od Shr3k »

Že je extrémně hnusná (jako designově) říkaly dva zdroje ze škodovky. Prodávám, jak jsem nakoupil.
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
jirka87cz
Autoškolák
Příspěvky: 33
Registrován: stř 04 úno 08:06

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od jirka87cz »

no tak OIII po faceliftu jsem videl live...docela hojne je ted potkavam...a jako jsou hodne podobny moji OIII r.v.2014...jen maji jiny svetla...tvarove sou ale stejny teda co sem videl...jen se lisi cockama...a denim paskem...co jsem videl tak zaklad ma cocku jako OII a deni sviceni pasku jak OIII treba rs...takovi je to pro me hezci auto...ze vnitr sem videl jen tmu...meli v tom nejakej divnej gumovej povlak...bohuzel uz ted vim ze 2roky na me ceka 1.6tdi 66kw...pac 77kw uz nejni...a silnejsi je uz mimo rozpocet :-(
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2422
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od Brus »

Dix píše:Zahájení prodeje SIIIC je 19.9.Ten facelift by mě zajímal.Tipuju,že přední část se bude shodovat se superbem.Pokud tam bude hlídání mrtvého úhlu a el.parkovací brzda,tak by to bylo super.
Tak teda nevim co je na tech dvou vecech super a osobne bych teda ani jednu nechtel. Hlidani mrtveho uhlu vem cert,
ale el. rucka... to prrr...
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 763
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od Shr3k »

jirka87cz píše:no tak OIII po faceliftu jsem videl live...docela hojne je ted potkavam...a jako jsou hodne podobny moji OIII r.v.2014...jen maji jiny svetla...tvarove sou ale stejny teda co sem videl...jen se lisi cockama...a denim paskem...co jsem videl
Tak doufám, že nemluvili o 4. generaci. :D Jinak ze spy photos mi to taky nějak extrémně ošklivé nepřijde, tak nevím, o čem to kluci mluvili.
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Odpovědět