SuperB III.gen

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 763
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od Shr3k »

Tak jsem si projel v sobotu bílý L&K, bohužel tedy chrochták 140kW DSG (v Chrudimi není prý doposud žádná objednávka na benzín). Pokud můžu srovnat s M6 129kW s hydrodynamickým měničem, tak:
- podvozek jsem si po zahoupání na nejbližším mostě přepnul z Normal na Sport a rázem jsem se cítil jako "doma", otestovali jsme ještě Comfort a to se z toho houpání na nerovné silnici spolujezdkyni udělalo blbě
- DSG má krátké první tři kvalty a sází to tam moc pěkně, bohužel TDI zřetelně umdlévá po 4000 ot/min, na čemž jsme se shodli i s majitelem autosalónu, který si projel mazdu
- podélně v kabině místa královsky, na šířku téměř srovnatelné, zvyknul bych si hned
Takže vyčkám na 2.0 TSI s předohrabem a případně zdali se nebude něco dít se sedačkami a s tím choulostivým dekorem na tunelu a dovedl bych si to představit jako svoje další auto. Jinak pokud někdo běduje nad tenkým ekolakem, který zavedla mazda někdy v roce 2009, tak lak na superbu je tenký stejně a choulostivý taky.
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 763
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od Shr3k »

Superb Sportline by měl mít ceny od 22 KT.
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16356
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od pavproch »

Neska sem vezl kolegu do jednoho autorizáku schade v Ově (pro náhradní auto za tu jeho jimi "zlomenou" OctIII) a na saloně sme asi půlhodiny lozili okolo a čuměli dovnitř SIII combi - ne, ne, ne a ne... není to kompatibilní mému woku, a to mám rád strohé geometrické tvary - ale tohle prostě ne.... speciálně interiér - moderní materiály, moderní design, perfektní provedení, ale působí to na mě až odpudivě..... asi sem divnej... :ymblushing:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od řidičBOB »

mi nejvíc vadí ten ten displej navi/rádia, který není ani lehce natočený na řidiče a je v rovině s přístrojovkou...
Krom tedy těch prapodivných jízdních vlastností.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od x2005 »

Superb III se mi z venku líbí moc. Ale interiér je (podle mě naschvál) odfláknutý a udělaný viditelně levně proti stejně naceněnému Passatu B8. A to jsem jel Supem L&K v ceně určitě přes mega.
Uživatelský avatar
brasci
Pan Řidič
Příspěvky: 463
Registrován: čtv 17 úno 20:50

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od brasci »

Má tu niekto, alebo aspoň používa, proste má prístup k S3 206kw?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16356
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od pavproch »

Je to možné? Nebo sem blbě viděl?

Sem se neska dost projížděl v blízkosti MB a mám pocit že sem na I/13 zahlíd.... SupIII CC (nižší, splývavvější než ovbyčejný SupIII, prostě jako CC vs prassat). Byla to modrá metla a mělo to zelenou F- značku, víc sem si nestih fimnout....

*-:)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od Dix »

Bez bodů
foji
Autoškolák
Příspěvky: 72
Registrován: ned 21 kvě 09:27

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od foji »

brasci píše:Má tu niekto, alebo aspoň používa, proste má prístup k S3 206kw?
Mám ho jako vůz do nepohody ;;)
last of the V10
Bman
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pát 05 led 11:40

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od Bman »

Zdravim,

Rozmyslam o SIII vo vybave L&K a ked sa podivam na sauto.cz tak v podstate vsetky predavane auta su vo verzii 4x4 206kW a v podstate ziadne dvojkolky. Neviete cim to je? Uvedomili si ludia ze 4x4 je v Cesku zbytocnost tak sa toho snazia zbavit? Nejake skusenosti? Dakujem :)
Odpovědět