Fabia III

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fabia III

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Chlopi, víte, co je divný? Že nové fóbije nejsou vůbec, ale vůbec vidět na cestách. Civilní sem prozatím potkal jednu + asi dvě předváděčky ... to to nikdo tady v CZ nekupuje, nebo naopak sa všecko vyváží, že na domácí trh nezbyde?

Fčera a neska přes 800km po CZ (mj. i v okolí mladé boleslavi) a nic, nic, nic... potkal sem asi 3 muly Oct III (že by už FL?) a inak nic...
fčera a neska 1000km po CZ a JEDNA, slovy jedna nová fobia.... něco je špatně... :-\
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Fabia III

Příspěvek od řidičBOB »

Tak to já asi tak stejně a potkal jsem jich mraky...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Fabia III

Příspěvek od HondaMan »

+1
Schválně jsem se po nich nedávno díval a jezdí jich docela dost. Pokud se na ně ale nezaměřím, tak si nevšimnu ani jedné.
2.9T RWD
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 528
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Fabia III

Příspěvek od Eda »

No ja se na ne zameruju a vidam jich velmi malo teda, na rozdil od rapidu a oktavek
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Prdola
Řidič začátečník
Příspěvky: 180
Registrován: pát 13 bře 15:10

Re: Fabia III

Příspěvek od Prdola »

Já je vídám docela dost, nato jak je to novej model.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fabia III

Příspěvek od pavproch »

mno a neska přesně naopak - na ubohých 60km sem potkal myslím 5 nebo 6 kousků nové fobie.... asi fčera a předfčírem byly nějaké skvrny na slunci či co... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2421
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Fabia III

Příspěvek od Brus »

mám to podobně jako HM
Pravda vyděsí
Honza.Poll
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 01 lis 10:09

Re: Fabia III

Příspěvek od Honza.Poll »

Ahoj prosím o vyplnění dotazníku ohledně fabie 3 http://www.survio.com/survey/d/T2S9S9M5K9M4O9G9P .. díky
Uživatelský avatar
noveautičko
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: stř 15 dub 19:17
Bydliště: ČR

Re: Fabia III

Příspěvek od noveautičko »

Já jich zatím viděl kolem 10-ti a z toho 8 firemních a hrůza teda..na plecháčích je to trága
skrek
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: stř 25 lis 16:58

Re: Fabia III

Příspěvek od skrek »

nahodou podla mna nova skoda fabia 3 1.2tsi 81kw je fakt super auticko zo super vybavou ..velky dotykovy lcd display paradne r17 modra metaliza v maximalnej vybave ..auto je fakt paradne a krasne vznutra sa mi ovela viac paci ako u niektorych znackach ....krajsie mi to pripada byt vznuta ako u bmw ci vw...je to malicke auticko ale na moj vkus je to fakt super pekne a svyzne auticko ...moj znami ma tento motor v golfe stym istym motorom ...auto sa nezda ale fakt super taha urcite lepsia varianta ako je 1.4tdi r3 ktora klepe neskutocne hnusne a neprijemne nema ani taky tah ci silu posobi skor tak nudne a ma len o nieco mensiu spotrebu ale zas ovela vyssiu udrzbu na motor vydrz tiez nieje bohvieaky......urcite by som bral fabiu 3 v style vybave ktora je najvyssia z r17 cierne kolesa ci lepsie odpruzenie v krasnej modrej metalizi a 1.2tsi 81kw najlepsi vybec co ponukaju ...ten kto chce nech si da aj v dsg prevodovke nieje ten motor vobec lenivy
Odpovědět