Škoda Auto obecně

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od pavproch »

A pak, že dvakrát do jedné řeky nevstoupíš..... právě sem (po 7-mi letech odloučení) osedlal Scoutíka Oct. II FL 1.8TSI a dovezl ho domů z firmy, dyž zítra kvačím do Plzně.... kura, nato že to má natočeno už 191tkm je to stále až neuvěřitělně tiché (motoricky i podvozkově), speciálně ten motor fakt jako jo - 2.0TSI (EA888) v Leguánovi je oproti tomu "strašně hlasitý" motor..... :ymhug:

Zítra večur dám zprávy z Plzně, jaxe mi to líbilo .....

EDIT: Jo a ještě k vnitřnímu prostoru - je ho tam asitak 3x víc než v 3er.... připadám si tam skoro ztracený.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od pavproch »

Tak, 450km v mém (bývalém) skautíkovi.

Na to, že to má "jenom" deklarovaných 118kW a 192tis km na hrbu to jede jak šlak (samozřejmě tomu ale do brambora něco chybí). Akorát v zatáčkách to nemožu ani zdaleka tak řezat jak s 3er.

Emoce tam taky kupodivu nějaké sou, mnohem víc než v Leguánovi, ale o dost míň než v 3er.

A ten zvýšený a poměrně měkký skautí podvozek + 225/50 R17 je geniální kombinace na tankodrom,co sa nazývý honosně D1.

Myslím, že do doby, než budu mít 3er opravený, budu Martina o skautíka zkracovat častěji....

PaCha sem za celých 450km ani nezahlíd a že sem měl wočišťata jak na šťopkách....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pepin
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 24 srp 22:56

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od pepin »

acer.t píše:ten už je asi mrtvý ne ? nebo oživili koncept ?
Nevím jak se dívate na ten Německej sajrajt co tady vytvářej ale Škoda jako taková skončila Favoritem,dělal jsem v Německu a slyšel jsem názory jaký tam byly a to, že východní Němci nám vlasan
ě zazdily SUPER autíčko----ano žíji v jiné frekvenci možná ,kdyby Škodu koupil Francek nebylo by těch problémů ale to je dnes mimo mě
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od řidičBOB »

Jo, s Žabožrouty by to Škoda vymňoukla :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od ctrl_j »

Vsak to ted muzeme sledovat v primem prenosu jak PSA bude „vylepsovat“ Opel.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Michal220
Pan Řidič
Příspěvky: 206
Registrován: ned 21 kvě 12:57

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od Michal220 »

Včera jsme dali výměnu svíček na O3 2.0tsi a ty zapalovaci moduly nechtěli zaboha ven.(moduly:natahuji se jak sprcguma a pořád na svicce drží a jsou dvoudilne).
Uživatelský avatar
DoubleSix
Pan Řidič
Příspěvky: 435
Registrován: stř 16 úno 16:33

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od DoubleSix »

ctrl_j píše:Vsak to ted muzeme sledovat v primem prenosu jak PSA bude „vylepsovat“ Opel.
Nemusíš na nic čekat, je to dnes vidět s Dacií :-)
A co je lepší, vyrábět Dustera nebo Karoq/Kodiaq? Vyrábět Sandero a nebo Fabii/Rapid.....
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od ctrl_j »

Pobavilo, diky. Doted jsem netusil, ze Dacia mela v devadesatkach etablovanou modelovou radu konkureschopnou leaderum segmentu na zapadnich trzich.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
DoubleSix
Pan Řidič
Příspěvky: 435
Registrován: stř 16 úno 16:33

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od DoubleSix »

Ona tu etablovanou řadu neměla ani Škodovka ;)
Moje myšlenka byla jiná, než tvoje. Mě nešlo o to poukázat na zničení Opelu, ale kam se vývoj dokázal dostat pod vedením němců (Škoda) a kam pod vedením francouzů (Dacia). A ten rozdíl je markantní.

Že do budoucna bude Opel dělat jen francouzská auta převlečená do jiného kabátu nám už ukázaly modely CrosslandX a GrandlandX.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Škoda Auto obecně

Příspěvek od pavproch »

Fčíl na otočku Brno (mým bývalým) skautíkem - a chvíli sem měl pocit, že nestíhám a tak sem chvíli spěchal - Skautík se (podvozkově) dost bránil ostřejší jízdě.... halt (snížený a přitvrzený ) 3er to není....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět