Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

Lachende Bestien píše:Sledování jakýchkoli českých tv KANÁLŮ jsem se s radostí vzdal
Mysl rozptylující jsou všechna média, webová nevyjímaje ve všech formách a dobrat se relevantních inforamcí, musí mít jedinec kritické myšlení a zvládat hledat a filtrovat nezávislé zdroje, a to drtivá většina neovládá.
Navíc se začíná cenzurovat i internet, a používají se automatizovaní booti kteří Ti dokáží brutálně rychle projevit jakýkoliv názor stylem, že 1000x opakovaná lež se stává pravdou, protože na tom něco bude, když si to tolik lidí myslí... takže dneska i jediný názor proti statisícům může být jediný pravdivý, jenže to nebude vypadat věrohodně a tohle pochopí jedině samotní IT co ty booty vymysleli, a pár lidí, co tuhle rovinu falešné hry pochopí ví jak to funguje... Přitom je to celé triviální, jenže neuvěřitelné...
Chléb a hry, nic jiného nepotřebujeme :ympray: x_x
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Lidi, co jezdí vlakem nebo autobusem, mi povídali, že už platí za jízdenku skoro úplně stejně jako před tím, než jim AB. poslal tu slevičku na 25%. Ceníkové ceny se prostě brutálně navýšily.
Tak je vidět, že Jančurovi se podpora Babiše vyplatila. O takových maržích se mu předtím ani nezdálo :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Politický koutek

Příspěvek od bojler »

I kdyby to "skoro" bylo v absolutní hodnotě jen 70% původní předslevové hodnoty, musela by plná cena stoupnout 2,8 x. Což si troufám tvrdit, že je téměř jistě blbost.

Jízdenka, která asi 10 let stála 220Kč stojí teď na pátek 230Kč. Jančura. To jenom tak na okraj.
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Politický koutek

Příspěvek od rhinos »

no nevim jak dalkove trasy od techto spolecnosti. Ale od nas z prdele u Plzne to stoji mladocha stale stejne jako na zacatku "slevy"
Nicmene ja tvrdim ze vsechny "dotace" je jen tunel kamaradickum.
Uplne rostu ze zelene usporam. To je tak nehorazny tunel ze jsem si ten kotel koupil radsi za vlastni :D
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Politický koutek

Příspěvek od _sulcik_ »

Stepan píše:Lidi, co jezdí vlakem nebo autobusem, mi povídali, že už platí za jízdenku skoro úplně stejně jako před tím, než jim AB. poslal tu slevičku na 25%. Ceníkové ceny se prostě brutálně navýšily.
Tak je vidět, že Jančurovi se podpora Babiše vyplatila. O takových maržích se mu předtím ani nezdálo :)
Tak ty lidi buď lžou nebo neumí do pěti počítat :D Zdražovalo se tak o 10%
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Třeba Praha - Jihlava stálo Student Agendy před dvěma lety bez slevy stovku, občas jsem jezdil. Teď jsem se díval, tak 175.
A Praha - Olomouc Regiojet vlakem se ještě v září jezdilo za 25 koru na studenta. Teď 74.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

Já co viděl v zimě, kolik busů rozstřelili, Taxi jak šlo ke dnu, navíc i vlaky mají furt klacky pod nohama ze všech stran, tak se zdražování nedivím ;)
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od Dix »

Bez bodů
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Ten Mára už se v tom trochu plácá...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Radní plánují zavést také rozdílné ceny mezi osobními vozidly a limuzínami. „Cenu bychom chtěli nastavit dle délky vozu. Nechceme, aby v centru parkovaly limuzíny za stejnou cenu jako osobní auta,
https://www.novinky.cz/domaci/511233-no ... ahy-1.html

=)) =))

proč to rovnou nedají % z ceníkové ceny
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět