Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Ale jistota jedné rány začíná u jiného kalibru ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Add ráže:
DFENS píše:
V další fázi jsem vynechal kalibry .45 a .44, protože nehodlám střílet slony. Sám jsem z toho nikdy nestřílel, ale viděl jsem s tím zacházet jiné střelce a vyvolalo to ve mně smíšené pocity. Jen málokdo měl kapesní kanón proto, že by ho to bavilo a uměl s tím zacházet. Spíš jsem za tím viděl módu než praktické hledisko. Několikrát jsem přetrpěl přednášku o okamžitém zastavujícím účinku, překonávajícím preparát Imodium, a diskuse o Harrym Callahanovi a o prostřelování bloků motorů (velmi praktické pro případ, že se na vás bude řítit cikán s motorem v ruce jako zbraní). Usoudil jsem, že tohle nebude nic pro mě jako začátečníka a lidé, kteří na mně nehodlali pouze rejžovat, mi řekli to samé.
Add daňová novela:

http://dfens-cz.com/pirati-uz-se-za-nas-perou/
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

Pravdivost záznamů pak potvrzuje další svědectví, které redakce shromáždila, a také fakt, že se narýsované scénáře nakonec skutečně odehrály
Nepochopím, jaký důvod může mít člověk k tomu, aby vlastnil víc, než potřebuje k bezstarostnému životu.
Připomínám, že víc než 100let to není. A když je někomu 63...
Někdo potřebuje desítky mega, OK, ale desítky miliard, to neutratí ani jeho pravnuci.
Buď je tak hloupý nebo je to blázen. Vždyť takový člověk nemůže bez prášků v noci ani usnout, to s ním logicky sekne brzy, neužije si nic, akorát se honí za majetkem a mocí, naprostý šílenec.
Naposledy upravil(a) driver dne stř 21 bře 13:07, celkem upraveno 1 x.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
martinecko
Pan Řidič
Příspěvky: 284
Registrován: pon 09 úno 13:42

Re: Politický koutek

Příspěvek od martinecko »

Ak kvoli niecomu nevie spat tak to nebude hodnota jeho majetku ale sposob jeho nadobudnutia. Alebo je to len dalsi politicky parazit bez chrbtovej kosti a spi velmi dobre.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

Však to mám na mysli. Krejčíř pokud se dostane do CZ, tak je ve smrtelném nebezpečí a jediná obrana je útok. A pokud usiluje o návrat do CZ, tak sice prohrál bitvu, ale válku hodlá vyhrát. A kromě toho má právo na nový proces, protože byl souzen jako uprchlý. Akorát nevím, jaké páky má narozdíl třeba od Ratha, uvidíme.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Srovnavat Ratha a Krejcire je hodne divoka zalezitost. Neco jako FC Horni Dolni a Barcelona.
A k tomu honu za moci->Ego je nejsilnejsi motivaci. A hlavne There is something behind the throne greater than the King himself ;)
Mimochodem, nezapominat na to, ze Agrofert byl pred nastupem do funkce zauverovan temer na 100% sve hodnoty. Takze nejses miliardar, ale spravce portfolia banky.
Naposledy upravil(a) Stepan dne stř 21 bře 13:38, celkem upraveno 1 x.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Ráth je ekonomický gauner. Káčko je gangster se vším všudy.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3297
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

A co je horší? Gangster nebo zločinec v bílém límečku? Krejčíř nadělal stamiliony a možná sprovodil ze světa jiné ganstery. Bakala z pozice "slušného" podnikatele nadělal miliardy a zničil existenci stovkám obyčejných rodin. Kdo je horší pro společnost? Anebo jinak. Proč Bakala nesedí?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

Stovkám? To je tak o dva tři řády více ;)
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět