Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od jarka »

Bob: tak - co k tomu dodat (bohuzel). Nejhorsi je, ze to neni "jen" o penezich, ale orezavani svobod jde napric vsim. Me se ted libil klausuv komentar, kdyz se ho ptali jestli mu nevadi ze neni vlada. Pry a proc - po 4 mesice neprijaly zadny dalsi zakon co by nam zas neco zakazoval....
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Samozřejmě - to je druhá fáze celého toho pokroku kupředu - mít to pevně pod kontrolou a jakmile vystrčíš hlavu, tak s tebou zatočíme.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

Kód: Vybrat vše

jarka
Trefné ale nedomnívám se, že koalice dvou stran jakou jsme znali od 89 zkrachovala právě proto, že lidi zjistili, že ani zoufalé změny lídrů nikam nevedou a je třeba změnit strany které nic nedělaly. Vidíme to na ústavě, zoufale narychlo sepsané Parkanovou, Havlem a několika dalšími, ve stávajícím znění dodnes. Potom nějaký zákoník nebo zákony že jsou staré 40let není divu. Pozemkový zákon o výkupu pozemků je starý asi 60let... 

řidičBOB
Pohlo se následující:
-Kde jaký Okamura nebo Babiš není zameten jako Sládek, zda jsou nebo nejsou nám sympatičtí je věc druhá ale systém už funguje jinak. Není to diktatura dvou stran, už vše jede na finančním lobingu, to se změnilo
-Nestřídají se v koalici dinosauři dvou tří stran, kteří vůči sobě ve skutečnosti soky nikdy nebyli, jen tvořili takovýto politický obraz a všichni jim to žerou dodnes, tobě to říkat nemusím, ale veřejnost je blbá...
-Taky se mi líbilo když nešlapali lidem na krk, což teď je už hraniční, souhlasím. Ale připomíná mi to argument, že komunisti taky "po člověku nikdá nic nechtěli". Nezdá se Ti to ale krátkozraké porovnávat to z tohoto pohledu? Vím že ano, ale zmínil jsi to dobře, je skvělé že priority známe a víme co je chybně a máme možnost protlačit jiné strany do vlády a je to teprv začátek. Příště to už může být masivnější. To se dosud takto značně nepovedlo od první republiky. Mimochodem ten jev přesunu od privatizace k výběru daní a lobingu byl dán matematicky, nevztahuj to k figurám, ty jsou důsledek né příčina. Tím že není co privatizovat tak tato kapitola byla otázkou času. 
Lepší trnitá cesta než zaprděná knajpa, kavárnu bych vůbec nerozebíral, ale souvisí to.

Klaus Zeman Topolánek mají společné jedno. Bravurní řečníci. Bohužel že by byli bravurní politici jsem nezaznamenal, zřejmě jsem špatný pozorovatel
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Klaus byl bravurní politik. Zeman byl vždy zapšklý kokot. A Topolánek byl, podle mého názoru, jeden z TOP premiérů.
ad Bureš: jeho jediným zájmem je byznys. Se svými voliči ten člověk nemá nic společného a hluboce jimi pohrdá. Nebo si fakt myslíš, že bezpáteřní miliardář jeho kalibru šel do politiky proto, aby s supermarketu lopatám točil zmrzku nebo v metru sockám rozdával koblihy? To fakt ne.
ad Okanula: jeho zájem je prakticky stejný, jako Burešův. Hnacím motorem do politiky, jsou prachy. A teď, šikmoočko se základním vzděláním zjistil, že krom peněz, může získat ještě i virtuální společenské postavení. A to lidem tohoto plytkého intelektu náramně zvyšuje sebevědomí...což je nakonec i pozorovatelné na něm.
Rozhodně srovnávat politika Topolánka a politika Bureše nelze. Bureš není politik. Bureš je výplod marketingu a nic jiného.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

Kód: Vybrat vše

Jsem velmi zvědavý zda Okanula vymění voliče za koryta, potom s tebou budu souhlasit, uvidíme.
Ty dinosaury bych už nekomentoval, Topol aspoň postavil D1 na moravě  :) 
K STB není třeba komentář, tam je to dáno jasně
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

driver píše:Jsem velmi zvědavý zda Okanula vymění voliče za koryta, potom s tebou budu souhlasit, uvidíme.
Ale to už přece udělal. Pokud se nepletu, tak seděl i v minulé sněmovně, akorát za jinou stranu...kterou vytuneloval, což se zbytku spolustraníkům nezamlouvalo. Na voliče sral komplet celé volební období.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Politický koutek

Příspěvek od pavproch »

jerry píše: Já volím, ale tentokrát jsem rád, že nebudu v ČR a budu ušetřen volby. Zeman, k tomu není co dodat, nevolil jsem ho ani před 5 lety. A Drahoš, toho už vidím, jak se objímá s Junckerem, Merkel a Macronem a domluvá přísun muslimů v rámci Evropy dle
Mně se začíná dělat v hlavě jasněji - volit pudu a rači to zřejmě hodím Zemákovi (lépe sázet na to, že možná - nepřeju mu to - budou předčasné volby a v nich lepčí výběr, než ty Drahošovy EU sračky)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

Já to tak nevnímám ale nerozporuji to co uvádíš.
Vnímal jsem to tak, že mu chtěli vypustit rybník, tak přišel s novým jezerem a zkouší to dál, třeba se pletu ale teď se definitivně rozhodne.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Politický koutek

Příspěvek od driver »

řidičBOB píše:Klaus byl bravurní politik.
Spíš analytik
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

pavproch: děláš si prdel??
Jsi vzdělaný člověk - prosím - co má prezident za pravomoce v oblasti EU/Eura/uprchlíků?? Tyhle věci jsou přece v gesci vlády ČR a nikoliv prezidenta.
BTW: uvědom si, že když ten Sráč na Hradě chcípne, tak se jeho pravomoce dostanou do rukou Bureše a předsedy Sněmovny (ANO). A také fakt, že pokud se nepovede sestavit vládu s podporou, tak Sráč ho nechá vládnout 4 roky bez důvěry.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět