Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Mne to nepřekvapuje... Ťok je již od pohledu idiot.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Politický koutek

Příspěvek od pavproch »

V pátek sem byl poprvé nakupovat v maloobchodě (doslova - malý krámek s barvama i lakama) s EET.... poptám se, vyberu, zaplatím, paní vyjela babišolístek a spustila adresnou kritiku na všechno okolo toho.... renault bylo to nejmírnější slovo, co tam zaznělo.... já až na takovou míru lásky fakt nebyl připraven, taxem zareagoval pouze tím, že taky zdravím estébáky... :ymblushing:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Já byl tuhle u oblíbeného Wonga na Phó Bo a dostal jsem hovno :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Politický koutek

Příspěvek od pavproch »

I :x Theresa a její dnešní dopis Tuskovi.... ^:)^

Kéž by i další našli tu sílu a odhodlání ukázat Bruseli prostředníček ..... :ymapplause:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

No jo, buď budou všichni ve sjednocené Evropě šlapat podle Němců s Francouzi ve vlaku nebo se to rozloží a budou výhledově zase války. A teď si vyber :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Politický koutek

Příspěvek od ctrl_j »

To se uvidi treba na tom, jak se mistni reprezentace postavi k te smernici o zbranich.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od jarka »

Stačí si přečíst nějaký oficiální prohlášení EU a člověk nabyde dojmu, že se vrátil o 30let. Rétorika nemlich stejná. EU už se teď pomalu začíná jevit jako životu nebezpečná organizace :( . Do dob bez EU to bude asi bolestivý přechod, ale radši dřív než dýl a ještě ve větším průseru.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Politický koutek

Příspěvek od Honza42 »

Když to bude šlapat podle žabožroutů a germánie, tak se západní civilizace rozloží, protože FR a GER mají pátou kolonu tak velkou a tak agresivní, že to výhledově udrží na uzdě jedině tvrdá diktatura. Pokud ji nenastolí, západní civilizace zemře. Takže dvě řešení a obě špatná. Buď diktatura, nebo všeobecný marasmus, zmar.
Pro nás je jediné řešení se tomu zkusit nějak vyhnout, ale to bez opuštění EU asi není reálné.
Války mezi státy (bývalé ) EU se zas tak nebojím.

BTW: Je někdo schopen sehnat Kalergiho "Praktický idealismus" v češtině ? By mne zajímalo co ten blázen vlastně přesně napsal, když se teď jede podle jeho not.
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: Politický koutek

Příspěvek od Jenyk »

A co opuštěním EU vyřešíme? Že nebureše nebude vyšetřovat OLAF? Děsná výhra. Tím neříkám, že EU není průser, ale tenhle národ má zvláštní schopnost to posrat ještě nakvadrát. Když jako debilové zvolíme do svého čela levičáky a gangstery, čemu se kurva divíme???
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Politický koutek

Příspěvek od HondaMan »

To že EU nestojí za moc víme asi všichni. Je milion věcí, které ji jdou vytknout... Jsem ale přesvědčený, že bez ní by nám bylo hůř. Ono by to možná fungovalo, ale to by ČR nesměli žít Češi, ale Švýcaři včetně celé jejich historie a nakradeného zlata...
Stačí se podívat na svobodná rozhodnutí našich spoluobčanů... Ve volbách, v anketách na netu...
2.9T RWD
Odpovědět