Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

....tam to celé začlo :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

...a domino běží až dodnes :( Makrela už nemluví o Němcích, ale o těch, co tu již déle pobývají. Ptal jsem se známého Bavoráka, kdy se trhnou jako Katalánsko. Neřekl ne, ale že to bude ještě pár let trvat :D Btw u Bavorů narůstá hodně rychle nechuť k ofiko bonnské politice, mladí chtějí, aby Seehofer šel od válu, že nehájí bavorské zájmy. Takže možný budoucí rozpad či radikalizace Německa bude jen důsledek další chyby. Tak jako "pankejtismus" od dieselu k elektro. Obojí v masové míře blbost.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Nasranej Němec není moc dobrý směr... :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Mešita v Hamburku a islámské kvílení. Níže uvedenému musíme v ČR zabránit všemi prostředky. Buď tu bude islám nebo my a naše děti.

https://www.youtube.com/watch?v=Orl_veE-Vm4
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

PiTomio jistě tleská.
Ale v rámci toho, že v ČR je asi 16 imigrantů a další se sem nijak extra nehrnou, nemyslím, že nám hrozí něco podobného ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Ano, zatím jich tu moc není. Ale je třeba přijmout opatření, aby nikdy nedorazili. Až tu budou, tak bude pozdě. Tomia nechme stranou, stačí si přečíst pár knížek od Kurase a osobně se pohybovat po západní Evropě. Začne to totiž plíživě a najednou je to neřešitelné. Západní Evropa už to prohrála, je na nás všech tady, zda uchováme evropskou kulturu nebo to prohrajeme taky. Islám je jako rakovina, postupně uchvátí vše :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Ehm... Česká republika jako nositelka evropské kultury? Dovol mi, abych se hlasitě zasmál :))
Ale jo...já ti to neberu. Čmoudy rád nemám, islám je pro mne rovnítko s terorismem už od dob Kachny (Jásir Arafat), ale davové panice nepropadám a to se po západní Evropě pohybuji dost často. A třeba konkrétně velká německá města, kde jsem v jejich centrech před invazí běžně potkával tlupy čmoudů různého věkového složení, jsou čisté...ani jeden.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

A kdo je tedy nositelem kultury v Evropě? Historicky se nemáme za co stydět a na rozdíl od Frantíků, Anglánů a Germánů nehodláme dát svoji identitu zadarmo. Já to tak cítím a když mluvím s Bavory, tak nám závidí tu možnost to ještě zastavit.

Jinak Bobe, to fakt jezdíme každý někam jinam. Já totiž polovinu času v Bavorsku bydlím, i když na malém městě. I tam už jsou. A když někam jedu, vidím čmoudů plná města např. naposled Augsburg, Deggendorf atd. Tak to nevím.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Berlín, Frankfurt, Mnichov, Lipsko, Hannover, Hamburk...v centrech 0. Příští týden jedu do Mnichova - klidně ti natočím video :-)
BTW: přijali jich přes milion - někde tam být musí. Sám se ptám, kde...jelikož v centrech měst není ani to, co tam běžně k vidění bylo.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

No jasně, že někde budou. Pro koho by stavěli zrovna tu ohromnou mešitu v Hamburku? A to že ne třeba v centrech, to na věci nic nemění. Ale třeba Mnichov hlavní nádraží a okolí, hrůza. Tam mi natoč video. V D zatím ne, ale v GB a F jsou celé čtvrtě, kam bys nevkročil nejen ty nebo já, ale i policajti tam mají strach.

Ofiko jich do D přišlo milion, reálně mnohem víc. Teď se dohaduje v Bonnu Jamaica koalice, mluví se o hranici 200.0000 ročně. Ale v tom není slučování rodin, těch už došlých i nových. A to nechce Makrela ani pod tlakem CSU omezit. Protože sama nechce a ještě jí tlačí Zelení a FDP. Pak by v příštích letech přišlo odhadem dalších až 9 milionů rodinných příslušníků. A ty budou mít mraky dětí a za jednu, maximálně 2 generace bude vše jinak, po muslimsku.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět