Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2049
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Politický koutek

Příspěvek od GeneHawkins »

Přečti si znova, co jsem napsal.
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Politický koutek

Příspěvek od Eda »

Priste jit do nekuracke, tam si vedle tebe nikdo nezapali. A ano, stat se sere kde do ceho, i do toho co se lehce vyresi bez nej
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27097
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Dallen: státní instituce bych nezaměňoval se soukromým sektorem. Školy bych sem nepletl už vůbec.

GeneH: samozřejmě, že mi vadí jakákoliv regulace ze strany státu, potažmo EU. Určitá pravidla být musí, ale vše má své meze. Vyjádřil jsem svůj názor ke kouření, protože to zde padlo.
Trošku demagogicky mícháš různá nařízení, která až tolik s kouřením nesouvisí. Ale obecně opět platí, že zákazník se rozhodne, zda bude chodit do kuřácké restaurace, zda bude chodit tam, kde je na celou restauraci jeden záchod a nebo tam, kde mu uhořeli 3 kamarádi, protože tamní elektroinstalace byla z roku krále Klacka. Bolševici do nás hustili horem dolem, že jsme ovce a ovce nemají vlastní názor. Je to vidět každý den, kdy má někdo převzít odpovědnost za své jednání...a je jedno, zda je to mladá generace nebo starší. Pro většinu je pohodlnější, když někdo rozhodne za ně, případně se o ně postará. Nakonec, je to vidět každý den ve zprávách, jak ten investoval úspory na 16% zuročení a přišel o ně, jak jiný koupil hrnec za 40t, který má ve skutečnosti hodnotu 40 korun, atd. A ještě s tím idioti lezou do televize. Každý, kdo má občanku, se má rozhodovat sám za sebe.
Btw: znám pár hospod na malých vesnicích, kde se majitel rozhodl pro nekuřáckou hospodu a má tamvvíc lidí než sedí vedle v kuřácké. Nikdo těm majitelům nic nediktoval...rozhodli se sami - a tak to má být.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Dallen
Mistr volantu
Příspěvky: 856
Registrován: sob 17 pro 16:02

Re: Politický koutek

Příspěvek od Dallen »

Školama jsem myslel třeba Vysoké školy kde se pohybují dospělé osoby a chodí kouřit ven, to samé je prostě i obchodním centrum které je docela podobné restauracím
Jinak Zeman je kokot, co na to říct?
AR166V6, F850 Special
EX^3 AR 156TS EX^2-Š120, EX^1 fáčko
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2049
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Politický koutek

Příspěvek od GeneHawkins »

řidičBOB píše:GeneH: samozřejmě, že mi vadí jakákoliv regulace ze strany státu, potažmo EU. Určitá pravidla být musí, ale vše má své meze.
No jasně. A nastaví je demokraticky zvolený parlament. O tom není pochyb.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27097
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

No, ještě snesu, pokud je to parlament domácí...ale vadí mi, pokud je to nějaká instituce odněkud z Bruselu, potažmo taková, kterou nikdo nevolil... Otázkou také zůstává, zda to, co se v tomto směru děje, je ještě demokratické...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16398
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Politický koutek

Příspěvek od pavproch »

@řB: bohužel, ani omylem.... viz např. tu
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27097
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

s množstvím věcí nelze jinak než souhlasit...bohužel.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16398
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Politický koutek

Příspěvek od pavproch »

škoda, že se podařilo vymýtit morové nebo cholerové epidemie, jedna taková by se fčíl v Bruselu a přilehlém okolí moooooc šikla...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět