Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3378
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

řidičBOB píše: pát 03 kvě 21:22 Neplatí v EU stejná pravidla pro hnojení jablek?
Pesticidy jsou z postřiků. V těch polských se při kontrolách dost často nacházejí zvýšené hodnoty. Holt to zkouší, kontroly zachytí zlomek.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jerry
Letec
Příspěvky: 3378
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Stepan píše: pát 03 kvě 22:20
jerry píše: pát 03 kvě 21:11 Údajně pojistka proti zmrznutí květů ovoce stojí 25% ceny úrody. Pokud by to promítli do ceny, tak už je to úplně neprodejný.
Nesmí se s tím předseda daného JZD moc srát a Все будет хорошо.
https://cnn.iprima.cz/nejlevnejsi-cibul ... zcu-434691
Ovoce kupuji jen na farmě. Letos jim zmrzlo úplně všechno, takže jsou na další rok a půl úplně bez příjmu. Ovocnářům bych nějakou korunu v případě mimořádné události přidal. Určitě lepší než i bez mimořádné události dotovat bateriáky, fotovoltaiku, tepelka.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3993
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Politický koutek

Příspěvek od HondaMan »

řidičBOB píše: sob 04 kvě 06:22 HM: koupím si nemovitost ze zdaněních peněz, zaplatím daň z převodu, atd.
Nevidím důvod, proč bych měl platit státu enormní sumy za to, že něco vlastním a na co mi stát neprospěl ani cent.
Zdanit/regulovat/trestat vlastnictví a spotřebu mi přijde logičtější než danit/regulovat/trestat práci/příjmy.

A to nemluvím o prokazování. Vlastníš nemovitost/ auto/kvér/zvíře/cokoliv --> platíš
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27116
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Ale oni mi daní práci, resp. peníze v ni vydělané a pak i tu nemovitost.
Daň z luxusu je levičácká sračka, u nás prosazovaná původně Piráty.
Tahle vláda udělá nepopulární kroky, ať už je to důchodová reforma nebo zvyšování některých daní, pak přijde agent 25085, který vyhraje volby a samozřejmě nic nevrátí zpět. Přihodí své skupině voličů drobné a bude čerpat. A tahle vláda si svou bezpohlavní politikou, vykope hrob na hodně dlouhou dobu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3378
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Stepan píše: pát 03 kvě 22:44 Kdo z Vás by reálně při napadení ČR zůstal a šel hrdě bojovat za vlast?
https://www.youtube.com/watch?v=JYcDjz3MJ0E
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jerry
Letec
Příspěvky: 3378
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Politický koutek

Příspěvek od jerry »

Budu upřímnej, celé to nechápu. Co operují, kdo to platí a kolik takových je? Já osobně neznám nikoho, kdo by mi při další obchodní schůzce řekl, že už je jiného pohlaví. A že jsem za život potkal lidí. https://www.novinky.cz/clanek/domaci-tr ... u-40470761
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27116
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

Je to šílené... Osobně je mi úplně u prdele, co - kdo a jak se cítí.
Pohlaví jsou dvě a to ta, která má člověk od narození. Zda se cítí jako veverka nebo nebinární přešitá nutrie, je vcelku jeho problém, kterým by neměl obtěžovat okolí.
Na druhou stranu si úplně nejsem jistý, že se někdo může cítit jako žena, když má mezi nohama pinďoura...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5514
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Politický koutek

Příspěvek od M.Z. »

Teda osobně si občas připadám, jak piča :-B
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27116
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od řidičBOB »

ale do občanky si to asi zapsat nechceš :)) :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5490
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

https://www.novinky.cz/clanek/domaci-pe ... k-40471272
To nařídíte policii, aby Ukrajince, kterým exspiruje pas, chytala a posílala zpět?

Určitě budeme muset upravit pravidla, ale je samozřejmé, že by nemohlo jít o retroaktivní platnost, ale týkalo by se to jen nově příchozích.
Já si občas říkám, jestli maj ti vládní blbci nějakej alespoň minimální fočus group, kde si to trošku třídí myšlenky.
Jakože jestli Stanjura s Fialou sedí a říkají si kurva, když dáme tu výpověď bez udání důvodu (ale s půlročním platem na cestu), to nám lidi urvou ruce. To naše corový voliče vopravdu potěší.

Přitom když někoho budu chtít vyrazit tak, aby mě to stálo šesti měsíční plat, tak to zvládnu i teď. Ale ti dementi to očividně neví, protože vlastně neví o praxi vůbec nic.
"Antibyrokratickej balíček 23 opatření."
Na ZTPčko už se nemusí posílat fyzická fotka.
To ty vole všechny trápí...

A tohle to samý.
bUdEm VyDáVaT UkAčKa.
Ale jenom nově příchozí.

Vole a kolik těch nově příchozích teď asi je? =)) =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět