Jednostopé okénko

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27143
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

Já je mám jenom z jedné strany a když tuším, že bych se mohl dostat do prekérky, tak se vycvsknu a pootočím pedál :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2817
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jarka »

O víkendu se mi 2krát zadařilo jet se vyvětrat na moto :) . Navečer - takže super teplota a minimální provoz a hlavně už je konečně dodělaný Ještěd. Ještě jsem tam s KTM nebyl a jak tam ta motorka funguje je neskutečný. Mám banána na ksichtě ještě teď :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2817
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jarka »

Tak chlapáci jak jste na tom? Už mám tuhle sezónu nakrouceno 800 motárdích km :x (tenhle typ motorky, snad vymysleli pro mě - to je taková paráda).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27143
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

já asi taky tak...a jenom dneska mě chtělo zabít tak 5 řidičů - nedání přednosti v jízdě, telefonování... Peklo hrozný. Na moto jsem si preventivně zakázal nosit zbraň, bo bych asi někomu tu palici fakt ustřelil.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2817
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jarka »

Nevím co vozis za hadry, ale já mám problém schovat malou peněženku a mobila, natož krochnu :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27143
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

Kevlarové kalhoty, triko, airbag vesta, bunda. Tam schovám i brokovničku pro domácí užití. :ymhug:
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2817
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jarka »

Včera večer jsem trefil ideální čas na projížďku, super počasí a nikde nikdo. Ani vlastně nemám zapotřebí dávat na zamotaným Ještědu druhou výkonnější mapu na motoru, jen si prostě užívám tý skvělý motanice tam a jak ten motárd neskutečně funguje :x . Myslím, že tenhle rok čeká miatku podobný osud jak minulý tři sezóny :( .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jerry
Letec
Příspěvky: 3400
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jerry »

Snad si aspoň nasadil helmu. Ale sitcom to je, ta jeho hra na supermana.
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-pr ... .seznam.cz
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27143
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

Ty seš opravdu zapšklý vůl.
PP jezdí na motorce celý život. Jezdí soukromě, na srazy, na polygony... prostě aktivně jezdí. A předem avizoval, že bude se snažit jezdit, i jako prezident.
Ale ne, tady nějaký důchodce, nasraný na celý zlý svět, si musí rýpnout. Že je to jeho rýpnutí celé velká blbost, to už nevadí. Hlavní je, si kopnout.
Chlape, ty můžeš bydlet v D i 3 století, ale to maločešství z tebe stříká na kilometry.
Možná bude lepší, když si budeš zvedat tu svou pravačku a nacvičovat, jak budeš příště volit nácky [-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2817
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jarka »

Spíš by mě zajímalo, kde byl trénovat? V rádiu říkali, že na uzavřeném okruhu ve středočeským kraji. Kde je tam nějaký okruh???
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět