Lyžárna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lyžárna

Příspěvek od řidičBOB »

Já v IT taky. Carabinieri často stávají pod bufety a jakmile vidí, že někdo, kdo odtamtud vyjel, se nějak nebezpečně na svahu pohybuje nebo snad se zamotá mezi nějakou lyžařskou školu dětí nebo dorostu, tak jdou po něm. Naposled, co jsem viděl, tak tam partička ostraváků přišla o skipasy a každý kilečko pokuty...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Lyžárna

Příspěvek od oxik »

V Rokytnici se mi vubec nelíbilo.. uznávám, že taxi skutr z parkoviště k lanovce byl dobrej, ale jinak takovej průměr..
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5480
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lyžárna

Příspěvek od M.Z. »

Jo v IT jsou často hlídky k vidění, měl jsem trochu obavu z toho, že po mě půjdou, když jsem jezdil přímo lesem pod lanovkou, ale srali na mě.

Na druhou stranu docela nechápu, proč se absolutně podprůměrní lyžaři, nebo rodinky motají po černé sjezdovce, kde za horizontem by člověk nečekal vláček dětí traverzující svah :-o
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Na tohle je zlatá FR, tam sem nikdy nic takového neviděl (kontroloři na sjezdovkách nebo pokuty za jízdu mimo vyzn. sjezdovky).... hlídky na sjezdovkách jsou tam k vidění, ale ty opravujou značení apod. nebuzerujou lidi.... + navíc jsou tam cedule: "Lyžování mimo sjezdovky je nebezpečné, lyžujete tam na vlastní nebezpečí."... ale může se tam off-piste bez buzerace a pokut... za ty roky mě tam jednou buzeroval lanovkář, když sem (na extrémně zledovatělém) vyjel za ohrazení kvůli focení (mj. i Mt. Blancu) do svahu, kde kdyby mi to ujelo, taxem skončil o 2,5km níže v dolině ... a když sem zistil, jak to bylo zledovatělé, tak ňa yebal oprávněně....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lyžárna

Příspěvek od řidičBOB »

Tak dolyžováno. Za mne Rokytnice ok. Ráno jsem si přivstal a 8:00 už jel nahoru. Na mančestru tak 10cm prašanu a do 11 super lyžování. Pak se dost ochladilo, hlavně nahoře na Lysé a začlo padat cosik zmrzlého. Ale dalo se... Za mne dobrý. Dokonce i gastro šlo.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5480
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lyžárna

Příspěvek od M.Z. »

Dnešek na Karlově super :x Jezdili jsme Klobouk, lidí málo (na černé sjezdovce), vylyžovaní do růžova. Akorát parkingy všechny zapráskané (byly tam závody), podařilo se mi trošku na drzo zaparkovat asi 100m od sjezdovky, radši jsem nechal za oknem číslo, kdyby něco.
Cesta taky super, akorát furt zdržovaly nějaké čtyřkolky :D Užil jsem si hezky.

Jo a M2 je i nesmírně praktická, origo vak na lyže tam sedne, jak prdel na hrnec a krásně se dá i upevnit. Ta využitelnost v běžném životě mě překvapila. Ale mám změřeno, že bychom ty lyže v případě potřeby odjeli i v Mini.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lyžárna

Příspěvek od řidičBOB »

Rokytnici musím fakt chválit. I včera se lyžovalo fantasticky, i když počasí bylo horší - po kopci lezla mlha a celý den padala jako od Perinbaby. Pro volnojezdaře to byl vyloženě orgasmus. Vlekaři před každým nástupem poctivě ometali sedačky, dětem pomáhali s pomou... Svahy urolbované s vrstvou čerstvého prašanu.
Za mne Rokytnice ok.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lyžárna

Příspěvek od jerry »

Tady sněhu spousta a v Itálii letos zatím nic. Jen nastříkáno na sjezdovkách a to není to pravé ořechové. Pro mě Itálie jasná volba kvůli sluníčku, bez něj je lyžování poloviční. No snad napadne i tam ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lyžárna

Příspěvek od řidičBOB »

Já jedu až v březinci 2x...takže také doufám, že tam něco spadne.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
BíBop
Autoškolák
Příspěvky: 51
Registrován: ned 10 črc 09:39

Re: Lyžárna

Příspěvek od BíBop »

řidičBOB píše:Já jedu až v březinci 2x...takže také doufám, že tam něco spadne.
Třeba software na bezpečnostní kamery? :))
A já k lyžování? Já bych vám mohl povídat...
Proč my ty kozy žerou avatar?
Odpovědět