Lyžárna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Tak (kromě zítřejšího sjezdu dolů) pro tento týden odlyžováno. Ráno mě ta bílá tma odradila od blbnutí na kopci, odpoledne sem byl na sjezdovce a fertig. Týden je pro člověka po nemoci ažtakakorát....

Ale předpokládám, že nejpozději v polovině př. týdne mě zase začnou napadat myšlenky.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

pavproch fčíl na OF.cz píše:Tak už z domu: nahoře (nad cca 1100 mnm) nasypalo za včerejšek až do 20cm, níž scalo, pak to zmrzlo.

Sjel sem po Generálu (fajny prach na tvrdém a v devět ráno sem řezal pannu!) a po Skratkách a fertig. Kopno. Takže zpod Skratek pěkně v lyžákách přes Zajacovou až skoro na Trusalovou po zmrzlém, kluzkém. Paxem se už nasrál, vyzul lyžáky a nazul "chatové papuče" a zbytek došlapal v nich (= Inov8 Recolite190).

Krásný týden, díky odloučení / povznesení nad přízemní svět jako vždy nádherné týdenní "vypnutí" mozku (a to sem ani chlastat nemusel, za celý týden enem dvě desítky v ChpCh).

Next year same time, same place.

Páni dochtoři, kuju převelice!!!!!!
pavproch píše: Ale předpokládám, že nejpozději v polovině př. týdne mě zase začnou napadat myšlenky.....
Taxem ešče větší úchyl než o sobě vím.... první myšlenka na skialpo výlet do ta3 ještě tuhle sezonu ňa napadla už pod Strečnem.... :supz:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lyžárna

Příspěvek od řidičBOB »

Krása!
75906D47-5F52-4439-864E-8C3A8E6243DA.jpeg
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

GoPass šikovná sezonka 2018/19 :-bd ^:)^ :ymapplause:

Za 69E zaplacených fčíl mám lyžovačku v ta3 i na chopku do konce téhle sezony v ceně, v létě doplatím jen 150 E a mám CELOROČNÍ 2018/19 jak pro ta3, tak chopok!

To vše za cca 220 E = BRAVO!

Samozřejmě sem už těch 69E zaplatil a ráth....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

A schválně to ze zjevných důvodů NEnazvu svým posledním příspěvkem pro tuhle zimu, bo jak píšu, ešče to nebalim.....
pavproch píše:Takže asi takle: křasna rozlůčka se zimou v našich (ie. SK) krajích.... Chopok aji Skalnaté/Lomnické sedlo, boží jarní firny, sněhu dost (šutry žádné) ale strašně těplo, odpoledne to byla jízda na vodních lyžích. Ale to mi vůbec nevadilo. Už sa těším na další sezonu (kor dyž mám tu šikovnou sezonku) :ympeace:

Už za necelých 14 dnů - brmbrmbrm do FR (Tignes).... oach! :skiing smiley:

Btw, fčera sem na Skalnatém potkal Miru Jílka (ex Teryna) - dyž chatařil, tak nebyl ani zdaleka tak fpoho a fúsměvu jak fčíl.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:A fčíl z jiného soudeku: prozatím to nemám potvrzené od cestovky, ale vypadá to nadějně - TÝDENNÍ LETNÍ LÝŽBA v Le2Alpes (23-30.6.2018) - HLEDÁM K SOBĚ DRUHÉHO DO TEAMU (bo matůš nemože a junior bude už zase v júes of ej.)
Auto (doprava) mám, v ceně skipas + ubytko. Možno vzít bajka s sebou (já ještě uvidím, co budou říkat kulena). Cenovka tam bývala okolo 10 za osobu + benzín + žrádlo.
Mám nabídku, du to objednat, cena je 8.290/osoba (v ceně ubytko+ skipas) + pojištění + doprava tam/zpět + co se tam prožere

KDO SE MNÚ POJEDE?


Nehlaste se fšici.

Bajka s sebou asi nebru (ale v autě pro něj místo bude), bo kulena.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

pavproch FČÍL NA of.CZ píše:Takže asi takle:

Objednáno a záloha zaplacena... LeAlpes 23-30.6.2018 oooaachhh, letní lýžba BUDE!

:supz:
Jednoho (hodně předběžného a nezávazného) zájemce mám, ale dyby se našel někdo fix, sem svolný.... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Jaxem psal vedle, neska mizím směr Tignes (těším sa jak malé děcko na vánoce, sněhu je tam fpysk), taxe taky těšte na lavinu... postů ode mně na (při pohledu z wokna) již poněkud nepatřičnou zimní notu.... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lyžárna

Příspěvek od jerry »

Tak si to tam užij a neznič se ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Taxa hlásim z Tignes. Sněhu je tu bezesrandy něco kolem tří metrů (bydlíme ve ValClaret asi 2100mnm), ale těplo jaxfiň, dyž sme odpoledne dojeli, tak bylo snad plus 12 či tak nějak, slunko peklo jak divé, bezvětří.... zítra má být taky tak, budou spálená piščisca (i přes SPF30). Lidu málo i přes sobotu (místní sou už asi ulyžovaní k smrti, dyž tu byla letos tak bohatá zima)

Cesta sem bez problema (mírné ucpávky na D v CH) bez policejních manévrů, ale.... brambor začal vydávat nějaké mírně nelibé zvuky.... jede, vše se zdá být ok, ale je zespoda slyšet nějaké škrundání..... takže budu mít týden (než to zkusím při odjezdu nastartovat) těžké spaní.... chjo no. Snad to příští sobotu nastartuju a dojedem dom.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět