whitelist & blacklist

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od vonkreuz »

Pozitivní reklama pro http://www.superkamery.cz :-bd
Včera (během svátku) objednána on-board kamera TrueCam A4 a paměťová karta 32GB, dneska poslali fakturu, kterou jsem obratem zaplatil a balík je už odeslaný ke mně. :ymapplause:
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od pavproch »

Musím pochválit kyslíkarny (O2): nějak sem zapoměl, že nám pomalu expiruje firemní dvouletá smlouva, ozval se mi obchodní zastupič a po asi 30-ti sekundovém rozhovoru jsme se dohodli na prodloužení o další 2 roky...

Aniž bych o cokoli usiloval, dostali sme na každé číslo neomezené volání do všech CZ sítí, obrovskou slevu na volání do zahraničí (celosvětově) a 200mega dat.... to vše za cenu výrazně nižší než 4stovky.... :ymhug:

Navíc 1,5GB dat do noťasu a výrazný kredit na nákup HW.

Jo, sem spokojen..... :-bd
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Stepan »

Tak to nám zase seškrtli data jednostranou změnou smlouvy a při pokusu o reklamaci se slečna na infolince pokoušela tvrdit, že datový objem nebyl součástí smlouvy a můžou ho tedy měnit nezávisle na vůli klienta. Naštěstí pán na prodejně už tak hustej nebyl ateď těch dat máme na potřebných telefonech za stejný peníze víc :D Jak byla ta pohádka? Stařeček měnil, až vyměnil 8-}
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od řidičBOB »

to voni se rádi připomenou...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od mmira »

taky kdysi vodafone zmenil bez meho souhlasu tarif. tak jsem jim rekl, ze bud mi ho vrati nebo jdu. dali mi jeste lepsi :)
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Stepan »

Rád bych předběžně whitelistoval pana Sedláčka ze společnosti nezaplatim.cz. Teklo mi do bot, pan Sedláček celý případ nezávisle zhodnotil, řekl mi jak to vidí (a to poměrně reálně, žádná 100% úspěšnost jak nějakej Kocourek) a za rozumnou kačku přebral. Rovnou jsem mu poslal i další přestupek kde jde o papíry a nezaplatim.cz zatím vede naprosto precizní obhajobu, kde o každém svém kroku okmažitě elektronicky informuje a poskytuje veškeré soubory. :-bd

A dále youtube kanál Tvrdý Bob. Je to mladej klučina, kterej na vlastní pěst odhaluje různé zákulisní informace o Kocourkovi a Oganesjanovi a myslím si, že jim ještě pořádně zatopí :-bd
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od francis »

nezaplatim.cz nepatri Majkýmu? :D Tvrdej Bob taky neni zadnej svatousek, ale proti tem idiotum mu fandim
Mirek
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Stepan »

nn, nezaplatim je projekt vycházející z 30kmh fóra ;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od vonkreuz »

Slovenský T-COM a Microsoft (mobile). :ymapplause: Přestal fungovat mikrofon a protější strana mně neslyšela. Řešeno opravou - nová základní deska, takže vlastně kromě puvodní baterie a zadního krytu jsem dostal nový telefon. :D Od včera mi leží doma a já se tak moc netěším na všechno to nastavování... :ymdevil:
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Stepan »

http://www.ocp.cz

Hezké prostory kousek od Palmovky (nad metro 10 minut pěšky nebo 3 minuty tramvají), parkování bez problému, hezký sestřičky, lékařka vyšla včas s objednáním na brzkou ranní hodinu (mimo svoji ordinační dobu), oproti objednanému času jsem čekal maximálně 10 minut navíc (a pak přišla jiná doktorka, že ta původní visí v zácpě a ať jdu k ní, zjevně mají nadstav). Platba kartou možná. Lékarna hned vedle. Zdravotní dokumentaci z Vinohrad jsem ztratil, lékařka si vše obvolala, ani nepičovala. Za mě super :-bd

Celkové náklady na léčbu-250 korun za úvodní prohlídku a pak cca 500 na doplatcích za prášky. Zbytek pokryla ZPMV. Ještě dobírám antibiotika, ale:



Jediné, co mě iritovalo byl fakt, že si ošetřující lékařka zavolala na každé kontrole nějakou juniornější MUDr. a ukazovala jí "příznaky" a vysvětlovala, co to znamená. Nerad se cítím jako učební pomůcka. Na druhou stranu to netrvalo déle než 2-3 minuty a jestli to z juniorky vyroste stejně příjemná a ochotná kapacita, nemám s tím problém :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět