Zbraňový koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
mafel
Pan Řidič
Příspěvky: 296
Registrován: pon 16 kvě 16:05

Re: Zbraňový koutek

Příspěvek od mafel »

Kterou z obranných brokovnic na "domácí použití" byste doporučili?

Zatím poptávám Remington 887 NitroMag Tactical, ale nechám si poradit
http://www.prodej-zbrani.cz/brokovnice/ ... 2098p.html
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Zbraňový koutek

Příspěvek od ctrl_j »

„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbraňový koutek

Příspěvek od jarka »

mafel: nedávno jsme tohle téma řešili čistě hypoteticky s kámošem a vzal bych něco takového: http://www.zbraneliberec.cz/obchod/zbra ... rashort-14. Malý, výkoný brouček do nepohody.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Zbraňový koutek

Příspěvek od oxik »

Nevlastní kámoš BMW F01? Někdy minulý týden jsem viděl foto, jak má podobnou(možná stejnou) v kufru..
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Zbraňový koutek

Příspěvek od Bond007 »

jarka píše:mafel: nedávno jsme tohle téma řešili čistě hypoteticky s kámošem a vzal bych něco takového: http://www.zbraneliberec.cz/obchod/zbra ... rashort-14. Malý, výkoný brouček do nepohody.
Proc zrovna brokovnici? Neni lepsi nejaka skladnejsi 9mm kterou si muzes vzit i sebou?
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbraňový koutek

Příspěvek od jarka »

oxik: ne, to byla opravdu hypotetická debata. A přišli jsme k tomu tak, že nějaký kluk který má zbraně jako hobby mu říkal, že na doma kdyby něco je pro ženskou daleko jednodušší obrana takovouto zbraní, než devítkou, kterou musí mířit a správně se trefit. O výsledku v případě letících několika 9mm kulí najednou asi není třeba pochybovat.

bond: ono ani ta G26 není na nošení super skladná, i když se určitě najdou lidi pro který je na pohodu nosit desert-eagla.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Zbraňový koutek

Příspěvek od ctrl_j »

Strach z uprchlíků plní střelnice. Prudce roste počet lidí, kteří chtějí zbraň píše:O zbrojní průkaz žádá stále více lidí a roste tak i zájem o výcvik ve střelnicích.
„To už není zájem, to je úplná invaze,“ tvrdí provozovatel pražské střelnice Kapslovna Jiří Otta. Počet zájemců je podle něj nyní trojnásobný. Odborné zkoušky dřív na střelnici dělali jednou za měsíc a účastnilo se jich kolem třiceti lidí. „Dnes je jich třikrát více. Nechci si hrát na odhadce, ale myslím, že se lidi bojí běženců,“ dodal.
Vyvoj poctu registrovanych zbrani v CR 2005-2015
Vyvoj poctu registrovanych zbrani v CR 2005-2015
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
mafel
Pan Řidič
Příspěvky: 296
Registrován: pon 16 kvě 16:05

Re: Zbraňový koutek

Příspěvek od mafel »

Bond007 píše: Proc zrovna brokovnici? Neni lepsi nejaka skladnejsi 9mm kterou si muzes vzit i sebou?
přesně jak psáno výše, 2x 9mm už doma mám, ale na domácí selfdefence je krátká brokovnice lepší.
povolení už mám a objednal jsem klasiku Remington 870 14“ a vidím to na 5-6mm broky...
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Zbraňový koutek

Příspěvek od vonkreuz »

A dopředu na trubicový zásobník si pořiď obrázek smile " :-) ".
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Zbraňový koutek

Příspěvek od vonkreuz »

Teď jsem předjel Peugeot s pěknou slečnou, který měl na zadním okně nálepku "Glock inside" jako parodii na "Intel inside". :D
Odpovědět