Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
JakubM
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 23 črc 16:59

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od JakubM »

pavproch píše:měnils i ty desky?

jo a taky důležitá věc je jak a čím se to při montáži maže - MUSÍ to být tepelně odolná Cu vazelína a NESMÍ se dostat na činnou stranu desky ani kotouče....
Desky neměnil jsou tam předchozí a netušim jak a kde to mazal ale tenkrát mi o tom říkal že se to nesmí dostat tam a tam a nesmí se to dát na špínu. kamarád u něj byl před týdnem měl to samé jako já akorát má Hondu Prelude Polské kotouče a on je v klidu a brzdí jak píčus to samé i jízda já to chtěl vyzkoušet v sobotu a už se k tomu asi nedostanu mám strach aby to nemělo stejně negativní následek jako předtím
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od pavproch »

Hmmm, tak to ten tvůj mechoš bude asi hodně dobrej oddíl.... doporučuju změnit lokál a ty desky tam urychleně dát nové (nezasrané od maziva) a pořádně to zajet.... ;)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od GeneHawkins »

Házej náboje a v nápravách jsou vůle. Změřit náboje a povyměňovat kdeco.
Pokud se ti ovšem klepe volant i bez brždění, jsou buď nevyvážená kola nebo (spíš) v prdeli gumy.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2423
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Brus »

z brna na letiště do vídně ve všední den ráno/dopo .. přes mikulov nebo přes blavu?

přes blavu je to podle plánovače o 40km dál, ale časově totéž. rozhodující budou zácpy.. ve vídni jistota, ale zase to úplně nestojí. jak je to přes blavu?
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5590
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Snowman000 »

Blava je z toho smeru teraz (cele prazdniny) viacmenej v pohode, pruser moze byt iba v pripade nehody...
Vacsi problem vidim z BA do Viedne, prednou tam nieco prerabaju, stara cesta by mala byt este uzavreta ale ten posledny usek by sa mal dat v pripade potreby obist (Fischamend).
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Bond007 »

Brus píše:z brna na letiště do vídně ve všední den ráno/dopo .. přes mikulov nebo přes blavu?

přes blavu je to podle plánovače o 40km dál, ale časově totéž. rozhodující budou zácpy.. ve vídni jistota, ale zase to úplně nestojí. jak je to přes blavu?
Jel bych normalne rovnou na Viden, opravuji ted ve Vidni most přes Dunaj, občas to tam stoji, ale zdrzeni max 10-15 minut.
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
nota
Řidič začátečník
Příspěvky: 123
Registrován: sob 12 bře 19:23

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od nota »

Bond007 píše:
Brus píše:z brna na letiště do vídně ve všední den ráno/dopo .. přes mikulov nebo přes blavu?

přes blavu je to podle plánovače o 40km dál, ale časově totéž. rozhodující budou zácpy.. ve vídni jistota, ale zase to úplně nestojí. jak je to přes blavu?
Jel bych normalne rovnou na Viden, opravuji ted ve Vidni most přes Dunaj, občas to tam stoji, ale zdrzeni max 10-15 minut.

Já tam stál jedno pondělní ráno hodinu a půl.. tak si radši dej rezervu..
PetrL
Řidič začátečník
Příspěvky: 162
Registrován: pon 10 pro 15:32

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od PetrL »

Jsem zaměstnancem firmy, která chce podat trestní oznámení na svého zákazníka. Musím jako obyčejný zaměstnanec mít při podání oznámení plnou moc od jednatelů?
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Bond007 »

Pokud to jdes podavat za firmu tak zcela určitě
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
Mattbaylesa
Řidič začátečník
Příspěvky: 144
Registrován: pon 09 led 22:11

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Mattbaylesa »

Zdravim. Zajimalo by me, jestli je kónický spoj u vyfuku nutne varit nebo staci spona. Mechanik, ktery menil vyfuk predchozi majitelce meho auta nic nevaril, ted po par letech je ve spoji vule.
Odpovědět