Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

...ale jenom v některých firmách ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Lachende Bestien »

Směšné "zdůvodnění", jistě účetní řešící obraty v desítkách či stovkách milionů běžně dělá základní chyby. Člověk by čekal trochu vyšší úroveň schopnosti lhaní od dlouholetého praktika.

Teď už jen zbývá si představovat, ke kolika podobným "chybám" dochází dnes a denně při manipulaci s "cizími", z daní vybranými penězi státními ZAMĚSTNANCI. :ymsick:
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

Třeba u nás účetní poslala se zpoždením lejstro k silniční dani o dva dny. Daň ale byla uhrazena v termínu! Pokuta 400,-.
Takže asi tak.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od M.Z. »

Jo, to oni jsou rychlí, ale když mají kundy peníze vracet, tak jsou v pohodě. Pokud se nepožádá, můžou tam ležet beztrestně libobovolně dlouho.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

Teď jsem se zrovna s někým bavil o vrácení DZPFO. Říkal, že byŤ se to nezdá, tak je to vcelku velká částka, takže FÚřady záměrně zdražují vyplácení, protože tí narovnávají státní rozpočet, který se pak v I.Q bude tvářit jako vysoce přebytkový...a to si Bureš nenechá ujít, aby se pochválil, jak maká.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od M.Z. »

Přesně, stát = největší legální zloděj a obyvatelstvo mu k tomu ještě zatleská.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od ctrl_j »

Oni to nezdrzuji, jen vyuzivaji beze zbytku lhuty dane danovym radem. Na vyplatu je 30 dni od zadosti a zaroven se musis vejit do lhuty 60 dni kdy preplatek vznika. Takze se nevyplati davat DP driv nez v unoru, nebo je pak nutny zadat o preplatek dodatecne.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1496
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od abgx1 »

Pasuju sruby z tovarenskych VW 16" plechacov na originalne 16" VW zliatinove disky?

ak nie tak kde ich zohnat?
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od honziss »

ctrl_j píše:Oni to nezdrzuji, jen vyuzivaji beze zbytku lhuty dane danovym radem. Na vyplatu je 30 dni od zadosti a zaroven se musis vejit do lhuty 60 dni kdy preplatek vznika. Takze se nevyplati davat DP driv nez v unoru, nebo je pak nutny zadat o preplatek dodatecne.
Maj sice terminy, ale nemaj sankce, ja takhle jednou cekal na 1/2m vratku dph, prej se jim “neco nezdalo”, tak jsem si pockal 4 mesice a clovek neudela nic...

Ted cekam az me naserou potreti, az se tak stane, vystehuju svuj business proste nekam pryc.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od rhinos »

no ono to je i v zákoně.
Když oni příjdou na chybu na své straně tak ti ji oznámit nemusí a tudíž ani nic kompenzovat. Pokud ale příjdeš ty na chybu tak jim ji máš povinnost oznámit. No a ještě ti napálí pokutu.
Me loni prislo ze jsem asi v roce 2013 okradl stat na danich :D Tak jsem jim to vratil a jeste dostal pokutu. Když jsem se ptal zda má smysl žádat o prominutí tak mi bylo řečeno že mají od vedení příkaz nic neodpouštět... asi Bureš potřeboval dodotovat Čapáka :))
Paradoxně se stejnou paní referentkou jsem ty daně v roce 2013 konzultoval
Citroen C4 GP
Odpovědět