Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...

Re: Rychlodotazy

Příspěvekod Zajda » čtv 13 črc 22:29

Díky za reakce, hřebík vytažen a tlak to drží i při jízdě, byl jsem příjemně překvapen kolik je na té hraně materiálu, myslel jsem že to bylo do živého :-)
Minule na zimních jsem nabral připínáček na férovku do středu běhounu, tam to bylo jasné.
Tak ji ještě nechám v pneuservisu zapatlat a asi cajk.
Vorsprung durch traktor.
Zajda
Pan Řidič

Příspěvekod bojler » pát 14 črc 09:01

rhinos píše:No v jiznejsi casti Italie si kazdy jezdi jak se mu zrovna chce:-) i krizovatky v malych mestech jsou prujezdne spise dle citu ale nehodu jsem jeste nevidel

Jeste nepodlehli pocitu, ze kdyz pojedou "podle predpisu a podle znacek", tak se nemusi niceho bat. Naopak, davaji pozor, doprava je s ohledem na podminky extremne plynula. Nikde jinde se mne neridi tak dobre, jako tam.

Auta tam omlacena byvaji. Ale to je dane hlavne tim, ze to tam prakticky nikdo neopravuje.
bojler
Řidič začátečník

Příspěvekod rhinos » pát 14 črc 09:33

Me se to taky vic libi. Sokovala me i rychlost odstraneni nehody. U nas to trva hodiny a tady do 15 minut vse vyreseno a odstraneno. Zip plati i na napojeni z vedlejsi:-) a neni to problem. A taky jsem nevidel buzerovani v krovi s radary a bezduvodne staveni aut a pokutovani za povinnou vybavicku
BMW 535d Černá BESTIE
rhinos
Řidič začátečník

Příspěvekod oxik » pon 17 črc 14:23

Jak převézt auto se zelenou papírovou převozkou po dálnici?
1. Napsat na roční známku převozní značku, a pak si ji nechat na poště vyměnit
2. Koupit tu na 10 dní, a pak koupit roční, na kterou už napíšu reálnou RZ
3. Koupit roční, napsat tam převozku a neřešit, jelikož změna RZ nemá na platnost známky vliv? Vztahuje se to i na převozku?

Dík :D
BMW 740iA
Ford Mondeo mk4 2.0 TDCi
oxik
Letec

Příspěvekod retron » pon 17 črc 19:20

2. je asi nejvíc safe řešení, ale já bych přidal
4. nalepit roční, ale RZ nevyplňovat, případne nejakou soft fixou a pak to lihem smáznout a napsat finální RZ
retron
Mistr volantu

Příspěvekod řidičBOB » pon 17 črc 20:54

oxik: dělám to běžně - nalepím známku bez vyplněné RZ. Nikdy mne nikdo nestavěl. Ale v případě, že by stavěl, šel bych do správního řízení a trval na prokázání materiálního aspektu přestupku.
--> Srdce má své důvody, o kterých rozum nic neví <--
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod .Z3 » pon 17 črc 22:30

Taky jsem se tím nedávno zabýval a formálně jedniná správná varianta je údajně, světe div se, ta nejsložitější a sice 1. Aktuálně se to ale dá řešit i přihlášením v místě koupě a pak vyrazit na dálnici už na značkách a s vyplněnou nálepkou.
2.2 M54 & 3.0 N52 & TSI
.Z3
Řidič začátečník

Příspěvekod driver » úte 18 črc 08:07

Jelikož, logicky, pošťačka má v krvi nejen prodej květin, losů, novin, knih a časopisů tak se vyzná dokonale i v pojišťovnictví, a automobilizmu natolik, že mi měnila dálniční známku asi 25minut a pokud máte rádi fronty a čekání ,doporučuji vyzkoušet :D
Lepší je cinknout do "autoskla" tedy rychloservis na přední šajbu. Měli by to umět taky, a bude to trvat asi minutu, když se objednáš, ani nestihneš vypít kafe.
V Česku je vše v nejlepším pořádku.
driver
Pan Řidič

Příspěvekod řidičBOB » úte 18 črc 08:46

Akorát nesmíš mít rakouskou dálničku. Ta nejde přelepit a na žádost, která se posílá do Rakouska, nereagují ani po ¼ roce.
--> Srdce má své důvody, o kterých rozum nic neví <--
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod vonkreuz » úte 18 črc 09:02

Zrovna rakouskou dálničku jsem se za studentských let naučil lepit na potravinářskou folii, jde pak nandat i sundat podle potřeby a prohazovat mezi auty...
vonkreuz
Mistr volantu

PředchozíDalší

Zpět na Ring volný