Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Píí
Pan Řidič
Příspěvky: 289
Registrován: sob 21 čer 09:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Píí »

Díky za tip. Zkusíme tedy ty Ray-B. Jelikož budou už trošku dražší, tak si je objednám přes net, abych je mohl vrátit, pokud stejně nic neuvidím.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27037
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

Brýle ti musí sednout...zvláště v těchto cenovkách. Přes eshop to může trvat dlouho. Lepší je to zkusit v kamenném krámě, co ti sedne a zapamatovat jsi rozměry, které jsou vždy napsané na boku. Pokud ale najdeš dobrého prodejce, tak cena není o tolik rozdílná než na netu.
Přílohy
image.jpeg
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od oxik »

mam polarizacni asi za 800 z Alpine Pro, budiky vidim vyborne, ale na displej navigace v palubce nevidim, je moc nizko zrejme, displej je total black, jinak souhlas, ze rizeni je s nima super. Bracha ma nejake drazsi asi kolem 5k a s tema je to zase uplne o necem jinym, ale nezkousel jsem, jestli to delaji taky..
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od vonkreuz »

Mám Polaroid za cca 1500Kč (tmavé cat 3 na denní a žluté cat. 1 do mlhy). Budíky vidím bez problémově. Podobně jako Oxik nade mnou nevidím moc dobře displej navigace na středovém tunelu.
Beny9700
Pan Řidič
Příspěvky: 337
Registrován: pon 16 dub 18:18

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Beny9700 »

Poraďte prosím bezpečné zaparkování auta v Linci na dva dny
Dík
Proháním atmosféru 2,5 V6, 1,8T a dále 2,8T V6 4x4, k tomu ještě 3.0 R6 s kompresorem a 3,0TDI. Až na jedno auto samé 6-ti válce. A navzdory ekoteroristům si to užívám :-). Zahájil jsem boj proti globálnímu oteplování - pořídil jsem si roadstera :-).
blah
Pan Řidič
Příspěvky: 210
Registrován: stř 25 črc 13:11

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od blah »

Problem s polarizacnima brejlema bude asi nutny vzdycky resit individualne, protoze se zda ze orientace filtru na lcd ani na brylich neni prilis konzistentni (to bude spis ten problem, nez ze by nekter byly lepsi nebo horsi). Ja sem si pred lety koupil na zkousku nejaky cinsky, asi za 200czk, s tim ze si dyztak koupim lepsi, ale zatim k tomu nebyl duvod.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Nesprávné parkování

Příspěvek od ctrl_j »

Beny9700 píše:Poraďte prosím bezpečné zaparkování auta v Linci na dva dny
Dík
Zkus vybrat dle tohoto http://www.bestinparking.at/
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Beny9700
Pan Řidič
Příspěvky: 337
Registrován: pon 16 dub 18:18

Re: Nesprávné parkování

Příspěvek od Beny9700 »

ctrl_j píše:
Beny9700 píše:Poraďte prosím bezpečné zaparkování auta v Linci na dva dny
Dík
Zkus vybrat dle tohoto http://www.bestinparking.at/
Díky :)
Proháním atmosféru 2,5 V6, 1,8T a dále 2,8T V6 4x4, k tomu ještě 3.0 R6 s kompresorem a 3,0TDI. Až na jedno auto samé 6-ti válce. A navzdory ekoteroristům si to užívám :-). Zahájil jsem boj proti globálnímu oteplování - pořídil jsem si roadstera :-).
Uživatelský avatar
Píí
Pan Řidič
Příspěvky: 289
Registrován: sob 21 čer 09:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Píí »

S těmi brýlemi jsem to vzdal. Zkoušel jsem tucet různých značek a ani přes jedny nevidím podsvícení budíků včetně displeje. Vzal jsem ty od ťongů a odřezal jsem od nich dostatečnou část, abych viděl čistě na budíky, ale aby mi přes to nesvítilo do očí. Prostě už jen zůstanou v autě :) .

Teď řeším ještě jeden problém. Jsem zvyklý mít GPS dole a uprostřed okna. Starý držák, co byl nalepený na palubku se mi rozbil a tak jsem sáhl po alternativě - držáku na sklo. Bohužel ani jeden, co jsem zkoušel s různými průměry, mi nechce na okně držet. Původně jsem si myslel, že to bude chladem, ale ani po týdnu stání v garáži, kde je teplo, nechce přísavka držet.
Pravděpodobně je to velkým zakřivením skla, protože na všech rovných sklech to drží. Jsou nějaké držáky, co počítají s větším zakřivením? Silikon se mi do tohoto boje tahat nechce :ymsmug: .
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od oxik »

Nejlepší variantou budou držáky s 3M páskou, ta drží výborně, ale jde i vcelku dobře v případě nutnosti sundat.. jinak není držák jako držák, u staré onboardcam mi držák tak jednou za měsíc vlivem sluníčka/chladu spadl, od nové drží jak přilepený :D
Odpovědět