Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

Zajímavé...nicméně řidič je povimen se řídit zákonem 361/2000Sb. a ten nic takového jako most nezná. Dále pak odkazuje na různé vyhlášky...ale na normu o stavebnictví ne. Takže tohle vysvětlení by obstálo leda v našem banánistánu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od GeneHawkins »

Není to pravda. Pro případnou definici pojmů se používá mnoho různých pomůcek, jednou z nich je zdravý rozum.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

...ale no tak...existuje mnoho míst, kde je zábradlí a most to není ;-)
Navíc - pokud je někde zakázáno něco, mělo by to místo být jasně definované a ne odkazovat se na zdravý rozum. To nemá mnoho lidí, natož řidičů.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Lachende Bestien »

Fízlocystická logika strikes back - začátek a konec mostu poznáme "laicky řečeno" podle zábradlí, no to je kvalitní materiál... =))
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1511
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od abgx1 »

Ked chcem vymenit olejovy filter na 1.4TSI ea211 tak musim odmontovat aj ten plastovy kryt pod motorom, ci sa k nemu dostanem aj bez toho?
Nas touran 1.4TSi ma najazdene 18k, ale servisny interval je az na 30k, tak ten olej radsej chce vymenit...
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

Offtopic, ale třeba někdo ví:

Jakej certifikát si zrobit, pokud chci studovat/pracovat v německy mluvící zemi? Zatím nevybírám nic konkrétního, ale přes léto se budu nudit, tak bych se lehce povzdělával ;;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od oxik »

C1 z Goethe Institutu.. nicméně C1 z NJ je tak o dva levely těžší jak AJ C1 a to jsem rodilý mluvčí..nebo možná záleží na variantě, kterou dostaneš :D
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

Na FCE jsem šel 2 roky zpět úplně bez přípravy a dostal jsem 178/190 bodů. Takže mám jenom B2, protože C1 začíná na 180. Jsem ostuda :( Všechno bylo na C1, ale writing mě stáhnul dolů, mít z něj tuším o 3 body míň, tak už bych to neudělal vůbec.

Na VŠ zkoušce na úrovni B2 mi zkoušející povídá: No, pane Štěpáne. Písemná část nic moc. Esej odfláknutá. Ale Váš mluvenej projev je o dost lepší. Ale to bude možná jenom tím, že mluvíte moc rychle a já nestíhám sledovat, jestli používáte správné členy. Tak za B a ať už Vás tu nevidim :-s
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
blah
Pan Řidič
Příspěvky: 210
Registrován: stř 25 črc 13:11

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od blah »

Asi celkem dost zalezi od oboru. C1 je jistota, ale casto by stacila i B2. Mne to zrovna nedavno zmenili na B2/C1 z oboru, takze se budu muset jeste chvili ucit. A jinak Goethe zkousky nejsou zdaleka vzdy nutnosti, a co jsem slysel tak nejsou ani moc prijemne (diky zkousejicim). Ja muzu mit treba i TELC nebo TestDaf.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

U nás na škole si spousta spolužáků dělala B2 od Goetheho. Na jedné té zkoušce jsem se podívat byl a ten zkoušející z Němec mi přišel vystupováním dost zamindrákovanej. Ikdyž, taky bych měl komplex, kdyby můj životní úspěch bylo živit se tím, že umím svůj mateřský jazyk :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět