Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od oxik »

Dneska jsem si po dlouhe dobe s automatem pujcil rodinny manual a ve meste mame takovy strmy kopecek se semafore, za me v tom kopci se postavilo auto MP s onboard kamerou.. samozrejme mi to pri rozjezdu chciplo a kdyz jsem se na druhy pokus rozjel uplne jsem se zapomnel podivat na semafor, takze je mozny ze jsem jel na cervenou. MP se za mnou nevydali, jaka je pravdepodobnost (v pripade ze jsem vazne na cervenou jel) nejakeho postihu v pripade ze by video predali PCR, protoze sami tohle asi resit nemuzou ne? Diky
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

Pravděpodobnost = 0.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od oxik »

Parada diky za uklidneni :) Asi matce do auta taky poridim kameru.. nebo spis automat :D
Prdola
Řidič začátečník
Příspěvky: 180
Registrován: pát 13 bře 15:10

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Prdola »

Kdybys projel na červenou s MP v zádech, věděl bys to asi za 3-10 sekund. :D
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od francis »

MP si to hnedka vybira?
Mirek
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

hnedka si to nevybírá, protože řešení jízdy na červenou není v její pravomoci - i když se o to nějakou dobu snažila, ale jejich výklad byl hodně přitažený za vlasy, což nakonec potvrdil i NSS.
Toto podezření ze spáchání přestupku ale může zadokumentovat a oznámit správnímu orgánu. Pokud by to chtěli udělat, tak by řidiče/řidičku ztotožnili na místě.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Prdola
Řidič začátečník
Příspěvky: 180
Registrován: pát 13 bře 15:10

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Prdola »

Jak píše BOB. Vědel bys to rychle.
Jinak když jsme u těch dotazů, kam jdou peníze co vybere MP kam jdou ty, když se to pošle do "správního".
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od oxik »

No..ještě mě před 3h vylekalo auto MP stojící 10m od našeho.. soused je MPík tak ho jeli vyzvednout..uff :D

A vůbec, napadlo mě, jestli mají povolenou kamerku v autě, když si vzpomenu, že Píí tady psal, jak jim to v sanitce zakázali. Mají jí uprostřed skla, žádná snaha o umístění mimo zorné pole a asi by jí museli mít schválenou i u ÚOOÚ, kdyby jí chtěli používat jako důkaz, že?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

Oni mohou všechno :-)
Jako důkaz můžeš použít vše, co napomůže objasnit danou situaci. Takže, kdyby došlo na lámání chleba, jejich důkaz by asi byl připuštěný... Ale možností, jak to rozmetat na hadry, by bylo vcelku dost.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1350
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Arkis »

Zrovna v práci řešíme, že si necháme udělat řezanou reklamu na auto.
V reklamce jsme zadali rozměry nápisů a že si je dáme na zadní nárazníky. V tu chvíli nás varovali, že polepy sice udělají, ale že si máme dát pozor na barvu.
Jeden polep jsme chtěli černý reflexní a na druhé auto bílý reflexní. No prý po těch reflexních nápisech jde policie a dávají se za to pokuty. Nevíte někdo, co je na tom pravdy a podle kterého zákona se to řídí?
Odpovědět