Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od M.Z. »

Jednoznačně UP!
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od driver »

mattonecz píše:Mne vzdy fascinuje, kdyz clovek chce nekomu vnutit penize, a to docela dost, a oni te ignorujou. Viz Porsche Prosek, kde sem se jim dovolaval pul dne, ze bych mel zajem o auto. Az me znechutili.
To musíš umět někdy číst mezi řádky.
Netvrdím že to je tvůj případ, ale případy, kdo volá zákazník před nebo po zavíračce, během oběda a v největším frmolu (pondělí ráno, pátek odpoledne) jsou předem odsouzeny k nezdaru, (už jsem Vám volal 4x a nic!) a kdybys chtěl koupit celou automobilku hotově, tak na Tebe nikdo není zvědavý ;)
Já vždycky dohodnu schůzku předem s dotazem na nadřízeného, kdy mají "nejvíce prostoru" a pak jdu osobně řešit.
Někdy je lepší i k vůli drobnostem jet přes celé město ale máš to ihned fertig.
Někdo mejluje, volá, má stovky poznámek a ve finále nevyřešeno a nakonec jede místo přes celé město přes celou republiku, protože "tihleti jsou nemožní a támhle ještě horší" a přitom je to všude stejné a záleží jen na šikovnosti, protože lidí je málo a práce mraky.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Zajda »

driver píše: To musíš umět někdy číst mezi řádky.
Aha, takže by si člověk měl nejlépe vzít dovolenou, aby náhodou neobtěžoval.
《》
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Brus »

křižovatka ve tvaru T původně bez jakéhokoliv vodorovného či svislého značení, takže přednost zprava.

teď nově udělali vodící čáry po okrajích silnice, ale jen po té části co vede rovně a v tom místě, kde se ta silnice připojuje to je přerušovaně (V2b), znamená to něco pro přednosti? svislé značení není.
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

neznamená...přednost upravuje svislé dopravní značení. Vodorovné jej pouze upřesňuje...
§ 63
Svislé dopravní značky
(1) Svislé dopravní značky jsou
a) výstražné značky, které upozorňují na místa, kde účastníku provozu na pozemních komunikacích hrozí nebezpečí a kde musí dbát zvýšené opatrnosti,
b) značky upravující přednost, které stanoví přednost v jízdě v provozu na pozemních komunikacích,
c) zákazové značky, které ukládají účastníku provozu na pozemních komunikacích zákazy nebo omezení,
d) příkazové značky, které ukládají účastníku provozu na pozemních komunikacích příkazy,
e) informativní značky, které poskytují účastníku provozu na pozemních komunikacích nutné informace, slouží k jeho orientaci nebo mu ukládají povinnosti stanovené tímto zákonem nebo zvláštním právním předpisem,23)
f) dodatkové tabulky, které zpřesňují, doplňují nebo omezují význam dopravní značky, pod kterou jsou umístěny.
(2) Prováděcí právní předpis stanoví podrobnosti dělení informativních značek.
§ 64
Vodorovné dopravní značky
Vodorovné dopravní značky se užívají samostatně nebo ve spojení se svislými dopravními značkami, popřípadě s dopravními zařízeními, jejichž význam zdůrazňují nebo zpřesňují. Vodorovné dopravní značky jsou vyznačeny barvou nebo jiným srozumitelným způsobem; přechodná změna místní úpravy provozu na pozemních komunikacích je vyznačena žlutou nebo oranžovou barvou.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Brus »

Dik, tak nejak jsem si to myslel
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

Ale je fakt, že už jsem se setkal nejednou s názorem, že čáry jsou určující pro přednost v jízdě ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
denis
Pan Řidič
Příspěvky: 244
Registrován: ned 30 čer 17:17

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od denis »

Potrebujem radu.
Kúpil som si OBD2 diagnostiku na bluetooth, konkrétne ELM 327 (čínska hračka za pár eur) funguje cez aplikáciu torque ale nepíše žiadny chybový kód. Je šanca, že keď to dám mechanikovi na poriadnu diagnostiku tak mi to niečo ukáže?
Auto: opel corsa c 1.4 16v 66kw, problém: strata ťahu v nízkych otáčkach (pod cca 2500rpm) pri zahriatom motore. Pri studenom motore to ide pekne za plynom, to som zistil náhodou, normálne studený motor nezaťažujem.
Suzuki Swift Sport 1.6 5D ZC32S
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od abgx1 »

elm327 je prd
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od ctrl_j »

Ma nekdo rozumne vysvetleni proc Opel cejchuje napeti aku po 1,25 V?
Te stredove hodnote 14 V rozumim, ty ostatni dilky, kterym odpovidaji hodnoty 9 - 10,25 - 11,5 - 12,75 - 14 - 15,25 - 16,5 - 17,75 - 19, mi pro rychly odecet smysl nedavaji.
opel-1.25V.jpg
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Odpovědět