Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od vonkreuz »

Kdybyste si z nabídky tohoto prodejce měli vybrat, co by to bylo a proč (rarita, výkon, historie...)? Děkuji
https://www.bazos.sk/hodnotenie.php?mai ... 20&jmeno=L.
Jen tak si snívam...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od pavproch »

Brus píše:
pavproch píše:esli máš stejného vesnického providera jako já, tak se připrav že TV vysílaná po fernetu:

a) se každou chvíli kúsne a je třeba refreshovat wokno
b) má pár desítek sekund zpoždění za reálem
Tak tos me moc nepotesil.. to zpozdeni mi az tak neva, ale ze se to kouse bude blbe
Nešní předpověď pičasí v IP telce na mojem PC = 2x sa to hryzlo, fčíl ale zprávy čété1 běží už OK.

Navíc, nevím, esli ses doslech - naša vesnická wifi změnila právní status (ze sdružení je s.r.o., bo jim FÚ šlápnul na krk) a v průběhu letošního roku (jak doběhnou stávající roční předplatná) bude změna - IP televize už nebude zadara ale za poplatek - a ten platit teda nebudu. Takže budu mít utrum s telkou v pičítači.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Brus »

pavproch píše:
Brus píše:
pavproch píše:esli máš stejného vesnického providera jako já, tak se připrav že TV vysílaná po fernetu:

a) se každou chvíli kúsne a je třeba refreshovat wokno
b) má pár desítek sekund zpoždění za reálem
Tak tos me moc nepotesil.. to zpozdeni mi az tak neva, ale ze se to kouse bude blbe
Nešní předpověď pičasí v IP telce na mojem PC = 2x sa to hryzlo, fčíl ale zprávy čété1 běží už OK.

Navíc, nevím, esli ses doslech - naša vesnická wifi změnila právní status (ze sdružení je s.r.o., bo jim FÚ šlápnul na krk) a v průběhu letošního roku (jak doběhnou stávající roční předplatná) bude změna - IP televize už nebude zadara ale za poplatek - a ten platit teda nebudu. Takže budu mít utrum s telkou v pičítači.
Doslechl, minuly tyden jsem se jim upsal a uz to je sro. Rikal, ze mi to pusti na 14 dni na test, tak si to vyzkousim a uvidim.
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

řešíme teď na firmě zajímavej problém

kolega jel, sekal to zleva zprava, zbrzdily ho předjíždějící kamiony, najednou za ním neoznačený rapid (tím si je jistej, oktávka to nebyla), majáček na střeše, dvě hovada jak z Mercedesu z Plzně uvnitř. uhnul, rapid vedle něj, posádka gestikulovala ať sjede na krajnici. Žádná blikající STOPka, nic. Rapid před něj, vzadu měl tu blikačku POLICIE, ale nesvítila, zajel na krajnici u sjezdu, kolega si řekl fuck off, vzal to na sjezd a zmizel.

onboard kameru nemá, za to teď má stres, že jim prakticky ujel. Můj názor je takovej, že může bejt v klídku, protože ho nezastavovali (Což bude prokazatelný z jejich onboardu, kdyby ty blikačky pustily, tak to bude vidět) a prasbu v provozu řešit nemusí, protože nemají řidiče a ikdyby ho firma práskla i s knihou jízd, nemusí to řešit, protože kniha jízd je akorát k daním, ale ne k dopravním přestupkům. Takže ho při nejhorším vyrazí za nadbytečnost, když by se to profláklo a měla z toho bejt ostuda pro firmu.

Realitu očekávám takovou, že se řešit nic nebude, protože škoda není žádná a benga se tím, že jim někdo pláchl v 1.6TDI oktávce chlubit nebudou...

*a opět jsem v práci za největší hovado, protože jsem nastoupil 14 dní zpátky, kolega to vytáhl u oběda a já měl okamžitě co říct. Stejně jako mě v minulý práci soudili za Genovo na skle :(

Nebo se pletu?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od mmira »

neresit
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

no on to teď ani nijak řešit nemůže, akorát z toho má těžkou hlavu. Vlastně se divím, při tom jak vyděšeně o tom vyprávěl, že měl koule ujet. Body prej má jen tři... Jde mi jenom o to, zda mnou nastíněné teorie jsou pravdivé či nikoliv.

+mě zaráží, že by benga používala na dálnici neoznačené Rapidy. Však do toho se žádnej motor ani nemontuje, ne? To pozávodí i prázdná dodávka :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od mmira »

jiste doplni Bob, ale sledovacka i kriminalka jezdi kde cim. buhvi, co to bylo za utvar.

kolega to resil zcela spravne.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
rutak11
Pan Řidič
Příspěvky: 224
Registrován: ned 06 kvě 01:59

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od rutak11 »

Já tento týden potkal na Andělu v tom zákazu, kam smí jen tramvaje, neoznačenou jedničkovou fábii. Vevnitř dvě holé hlavy v černých brýlích a civilním oblečení, jen za oknem nějaká kartička jakože "policie" :D

OT: O pár minut později se tím stejným místem prohnali hoši z PMJ, sice na majáky, ale způsobem, že kdyby někdo vylezl zpoza těch stanicujících tramvají, tak je naprosto bez šance. O následném vlétnutí do křižovatky a slalomu směrem na plzeňskou radši nemluvím...
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od honziss »

Jeste mohl zkusit volat 158 a naprasit je. Normalne nahlasit ozralyho/zfetovanyho ridice, idealne se zahlidnutim zbrane.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

když vidim, co u policie slouží v uniformách, natož v civilu, tak kdejakej obchodník s pohledávkama co negavari pa česki na mě působí solidnějc...

honziss: nerozumím, jak by si pomohl v dilematu zastavit x nezastavit. Občas pustím televizi a skoro vždycky je tam nějakej Simír, co vytlačuje, střílí nebo uměle vytváří kolony při pronásledování. Já bych na nějakou jízdu za ignorace policie ("však nemá správně umístěný/puštěný majáčky"), koule neměl :(

Čímž jednání kolegy rozhodně nezavrhuju, v minulosti jsem se několikrát dostal do situace, kdy mi výkonová převaha zachránila zadek. Ale já to mám u provozovatele vždycky dobrý, však jsme rodina, ne? :ymhug:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět