Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od HondaMan »

Brus píše:moje se na tv nediva, ja sleduju jen semtam nejaky sport, sporadicky film, tak jsem sel do projektoru, zatim faze realizace, vse schovane ve stropu, nikde zadny drat, uhlopricka vypoctena cca 100”, tv vysilani od internetoveho providera, no jsem opravdu zvedav na vysledek
mám to takhle už v několikátém bytě a pořád mě to baví... jen úhlopříčka trochu větší.
Jako zdroj používám Shield TV který je přes bt připojen k mobilu, notebooku, reproduktoru a po kabelu k internetu a NAS
2.9T RWD
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od HondaMan »

řidičBOB píše:V každé opravdu nee...
+1
U nas je jeden provider s 20Mbit. Toť vše. O 100Mbit+ si u nas mohu nechat jen zdat...
2.9T RWD
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od rhinos »

taky mam skylink. Me celkem vyhovuje ta liveTV. Můžu kouknout offline. Spis me stve ze na druhou telku musim mit dalsi kartu
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

driver: způsob, jakým obsah konzumovat ještě neurčuje jeho zdroj. Když si postavím doma kinosál, nebudu čekat, až mi vybranej film pustí na Nově :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od pavproch »

Neska odpoledne (po dvouleté pauze) startuju směr FR skijovať - v Tignes je furt ešče hafo sněhu :-bd

Mám po cestě očekávat nějaké "novoty"?

(z Pilsně D5, potom A6 až na křížení s A5, po ní dolů na jih do CH, skrz CH až do Ženevy a pak do FR a nahoru do hor)

Samozřejmě předpokládám striktní kontrolu dodržování 120 v CH....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od oxik »

pavproch píše:Samozřejmě předpokládám striktní kontrolu dodržování 120 v CH....
No, ono spíš se přes celé CH jelo těch 80-100..všude nesmyslná omezení
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jerry »

Musím mít v povinné výbavě hever a klíč na kola, pokud je auto bez rezervy a jen s lepící soupravou?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
honziss
Letec
Příspěvky: 3459
Registrován: úte 08 bře 09:08

Jak rychle s boxem po dalnici?

Příspěvek od honziss »

Jak rychle jezdite se stresnim boxem po dalnici? Zajima me konstantni trvala rychlost, aby ho to nejak nerozebralo. S nasim rodinnym povozem jezdim vetsinou tech 140-150 a tak po 500 km ho dotahuju, ale ceka me delsi trip pres cely nemecko a zpatky, tak si rikam jestli by to slo rychlejc.

Box je nizkej, sirokej, thule s upinanim pomoci klesti na aero pricniky.

Naka osobni zkusenost?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5476
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od M.Z. »

Stepan píše: Sedět v přesně určený čas na prdeli před bednou, protože vím, že mi tam něco pustí, nemít možnost pauznout a ještě si to nechat přerušovat reklamou fakt není to pravý
Nevím, kdy jsi viděl televizi naposledy, ale už i 10-leté televize, umí pauzy a vrátit - zdržet program o hodinu, takže nemusíš sedět v přesný čas před telkou, ale stačí zapnout a pustit cca o 30min později a reklamy si můžeš přetáčet.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2421
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Brus »

pavproch píše:esli máš stejného vesnického providera jako já, tak se připrav že TV vysílaná po fernetu:

a) se každou chvíli kúsne a je třeba refreshovat wokno
b) má pár desítek sekund zpoždění za reálem
Tak tos me moc nepotesil.. to zpozdeni mi az tak neva, ale ze se to kouse bude blbe
Pravda vyděsí
Odpovědět