Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od vonkreuz »

Na alfistech zkus Harouse, má cca roční WRX.
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1533
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od abgx1 »

Vie niekto co je zac tiptrucker.cz? Sidlo v bytovke, vsetko podozrivo lacne, ale je to stara firma, a nenasiel som na nich ziadne negativne recenzie

Konkretne pozeram po http://zemedelska-technika.tiptrucker.c ... tor-prodej
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od vonkreuz »

Ukazoval jsem to bráchovi a podle něho je to fake. Takovej traktor vychází od 400 tyček výše.
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od oxik »

Máte někdo zkušenost se zubním implantologem, který opravdu dobře poradí a nebude zbytečně cpát nesmyslně drahé implantáty?
Nejlépe jižní / střední Čechy..
honziss
Letec
Příspěvky: 3459
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od honziss »

oxik píše:Máte někdo zkušenost se zubním implantologem, který opravdu dobře poradí a nebude zbytečně cpát nesmyslně drahé implantáty?
Nejlépe jižní / střední Čechy..
Ja mam dobrou zkusenost s 3DK klinikou v Holesovicich. Mam od nich vykanalkovanejch x zubu, vysekanou/vytrzenou 8cku a naky drobnosti. Jsou drahy a nespolupracujou s pojistovnama, ale na tezsi zakroky jsou proste dobry. Kdyz me cekalo naky peklo, tak mi to vzdycky polopaticky vysvetlili, nabidli alternativy jak to resit a vzdycky to dobre dopadlo.

Treba takova nevyrostla brutalne zanicena 8cka, asi pul cm hluboko v kosti a stejne jsem druhej den rano odletel na dovolenou :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jerry »

https://www.jambura-zubarplzen.cz/

Dr.Jambura je současně stomatochirurgem ve FN Plzeň, takže zkušenosti nejen z ordinace. Často v ordinaci řeší složitější případy, kdy si jiní kolegové neví rady. Přístup k pacientovi velmi vstřícný. Jsem u nich registrován, mohu doporučit, i když implantát osobně žádný nemám.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 788
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Spectral »

Arkis: Osobní údaj to je a zveřejňovat (bez zakrytí/rozmazu) ho tedy nesmíš. Video bych tedy na tvém místě zveřejnil jen za předpokladu, že důsledně zakryješ obličeje a RZ a nebudeš tyto údaje uvádět ani mimo video (například v popisku apod.).

Edit: Odpovídal jsem na Arkisův post, ve kterém se dotazoval, zda smí zveřejnit video, na kterém natočil opilou řidičku při jízdě, při které ohrožovala ostatní řidiče a způsobila dopravní nehodu. Arkis post zřejmě smazal těsně před odesláním mé odpovědi.
:ar!
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1346
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Arkis »

Spectral: Už jsem dostal odpověď od PČR. Tam mi sdělil, že sice to udělat můžu (SPZ), ale raději bych to v tomto případě dělat neměl. Obličej musí být rozmazaný kvůli identifikaci osob. SPZ je bez přístupu do registru jen směsice čísel a nelze podle ní identifikovat konkrétní osobu. Není to tudíž osobní údaj.
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 788
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Spectral »

I registrační značka je v rozhodovací praxi Úřadu pro ochranu osobních údajů považována za osobní údaj, protože umožňuje nepřímou identifikaci osoby. Viz například rozhodnutí ÚOOÚ zn. SPR-7052/09-18, dostupné zde:

Kód: Vybrat vše

Správní orgán dále nad rámec předmětu správního řízení k vyjádření účastníka řízení uvádí, že v případě fotografií automobilů s čitelnou registrační značkou se jedná také o osobní údaje, neboť právě prostřednictvím této registrační značky lze jeho majitele nepřímo identifikovat; lze tedy doporučit, aby tato registrační značka byla na fotografiích rozmazána.
Prostě kamerou v autě si záznam pořizovat můžete, ale pokud to chcete zveřejnit (třeba na webu), měli byste zakrýt všechny zachycené osobní údaje ostatních osob.
:ar!
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od driver »

Arkis píše:sice to udělat můžu (SPZ), ale raději bych to dělat neměl.
:)) To už jsem někde slyšel.
Napiš jim, z jakého paragrafu, jakého zákona vycházejí
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět