Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od driver »

Jo tu mám, sice o generaci starší, já se v tom nevyznám detailně asi mají mnoho verzí podobných ale jeto skoro stejné jen malé změny designu, technicky totéž = sklopnou a jde to i za jízdy polohovat směrem dolů jednou rukou ze sedačky řidiče, zpátky to vyžaduje dvě ruce ale nestalo se mi že by dítě hlásilo, já to chci sklopit nebo vyklopit ani jednou. Je to pohodlné tak i tak na sezení a na spaní v obou polohách.
Hlavně ta sedačka není limitovaná že by z ní dítě vyrostlo a sháněl jsi větší.
Tahle roste s dítětem, dá se zvětšovat.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od HondaMan »

Také ji máme a dobrý. Jen to zdali dítě vydrží v sedačce dlouhou trasu záleží mnohem více na dítěti než na sedačce.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od mmira »

presne tak. nasi kluci se zacnou nudit a v tu chvili vznika uvnitr ekvivalent tornada. soukat je do tech cybexu vidim jako MI
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od honziss »

HondaMan píše:Také ji máme a dobrý. Jen to zdali dítě vydrží v sedačce dlouhou trasu záleží mnohem více na dítěti než na sedačce.
Tak to kazdopadne :D i u nas je cokoliv nad 1h dost narocny. Me ale jde o to, kdyz uz konecne usne, tak aby tam v sedacce drzela, k cemuz vodorovnejsi pozice pomaha a nelitala jak hadrova panenka, protoze zadni sedadlo v alfe je relativne hluboky a vyslednej uhel sedacky je nepohodlnej a moc kolmej. Nase dite spi obecne malo, ale kdyz uz usne, tak fest a je klido schopna spat zkroucena s hlavou v podpazi, proste ty vysledny pozice jsou sileny kdyz si k tomu domyslim naraz nebo jen vetsi skubnuti autem.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od driver »

Já vůbec nechápu kdo pustí do prodeje ty běžné sedačky.
Já fixoval krk i u té cybex s pultem asi do 2,5 let ale pak se dítě při spaní fakt zranit nemůže
V běžných dítě lítá už v zatáčkách v městě a při nárazu hrozí vážná zranění už jen díky té volné postavě a zejména krku a hlavy!
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od honziss »

Rozhodl jsem se to nepodcenit a koupil velkou plnohodnotnou Britax se skeletem, naklapenim a 5ti bodovym pasem. 5ti bod jde nastavit az do nejakych 120 cm ditete, pak se vnitrek vyhodi a dal se pouta pasem.

Jinak souhlas, vsechny sedacky s normalnim pasem jsou sice ultra bezpecny a x krat certifikovany, jenze to bohuzel plati jen za situace kdy v nich dite sedi jako dummie...coz, priznejme si, neni skoro nikdy, natoz pri spani...
R4...258k
R3...261k
EV...264k
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jerry »

Pořád asi lepší nějaká než žádná autosedačka. Ale na druhou stranu, když budeš ve špatný čas na špatném místě, tak nepomůže nic.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

Myslíte, že mě tam naučí jezdit tankem?
Přílohy
Screen Shot 2018-02-09 at 21.58.36.png
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od vonkreuz »

To nevim, ale na blogu tohodle chlapa s nickem Energetik je popsané studium v Rusku v 80. letech, tak si to vem jako inspiraci, že teď to bude kapánek lepší.
https://jansykora.blog.sme.sk/
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od honziss »

Mate nekdo zkusenost s nakupem noveho Subaru? Jake nejlepsi podminky/sleva se daji vyhadat pri objednani noveho auta do vyroby, nakup na ICO, bez financovani...?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět