VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

nemají... Mám vcelku dobré info z Kriminalistického ústavu, kde se tím zabývají velmi intenzivně a není to tak úplně easy, jak je to v tom článku napsané. V každém případě je lepší Kessy nemít.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: VZKAZY

Příspěvek od HondaMan »

V tomhle se neshodneme. Pro mě výhody převažují a kdykoliv si za Kessy připlatím.

Je pravda, že jsem uvažoval o nějaké "izolované" škatuli, kam bych klíče doma ukládal, ale auto v 99% případů stojí v zamčené garáži, takže vždy zůstalo jen u myšlenky.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Já ho mám taky v Audi, protože byl v nějakém paketu. Ale také mám aktivního Sherloga. Auto mi vykradou ale stejně, když na to přijde. Blbé je, že ho nepoškodí a pojišťovna se pak cuká s pojistným plněním.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: VZKAZY

Příspěvek od rhinos »

Ty jo mam mezery :D i to lambo uz neni italsky :((
Me se keyless libi a je to fajn funkce. Nejak se mi nezda ze by to bylo az tak jednoduchy a rekl bych ze to auto stejne mely vytipovany
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Tak jednoduché to fakt není...ale princip odpovídá.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Automotive Lighting: přátelé, přelepení čočky foťáku chápu. Nechápu ale žádost o IMEI vnášeného telefonu a už vůbec nechápu, proč bych ho měl odevzdávat vrátným! #sorryjako
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

Jojo, AL byl vzdycky spolek velkych myslitelu. Nechat se v te dobe natahnout od Puchty bylo neco jako volit komunisty. Znamka mentalni slabosti.
https://www.denik.cz/kraj-vysocina/podn ... -z7o4.html
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: VZKAZY

Příspěvek od driver »

řidičBOB píše:nemají... Mám vcelku dobré info z Kriminalistického ústavu, kde se tím zabývají velmi intenzivně a není to tak úplně easy, jak je to v tom článku napsané. V každém případě je lepší Kessy nemít.
Mám dotaz.

Zajímalo by mě jedno. Bez kessy a bez spínací skříňky.
(Třeba u B8 Passata je vždy i bez kessy start tlačítkem, a kessy je jen nadstavba pro centál, tedy ode/zamykání klikou, respektive automaticky)
Jak to je u těchto aut z hlediska odemknutí?
a z hlediska startování?
Když je kessy tak víme, že to teoreticky jde ale bez?
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Pokud to nemá bezklíčový přístup, tak buď chybí celá ŘJ nebo není nakódovaný klíč a povolení odemykat. Takže se to chová jako klasický klíček.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: VZKAZY

Příspěvek od driver »

Ano, odemyká se tlačítkem na klíči.
Ale podle mě tam nelze zesílit signál pro otevření, když klíč na otvírání nekomunikuje dokud jej nestiskneš, kliky nemají senzory, a lze zesílit pouze signál pro start, protože když s tím klíčem poblíž nastartuješ a jdeš s klíčem pryč, tak to píše klíč nenalezen, ale auto jede i bez něj a to je zásadní rozdíl.
Jde mi o to, že všichni říkají auto bez kessy je bezpečnější a s Kessy Ti to zesílí a šlohnou a při tom to není pravda a je to úplně jinak.
Pokud nemáš vyloženě nějakou herku co se vyrábí se spínačkama pro klíč a jen s KESSY ta spínačka nemá zámek, tam potom ten termín BEZ KESSY BEZPEČNĚJŠÍ možná platí.
Ale to co zmiňuji pak absolutně nekoresponduje s tím mediálním obrazem. Je jedno, zda kessy máš nebo ne.
Zámek dveří jde otevřít paklíčem a start jde zesílit i BEZ KESSY.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět