VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5483
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: VZKAZY

Příspěvek od M.Z. »

řidičBOB píše:Té obchoďačce z Boneca v Toyotě Aygo RZ 5AU 1341:
Slečno (nebo co jste) - pokud na vás někdo bliká dálkovejma a poté vypne a zapne světla, tak to neznamená, že i když jedete bezdůvodně vlevo, že chci, aby jste mne pustila, ale fakt, že máte rozsvícená pouze SPDS a v tomhle počasí v 16:45 prostě zezadu nejste moc dobře vidět. Kdyby jste si odpustila toho fakáče, tak já bych si odpustil ten telefonát vaší nadřízené...holt - nevýhoda popsaného auta a faktu, že Boneco dobře znám.
Tak snad poučení pro příště....

Některé dámy dokážou být extrémně emancipované, strčí do kapsy i pokérovaného kriminálníka.
Jak reagovala nadřízená?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Že mají zrovna dnes od rána poradu OZ a že si to s ní vyřídí :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Stepan: každý strůjcem svého štěstí jest. Někdo je chlapák na silnici a někdo přes telefonní seznam v mobilním telefonu. Když jedu v popsaném autě, tak se nechovám jak kokot, protože prostě "dělám reklamu" té firmě. Každá mince má dvě strany...to časem pochopíš ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: VZKAZY

Příspěvek od pavproch »

moje dosavadní řidičská zkušenost je, že dyž ten OZ sedí v (popsaném) autě s pražskou RZ, tak šance, že uvidím fakáče, je výrazně větší než dyby seděl v autě s RZ jiného kraje... (už se mi stalo a ne jednou či dvakrát)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5483
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: VZKAZY

Příspěvek od M.Z. »

řidičBOB píše:Že mají zrovna dnes od rána poradu OZ a že si to s ní vyřídí :-)

Způsob vyřízení: dobře s mu to ukázala, dobytkovi :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

nemyslím si... :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
charger
Mistr volantu
Příspěvky: 805
Registrován: úte 08 bře 10:03
Bydliště: ČR

Re: VZKAZY

Příspěvek od charger »

ctrl_j píše:Bohuzel konkurence jako Navara, HiLux, L200, Ranger je na tom uplne stejne. Snad nejhorsi je to v tom Nissanu, kde chteli nahnat vysku nad hlavou a sedadla jsou utopene dole, takze mas kolena pomale na urovni hrudniku.
Nemůžu úplně souhlasit, třeba právě nový HiLux mě v tomhle ohledu překvapil, vzadu je nejen dost místa, ale taky se nesedí úplně vzpřímeně, jako u jiných pikáčů, ale přirozeněji.

Ad. Amarok - ten motor z toho dělá úplně jiné auto, když si vzpomenu na dýchavičné BiTDI, tak to je nebe a dudy. Jen to chce zimní a ne terénní pneumatiky, v našich zasněžených Beskydech je to hrozná klouzačka a hrabe to všema čtyřma i na sedmičku :D
Ain´t nobody got time for that
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Tak srovnání s biTDI je nedůstojné. Tohle je úplně jiná hra na jiném hřišti.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
k86
Mistr volantu
Příspěvky: 790
Registrován: úte 10 kvě 07:36

Re: VZKAZY

Příspěvek od k86 »

řidičBOB píše:Té obchoďačce z Boneca v Toyotě Aygo RZ 5AU 1341:
Slečno (nebo co jste) - pokud na vás někdo bliká dálkovejma a poté vypne a zapne světla, tak to neznamená, že i když jedete bezdůvodně vlevo, že chci, aby jste mne pustila, ale fakt, že máte rozsvícená pouze SPDS a v tomhle počasí v 16:45 prostě zezadu nejste moc dobře vidět. Kdyby jste si odpustila toho fakáče, tak já bych si odpustil ten telefonát vaší nadřízené...holt - nevýhoda popsaného auta a faktu, že Boneco dobře znám.
Tak snad poučení pro příště....
Toto uz jsem taky jednou praktikoval, na D11 kdy T5 plne pankacu predjizdelo v patecnim provozu pravym, odstavnym, vybrzdovalo a jelo dost nebezpecne. Byla to nejaka firma na plastova okna, na zadnich dverich telefon, tak jsem ho pouzil.
po 5 minutach od meho teleofnu jeli sporadane v pravym s kamionama
FFIIIC FL 2.0TDCI 110kw - Samochod firmowy
Mondeo 2012 1.6 Ecoboost 118kw
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1943
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: VZKAZY

Příspěvek od Lachende Bestien »

k86 píše:
řidičBOB píše:Té obchoďačce z Boneca v Toyotě Aygo RZ 5AU 1341:
Slečno (nebo co jste) - pokud na vás někdo bliká dálkovejma a poté vypne a zapne světla, tak to neznamená, že i když jedete bezdůvodně vlevo, že chci, aby jste mne pustila, ale fakt, že máte rozsvícená pouze SPDS a v tomhle počasí v 16:45 prostě zezadu nejste moc dobře vidět. Kdyby jste si odpustila toho fakáče, tak já bych si odpustil ten telefonát vaší nadřízené...holt - nevýhoda popsaného auta a faktu, že Boneco dobře znám.
Tak snad poučení pro příště....
Toto uz jsem taky jednou praktikoval, na D11 kdy T5 plne pankacu predjizdelo v patecnim provozu pravym, odstavnym, vybrzdovalo a jelo dost nebezpecne. Byla to nejaka firma na plastova okna, na zadnich dverich telefon, tak jsem ho pouzil.
po 5 minutach od meho teleofnu jeli sporadane v pravym s kamionama
Díky, pánové, za vaši angažovanost, minutový telefonát mnoho energie nespotřebuje, ale pořád lepší, než si jen tradičně pomyslet něco ve smyslu "ty vole co to je za bandu čoorákoo, rozsekejte se vy chuji"; tyto případy jasně ukazují, kde princip udání a jeho okamžitá realizace plní všem užitečnou funkci reálného zvýšení dopravy v určitém úseku - bohužel to lze aplikovat jen u firemních aut.

Škoda, že většina z nás podléhá moci každodenně dlouhodobě prožívaných a trénovaných negativních emocí (v případě udávání jasně dominuje závist; ovšem strach a smutek jsou vždy poblíž...) a možnosti udání užívá většinou v případech, kdy má v úmyslu druhým zbaběle zákeřným a zlo-myslným způsobem způsobit co největší utrpení, aniž by k tomu samozřejmě existoval jakýkoli rozumný důvod.
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Válka je mír!
Odpovědět