VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: VZKAZY

Příspěvek od honziss »

pavproch píše:Modrý prassat kombi TSI s bílým nápisem vitkovice.com, T značka, - neska ráno na I/56 od Bílé po H.Bečvu - ty chuju ostrawski, ty dycky přidáš, dyž tě začně předjíždět slabší auto? - sem jel pindicou, on sa vlekl 80, dyž sem podřadil a začal předjíždět, zrychlil na 120, dyž sem se zařadil za něj, zpomalil na 80 - (s)prostě PYČA
Passika vitkovice.com uz jsem tam u vas taky potkal a taky se choval jako kreten,.Preslo ho to po tom co jsem ho pred jednou zatackou (tam co mate tu hezkou zamotanou silnici mezi Frenstatem a Novym Jicinem) vzal na brzdy jak v F1 :ymdevil:
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5483
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: VZKAZY

Příspěvek od M.Z. »

Taky už jsem pár zážitků s těmito manažery prožil...
Ale drama skončilo dřív, než se stihli rozkoukat.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

...jak fetují to CNG, tak jim to krapet škodí...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
k86
Mistr volantu
Příspěvky: 790
Registrován: úte 10 kvě 07:36

Re: VZKAZY

Příspěvek od k86 »

Jo jo, piloti z vitkovic jsou mi taky znami.

Kdyz mam polepene auto, tak nejezdim jak kokot
FFIIIC FL 2.0TDCI 110kw - Samochod firmowy
Mondeo 2012 1.6 Ecoboost 118kw
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5454
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

Tak už koukám na svoje bývalé vozidlo nafocené na stránkách AAA auto. Kromě toho, že je krásně umytý a vhodně nasvícený (takže nejsou vidět škrábance a ťukance na všech náraznících, promáčklina dveří a jedna humpolácky provedená oprava laku) mě překvapuje několik věcí:

1. Chlapci z AAA zjevně nenašli na kulise řadící páky 6. stupeň, takže je vozidlo inzerováno s pětirychlostí převodovkou
2. Svítící kontrolka airbagu, kterou předchozí majitel komentoval "Ty vole Štěpáne, já nevim proč to svítí. Prostě to nesvítilo a najednou to svítí. Jestli tě to sere, přelep si to izolepou", záhadně zhasla.
3. Našla se servisní knížka. Já ji teda rozhodně neměl, ale v AAA ji zjevně našli. Asi jsem to auto před prodejem špatně vyklidil =))
4.Zimní Micheliny, na kterých se auto prodalo, byly nahrazeny jinými pneumatikami.
5. Koberečky zmizely.

Asi o tom napíšu článek na D-Fens ;;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
rutak11
Pan Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: ned 06 kvě 01:59

Re: VZKAZY

Příspěvek od rutak11 »

Měli jsme podobnou zkušenost s firemní dodávkou prodanou do AAA.
Auto se tam prodávalo ještě i s firemním polepem, omlácené, zrezlé, třikrát bourané na LZ světlo, na hrbu skoro 300tis. Vpodstatě celý život tahalo velké přívěsy naložené co to šlo, zlobil už motor (problematický 2.5 TDI R5).
V áčkách z toho udělali krásnou leštěnku, ježděnou jedním řidičem, nikdy nebouranou, naprosto bezproblémovou a tak dále.
Jo a rozdíl mezi výkupní a prodejní cenou byl 90tis :)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

A co jste si mysleli, že to prodáváte farnosti, která dělá charitu?? :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5454
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od Stepan »

Já jsem s prodejem po finanční stránce zcela spokojen :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
rutak11
Pan Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: ned 06 kvě 01:59

Re: VZKAZY

Příspěvek od rutak11 »

Asi tak, šlo akorát o to, kdo ten vylítaný pelech vykoupí za největší prachy.. B-)
Uživatelský avatar
PeTr7650
Pan Řidič
Příspěvky: 422
Registrován: čtv 17 úno 22:27

Re: VZKAZY

Příspěvek od PeTr7650 »

ja prodal na vrakac dodavku se zadrenym motorem a rozlitlou prevodovkou. na tacho 560 tkm, interier a kastle tomu ani zdaleka neodpovidaly (choval jsem s k ni slusne a jezdila jen dlouhy trasy).
Po 14 dnech auto stalo v bazaru, kterej patri tomu vrakaci. Origo radio v prdeli, na tacho svitilo 170 tkm, cena o kilo vyssi.
Jako shodit dolu 390 tkm uz chce odvahu . . zvlaste po tom, co to do nejakejch 320 tkm jezdilo pouze do autorizaku, najezd 20 tkm mesicne
Odpovědět