Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3973
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

Myslím, že Bond nemá B na značce.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5454
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Psal jsem zápočťák. Otázka zněla Kolik si najme firma dělníků za předpokladu, že... a pak obrovská tabulka a tři prdele grafů a doplňujících údajů...
Kouknul jsem na to, vyřešil to mozkovým myšlením a pár mezivýpočty, napsal výsledek, na pár řádků vysvětlil jak jsem na to přišel a odevzal.
0 bodů.
Vyrazil jsem za paní Ing. CSc. se jí zeptat, co má za problém. Tak jsem se dozvěděl, že Inženýrka má problém ten, že mi tam chybí obecně uznávaný matematický postup. Pak sice přiznala, že jsem ten postup vlastně musel použít, protože jinak by mi to nevyšlo, ale zápočet mi nedá, protože si nebude dělat z předmětu holubník =)) A navíc z těch mezivýpočtu není jasný, co vlastně počítám.

Tak třeba zdechni, ty krávo debilní. :((
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od oxik »

Čím víc titulů a publikací, tím větší pí... Čest vyjimkam
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od oxik »

Dneska jezdilo hodně zdenyů..velice příjemný jet za takovým pitomcem 50km bez možnosti predjeti a když už odbočil tak ten před ním měl taktéž potřebu vypalovat oči
Přílohy
IMG_0989.JPG
IMG_0989.JPG (56.75 KiB) Zobrazeno 3552 x
blah
Pan Řidič
Příspěvky: 210
Registrován: stř 25 črc 13:11

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od blah »

Je to asi nějaké české postižení. Naposledy jsem za cestu z berlina do cr potkal při opravdu mírném mrholení jenom jednoho mlhovkáře; voda-topení-plyn ústí nad labem. :ympray:
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

jj...dneska se obzvláště mlhovky hodily na 5.5. nebo na Jižní spojce :-( Fakt slušný počet dementů.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od 970ka »

Dnes z Prahy do Plzně a ty v.le jeden za druhým,se ty v.lové snad domluvili,ani mrknutí světel nepomáhalo,jsem musel jet furt v levým,že je předjedu,ale tak nějak to nebralo konce a tak krásně bylo vidět.Že jim ta oranžová kontrolka nevypálí oči.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mmira »

Stepan: zazil jsem na vlastni kuzi a vim, jak je to frustrujici. zkouska z matematicke analyzy, reseni uz nevim ceho, asi soustavy diferencialnich rovnic, pomoci Jacobianu. vsechny priklady vyreseny spravne, zkousejici ukazuje na papir na ten Jacobian a rika, jak se jmenuje tohle. tehdy jsmenevedel, tak jsem rekl, ze nevim, jsem fyzik, umim to pouzivat, ne pojmenovat. vyrazil me s tim, ze udelat zkousku bez znalosti matematicke teorie (bez toho bych to samo nespocital) nelze. od te doby si pojem Jacobian pamatuju, byt dnes uz zcela netusim, k cemu ma slouzit.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Matiku nám přednášela jedna RNDr. z Matfyzu, ale naštšstí byla rozumná a hned na první přednášce nám řekla, že chemiky z matematiky vyhazovat nebude. Že když to budeme potřebovat ve svém oboru, tak se to stejně budeme muset naučit :D
Na druhou stranu - fyziku přednášeli pačuráci :-(
Si jeden nevybere...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
ninko
Autoškolák
Příspěvky: 47
Registrován: pát 14 čer 09:50

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ninko »

kurva. uz ma to nebavi kazdy vecer obchadzat 12 poschodove schodisko kvoli bezdomovcom s taserom a obuskom a vyhanat ich. a rano najst dalsich troch alebo hovno na schodoch. este chvilka a asi pojdem do basy, lebo niekoho zabijem...
thesis, c3, bravo
Odpovědět