Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

GeneHawkins píše:
jerry píše:... Průměr je vždy ošidný, já sním celé kuře, ty nic, v průměru jsme se oba dobře najedli :D
No jo, to s mediánem je to něco jinčího...
Mám radost, že jsi nás zavítal zkontrolovat a poradit :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Chjo no. Strnadel (byl sem přezouvat) mi pošeptal do ouška, že sem ztratil jeden šroub v LZ kole, samozřejmě prodloužený, jak jinak, ne obyčejná délka (asi nebyl dotažený) . Naštěstí mám doma čtyři zbytné (co mi zbyly po nákupu prodloužených pojistných šroubů). Uffff. (A ještě můžu ztratit 3 .... :D )
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

A pak se divíme, že se k nám v D chovají tak, jak se chovají:
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ne ... -internetu
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:A pak se divíme, že se k nám v D chovají tak, jak se chovají:
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ne ... -internetu
Strasny. A respekt k chovani DE straznika. Ja bych to netrestal pokutou, ja bych to trestal 1h nucenych praci pri vystrihavani tech obeti.

Kdo nekdy byl live u vazny nehody a uspinil si ruce krvi, tak ho neco takovyho jako porizovani zaznamu ani nenapadne :(
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Přesně tak.
Já si už mnoho let myslím, že mne na silnici nemůže nic překvapit, ale pořád zjišťuji, jak moc se mýlím.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Nemáme tu spešl vlákno na pičasí, tak to dám sem:
pavproch neska na OF.cz píše:Tak.

Nešní ranní cesta do práce polemlesemloukou byla "zážitková". Že budu čvachtat sem čekal. Že je tam mokrá a vysoká trowa sem čekal a proto sem šel do práce s (pracovníma) kalhotama v batohu a na nohách goratexové berghausy. Dokonce sem i čekal že bych nemusel mít mostek/lávku přes strouhu, kterou sem si tam postavil pro komfortnější přeskok přes strouhu. Taky že jo, z 50cm (šířka za normálního pičasí) strouhy je třímetrový rozběsněný potok. Lávka v řiti. Budu stavět novou, až opadne voda.

Ale! Kus nad tou mojí lávkou byl udělaný přejezd pro traktor zatrubněný plastovou rourou snad 50cm průměr. Přejezd včetně roury zmizel. Prostě nenisu. Voda ho vzala. :shock:

Btw, aji v práci budu muset, až opadne voda, ostraňovat vyplavený štěrk - to je ale jen drobnost. Jinak - klepklepklep na dřwo - ani v práci ani doma žádné škody.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od bojler »

Jezdit pravidelně na Slovensku by mě zabilo. Údajně mají vysoké pokuty a prakticky všude dodržovači. Třešničkou jsou některé extra rozflákané úseky a namalované tři pruhy ve směru na Bratislavu s 110km/h v době 5-19...
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1496
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od abgx1 »

Co tak udajne pouzit google a do 5sekund mat tabulku

Zase CR tiez neni ziadna vyhra, ak to porovnam so slovenskok tak sami hmlovkari, plne ciary na uplne odveci miestach, stacionarny radar v kazdej dedine, kamion rally na D1 kazdych 15-20minut

A ta 110 tam je kvoli absencii odstavneho pruhu/odpocivadiel, cize ked sa tam pokazi auto a odstavi na krajnici, tak je to takmer ista nehoda
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

Travim v SK skoro polovinu svych km a myslim ze nase dve zeme si muzeu podat ruce.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1496
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od abgx1 »

Tiez zalezi kde jazdis, ci zapad/juh slovenska kde su siroke rovne cesty alebo sever/vychod kde sa az na dialnice a par vynimiek na uzkych cestach s kratkymi rovinkami mixuju kamiony, klobuckari a letci...
Odpovědět