Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od AntiRadary.cz »

northwind píše:To je fakt nějaká drahá STK, já byl včera STK Modřany a tam stále STK + ME 1850,- jako minulý rok.
Já jezdím na STK Řepy , byť je to na opačném konci Prahy, ale slušné jednání, nevyžadují úplatek a již několikrát mi menší závadu raději na místě opravili, např. vyměnili nesvítící žárovku než by to zbytečně zapisovali do protokolu. A na podzim byla cena 950 + 700 Kč.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

AntiRadary.cz píše:
northwind píše:To je fakt nějaká drahá STK, já byl včera STK Modřany a tam stále STK + ME 1850,- jako minulý rok.
Já jezdím na STK Řepy , byť je to na opačném konci Prahy, ale slušné jednání, nevyžadují úplatek a již několikrát mi menší závadu raději na místě opravili, např. vyměnili nesvítící žárovku než by to zbytečně zapisovali do protokolu. A na podzim byla cena 950 + 700 Kč.
Muzu potvrdit, ze Repy jsou cajk. Jinak ja to nejradsi vozim svymu servisakovi za prahou, ten da auto a papiry tatovi, ten s tim odjede nekam do lesa a za hodinu je zpatky s technickou. Vetsinou s dovetkem jako: hele kluci rikali, ze mas udelat ramena, tlumice, brzdy a vzadu ti cela leva pulka nesviti :D

Se pak clovek nemuze divit, ze jezdi po silnici samej srot i v dobe fotacku a kamer na STK.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Chjo no, sem (už zase) pos.án strachy že sa ta sfiňa vrátila..... už týden mně divně pobolívá hlava, plíživě, víc a víc.... a k panu dochtorovi sem (už z dřív) objednaný až za šest neděl.... :ymblushing:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mmira »

to bude jen nedostatek jezdeni se strechou dole
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Kéžby. :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

Alopatičtí lekaři neboli obchodní zástupci farma koncernů se prakticky vždy snaží řešit jen symptomy a po příčině se nepídí, neboť čím déle budou člověka lekat a léčit, tím větší hmotný zisk z toho zainteresovaným skupinám vyplyne.
Nebo příčiny skutečně nejsou schopni diagnostikovat, protože když žijete v "civilizovaném" prostředí, plném toxických splodin z dopravy, průmyslu, masových médií, konzumujete potraviny plné jedů atd., asi vám lekař nedoporučí se odstěhovat se někam hluboko do Amazonie/Himalájí....

Zdar a sílu při udržování tělesného i duševního zdraví a minimalizaci vlivů rizikových faktorů jako je stres v práci/na vražedných silnicích/doma, nedostatek či nadbytek pohybu/zátěže organismu bez dostatečné správné relaxace, konzumace potravin plných levných náhražek kvalitních surovin, syntetických "zlepšováků" a reziduí herbi-, pesti- a jiných -cidů, atd. Neboli pomocná ruka začíná u vlastního ramene.

Pro zájemce o historii vývoje alopatického lekařství je zde skvělá populárně-naučná publikace - https://knihy.heureka.cz/podivna-medicina_3/ :-ss
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Mě něco poslední dobou hrozně trápí. Už od toho vyhořelýho kostelíka ve Francii. DF na to měl dobrej článek.
Jako sorry, když už se (z jakýchkoliv reálně zištných důvodů, ať už PR nebo masturbace ega) rozhodnu dát fakt nechutný prachy na "dobrou věc" a do toho mě vyhlásit banda nějakých socek, že jsem čurák, protože jsem ty peníze měl dát radši tam, tam tam (pod tam si představit libovolný místo, kde je potřební akorát bezprizorně prožerou), tak příště už každýmu leda tak naseru do ruk.

No a dneska jsem si hrozně nasral na tomhle videu Člověka v tísni:

https://www.facebook.com/clovekvtisni/v ... 467862645/

Máte chuť si pohonit karmu, že pomáháte potřebným? Ale vlastně nemáte čas se rozhodnout kdo pomoc potřebuje, protože vás to reálně nezajímá? Pošlete ty prachy nám! Strhneme si jenom malý feečko* a zbytek přerozdělíme dle svého uvážení.

Achjo.

*
https://www.clovekvtisni.cz/media/publi ... a-2017.pdf
Třetí strana přílohy. Víte v čem je ten funny fact? V Etiopii uvádí Člověk v tísní průměrnou hrubou mzdu svých lidí 8 125 Kč.
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/v-eti ... te/1753375
Sranda ne?
Ukrajina, průměr pro Člověka v tísni 12 389 Kč.
https://www.e15.cz/finexpert/vydelavame ... te-1331081
214 Euro hrubýho, 172 Eur čistýho. Kluk od nás mi říkal, že jako svářeč měl v přepočtu na naše každej měsíc asi 3000 čistýho.

#nezisk
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

pavproch píše:Chjo no, sem (už zase) pos.án strachy že sa ta sfiňa vrátila..... už týden mně divně pobolívá hlava, plíživě, víc a víc.... a k panu dochtorovi sem (už z dřív) objednaný až za šest neděl.... :ymblushing:
Za tím bude abnormální počasí, které vládne v posledních dnech v našich končinách. A byl jsi před necelými 2 měsíci na kontrole a vše bylo ok. Takže žádný strach :) Ale chápu to ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Kuju za soucítění.... ^:)^

Jak píšu v bezstřechách, bohužel ani ranní vítr ve vlasech to z hlavy nevyhnal.... :(
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2041
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od GeneHawkins »

jerry píše:... Průměr je vždy ošidný, já sním celé kuře, ty nic, v průměru jsme se oba dobře najedli :D
No jo, to s mediánem je to něco jinčího...
Odpovědět