Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Kavis »

Kdyz maji deti 3 a 1 rok, tak mam obavu, ze to pro ne neni uplne vhodna brigada :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Starší smrad už má sice 21 a je pln síly, enemže je trvale v Brunnu na VŠ a trowa/listí sou doma.... takže nic, čili já, no.....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Tak kombajn má tak fušersky (čti levně) udělaný uložení předních (a předpokládám že i zadních) kol, že se mi temu nechce ani věřit.... obyčejné kluzné ložisko - ocel na ocel, žádné kuličky či válečky. Sem pro kuntrolu sundal i druhé kolo a nechám na obě udělat nová pouzdra - sice zase jen kluzná, ale aspoň z mosazi.... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

V pondělí se objevila opět lehká mlha - popravdě jsem 2x vystoupil, abych řidiči vysvětlil, že když za ním jedu v koloně v obci, není důvod, aby mi smažil ty zadní mlhovky do ksichtu.
Tak si dovolím drobnou osvětu:
mlhoffky.jpg
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

pavproch: musíš mu z bytu ukrást pračku, apak vás rád přijede navštívit :ymparty:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od driver »

Zrovna ty mlhy a nebo technické závady osvětlení prozradí, kdo je řidič a kdo totální jelito, kretén nebo obojí.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Kavis »

To si asi vytisknu a budu rozdavat. Tady v pondeli byl taky lehky opar, viditelnost tak 300m, mozna vic. Dobra tretina "ridicu" mela rozsviceno vsechno co na aute meli. Nastesti jediny ktery me s tim oslnoval pochopil dalkove v zrcatkach a zhasnul to. Ale to je mistni kolorit. Me spis prijde vtipne, kolik lidi jeste nezaregistrovalo, ze je brzo tma. Vcera jsem jel z prace po pul seste vecer, takze uz byla snad hodinu tma a na tech ctyrech kilometrech jsem potkal 3 auta s dennim svicenim a zhasnutym zadkem.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od driver »

Příčinou není neznalost ;)
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Tak traktor už zase traktoruje. Kolega je šikula - nový domeček + provizorní segrovky. Fčíl už akoráth musím sehnat OEM segrovky. :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Tak jsem se rozhodl, že nějak obnovím spotřebiče v domácnosti, tudíž jsem si vzal z práce na 2 dny Transportera v manuálu. No, řazení je fajn...ale fakt bych to už do svého hlavního povozu nechtěl. Vlastně ani do auta na víkend, protože projíždět s manuálem Prahu tam a zpět, je s fofrklackem prostě cokoliv, jenom ne zábava. Prostě nee!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět