Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 870
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od 970ka »

Příště bych dal pilátes,i když já si vždycky myslel,že je to něco k žrádlu. :-)
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ctrl_j »

Opravdu si nekdo stezuje na to, ze mu skola dovoli zadarmo vyuzivat telocvicnu k pohybu a jeste si na tom vyvarit kredity? - A my blbci pred lety platili za to, ze jsme chodili jeste NAVIC 2 hod. na fotbal…
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Žádný kredity nevyvaříš. Kredity jsou jasně daný a k nim navíc musíš mít 2 semestry těláku, jinak tě ke státnicím nepustí.
Vaření kreditů vypadá tak, že si můžu zapsat předmět v angličtině, on mi spadne do skupiny "druhý cizí jazyk", páč má VŠE bordel v systému, a hned v dalším semestru ho mám povinně v češtině :D

Btw jo, vadí mi to. Protože když chci mít tělocvik v nějakej rozumnej čas (=brzo ráno nebo pozdě odpoledne), abych minimalizoval produktivní část dne o kterou přijdu (bo hodina a půl těláku v 9 ráno nebo v 1 odpoledne ti zabije půl dne), nemám prakticky na výběr. Takže dvakrát tejdně brzo ráno fitko a jednou v tejdnu "nahánět energii do energetických center za pomoci nemechanického pohybu" aby aspoň to Bc. bylo x_x

Úplně stejně mě sere, když si nějakej doktorand vypíše na cviko jeden termín někdy ve středu po obědě a já musím mazat do školy jen kvůli němu, jenže to má aspoň relevanci k oboru studia, tak to toleruju/respektuju.
Ovšem souvislost mezi VŠ vzděláním ekonomického směru (které člověku umožní stát se třeba členem Komory daňových poradců) a absolvováním 13x1,5h tělesné výchovy (+chlastačky na horách) mi uniká. Možná kdyby člověka honil berňák kolem bloku nebo se v kanclu rozbil výtah, tak to přijde vhod? :-\
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 870
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od 970ka »

Nemá to s běháním co dělat,přece . "Ve zdravém těle ,zdravý duch." Aby jsi nebyl úplně blbej z toho učení,woe. Já tělák teda také nesnášel.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Honza42 »

Ještě to chce zavést povinně na VŠ hodiny zpěvu a kreslení. Přece byste nechtěli, aby Vás např. operoval chirurg, který neumí zpívat?
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 870
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od 970ka »

Jo,přesně :-)
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

To si stěžujete na průběh a účinky samotného cvičení nebo na to, že byste tento čas mohl využít podle sebe jinak/lepším způsobem? Btw. zvrtnout kotník si lze i při běžné chůzi...

Tai či/čchi kung a jóga měla být už dávno zařazena do tělocviku už od prvních stupňů "povinných" (jak pro koho) základních kasáren ehm pardon škol.
Když to porovnám např. s takovým předcvičováním na spartakiádu (připadal jsem si jak dement v ústavu) nebo dnešními různými značně primitivními cvičeními/míčovými hrami, není co řešit.

Jenže to nevyhovuje určitým finančně silným skupinám lidí, často se vyznačujících parazitickým způsobem života (nejen u lidí ve státní správě) - potřebujících k neustálému zvyšování svého životního statusu vysávat životní energii co největšího počtu druhých v co největší možné míře).
Neboli tyto formy cvičení jsou velmi komplexní a promyšlené, obsahují většinou protažení, posílení i relaxaci zároveň a lidé pak jsou zaprvé příliš vyrovnaní, a navíc si pak zpravidla nejdou jako třeba po náročném výkonu ve fotbale pořádně ožrat držku (u mladých narušit proces vývoje mozku, u starších dočasně pozastavit jeho regeneraci, o dalších vnitřních orgánech nemluvě) a vsadit na svůj oblíbený tým atd. takže nepodporují všudypřítomný alkoholový průmysl/sázkaře a různým odklaněčům se dostatečně neplní "státní kasa".

P.S. Zpěv je též velmi důležitý, obzvláště pro mužské pohlaví z hlediska propojování mozkových hemisfér.
Takže další závažná chyba systému.
Kdybych si mohl vybrat, určitě bych se nechal operovat chirurgem, který se věnuje zpěvu.
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od _sulcik_ »

Lachende Bestien píše: Tai či/čchi kung a jóga měla být už dávno zařazena do tělocviku už od prvních stupňů "povinných" (jak pro koho) základních kasáren ehm pardon škol.
Když to porovnám např. s takovým předcvičováním na spartakiádu (připadal jsem si jak dement v ústavu) nebo dnešními různými značně primitivními cvičeními/míčovými hrami, není co řešit.

Jenže to nevyhovuje určitým finančně silným skupinám lidí, často se vyznačujících parazitickým způsobem života (nejen u lidí ve státní správě) - potřebujících k neustálému zvyšování svého životního statusu vysávat životní energii co největšího počtu druhých v co největší možné míře).
Neboli tyto formy cvičení jsou velmi komplexní a promyšlené, obsahují většinou protažení, posílení i relaxaci zároveň a lidé pak jsou zaprvé příliš vyrovnaní, a navíc si pak zpravidla nejdou jako třeba po náročném výkonu ve fotbale pořádně ožrat držku (u mladých narušit proces vývoje mozku, u starších dočasně pozastavit jeho regeneraci, o dalších vnitřních orgánech nemluvě) a vsadit na svůj oblíbený tým atd. takže nepodporují všudypřítomný alkoholový průmysl/sázkaře a různým odklaněčům se dostatečně neplní "státní kasa".
Doporučuju nasadit čepici z alobalu, prej tě pak ilumináti nedostanou :D Děláš jak kdyby každá ženská druhá co chodí na jogu nešla po cvičení na víno :D Kdybys tyhle věci zařadil do tělocviku, tak tě na jakýmkoliv stupni vzdělávání pošlou děcka doprdele :D
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Trochu mi připomíná rétoriku Mudr. Nešpora...
Už déle LB podezírám, že to bude vyléčený závislák :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Honza42 »

LB - levicový blouznivec. Odborník na to, co mají dělat ti ostatní.
Odpovědět