Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od oxik »

Honza42 píše: Při vjíždění z vedlejší na hlavní máš povinnost dát přednost všem na hlavní silnici. Tečka.
Vjetí na hlavní a odbočení vlevo přímo pod kola auta které předjíždí
No..jen za předpokladu, že toho předjíždějícího můžeš vůbec vidět. Docela lehce se stane, že se ti schová za kamion, a pak vidíš hovno. Zvlášť ve městě, kde to každej z vedlejší pošle pár metrů před toho na hlavní, jinak by tam stál půl hodiny.. samozřejmě to neomlouvá, jen bych předjíždění v křižovatce paušálně zakázal.
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od janjan »

mě baví, jak Štepán nikdy za nic nemůže, to všichni kolem jsou blbci...
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Honza: Ne vždycky, medializovalo se už několikrát, že pokud řidič na hlavni neočekávatelne poruší, chyba může jít 0-100% za ním. Třeba 150 na 70. Jak by se řešil zákaz netuším :) jestli tam zákaz byl nebo ne, neovlivňuje můj pohled na věc,mi nevadí, když lidi porusujou, mi vadí, když jezdí jak píče.
rhinos: toho typka mám smutnou čest znát osobně. Je to udavacskej zmrd a vždycky byl.
janjan: sám seš blbeček :ymparty:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od janjan »

:ymapplause: jak píšu... ty to budeš mít, chlapče, ještě v životě těžký
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3225
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

spis ne. takovejch brouku pytliku je vsude spousta a dost lidi jim to basti :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

O moje životní štěstí máš zjevně víc starostí než já :ymhug:
Dělat brouka pytlíku v politice by mě nebavilo, na smelinu nemám žaludek a oficiální platy jsou k smíchu
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od janjan »

tak to tě zklamu, ale tvoje životní (ne)štěstí je mi maximálně ukradený, jen mě iritujou ego-sráči jako jseš ty :ymhug:
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od driver »

oxik píše:
No..jen za předpokladu, že toho předjíždějícího můžeš vůbec vidět. Docela lehce se stane, že se ti schová za kamion, a pak vidíš hovno. Zvlášť ve městě, kde to každej z vedlejší pošle pár metrů před toho na hlavní, jinak by tam stál půl hodiny.. samozřejmě to neomlouvá, jen bych předjíždění v křižovatce paušálně zakázal.
To jsi na velkém omylu.
Ty musíš předpokládat, že tam právě bude schované další vozidlo jedoucí po hlavní a nebo několik a musíš vykazovat známky jednání, že předpokládáš, že tam pojede i motorkář kteří běžně jezdí nad limit.

To, že mu nedáš přednost jen proto, že měl jet pade je vždy nedání přednosti v jízdě a možná i pokus o vraždu v extrému.

To, co zmiňuješ, vyvázání z nedání přednosti, platí jen tehdy, že nemůžeš dát přednost letícímu projektilu, který bys nemohl slyšet, vidět ani tušit a tam jsi hodně na vodě, dle toho, jak se kdo vyspí ;)
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

i pokus o vraždu v extrému.
To už je trochu moc i na tebe, ne? :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od driver »

Postačí když státní zástupce má dojem, že tam byl úmysl, to ostatně není problém kvalifikovat i u toho Demolition Derby, cos teď dával foto ;)
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět