Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5454
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

pavproch píše:žrádlo nemá co vypadat, žrádlo má nasytit, v neluxusnějším případě i chutnat....
;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

No šak jo.... sem si nestěžoval na kvalitu jídla ale na nesoulad mezi chutností a cenou.....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5454
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Tak mám za sebou první den v korporátu. Po rodinných a jedné menší české IT firmě je to dost změna. Skrz všechny školení o chujovinách se vůbec divím, že mají čas pracovat a něco dělat.

A koukal jsem na možné služebáky. 335d i 540i přítomno. Za cca můj měsíční plat+DPH x_x
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Musím se podělit o zážitek:

Výrobní halu vytápíme dvěma plynovýma fukarama, každý má svoje ovládání (displej). Oba displeje docela rychle po instalaci (v záruce) začaly "blbnout" (nahodile zhasne celý nebo jeho půlka... naštěstí na topení to vliv nemá, jen prostě není nic vidět, musí se vypnout a zapnout, pak zas chvíli vidět je...) Taxme to na jaře reklamovali - přijeli (přes celou republiku), vyměnili oba displeje a zase odjeli. Pak bylo léto taxe netopilo. Mno a fčíl na podzim zase začaly oba displeje blbnout - opět reklamace, opět přijeli a vyměnili za nové, vyzkušali a odjeli ... předefčírem... no a fčera jeden z nich začal zase blbnout... taxem je neska zase reklamoval .... prý zase přijedou (podotýkám, cca 400 km) a vymění za nové.... dyž sem jim říkal, že tam kura musí být něco špatně inak a inde, tak:

"My sem k vám budeme jezdit to měnit až si toho někdo všimne a zjedná nápravu"...... :p

Tožtak, no.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3233
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

asi jim to proplaci vyrobce tak jim to je fuk :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1944
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

Lidská "civilizovaná" společnost se čím dál více odklání od smysluplného jednání.
Navíc většina lidí nezvládá správnou komunikaci, i když jsou s explozivní suverenitou přímo úměrnou hrubosti jejich nevědomosti přesvědčeni o opaku.

Nicméně mě poněkud překvapuje, jak jste vcelku klidně podobný šunt schopen přecházet/ignorovat. Náklady na zřízení a provoz plynového vytápění určitě nebyly, nejsou a nebudou malé. Navíc vznikají ztráty času při jednání vám či vašim zaměstnancům. Třeba by té povedené firmě pomohlo si ujasnit vhodné priority nějaké to oznámeníčko čoi apod., než člověk začně při desáté výměně displayů zvýšeným hlasem častovat věčné měniče expresivními výrazy pro genitály.

Na vašem místě bych se na nesmyslně drahý plyn vykálel a topil dřevem/štěpkou.
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Válka je mír!
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Nejedná se o žádnou neznačku, ty fukary sou od serioźní firmy a dobrou referencí.... Jak píšu - zhasínající displej nemá vliv na topení - takže žádné ztráty času nebo tepla nám nevznikají, navíc topení plynem je pohodlné a vzhledem k tomu, že stavíme stroje spalující hafo plynu a na dílně je i oživujeme, tak spotřeba plynu na vytápění je vlastně podružná záležitost....

Tožtak, no....

Je to pro mě svým způsobem určitá forma průzkumu, jak jednají/chovají se "větší" firmy.... kor nadnárodní.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Tentokráte si stěžuju sám na sebe a svou blbost/neopatrnost/šlendrián..... sem neska (letos) naposled osedlal zahradní malotraktor a (nesekal trávu, ale) posbíral listí nafučené minulý týden Herwartem.... kromě toho, že byla fuckt zima na pacinky (i tak nějak všeobecně - halt je to taky letní stroj, že) taxem.... po práci (se zahřátým motorem) vyměnil wolej.... dělal sem to před garáží ...a a asi půllitr teho vyjetého zčernalého mi prcnul na dlažbu..... doprtele práce..... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od vonkreuz »

Aspoň si s mladým nemáte co vyčítat. :D
https://m.youtube.com/watch?v=0UK68wpX0AU
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5454
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Neuspěl jsem v získání zápočtu na úroveň angličtiny B2, příprava na FCE (ač jsem držitel certifikátu FCE), protože 70% docházka na cvika je kolego povinná a škoda není holubník. Fňuk fňuk x_x
Naposledy upravil(a) Stepan dne pon 20 lis 19:59, celkem upraveno 1 x.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět