Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5449
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Už se k tomu dostáváme. Dneska se snaží hosting schránek nabízet každej trouba a konkurence tlačí náklady hodně, ale hodně dolů. Neřešil bych, co tam poskytovatel má, pokud to nefunguje->je to jeho chyba. Nedivil bych se, kdyby tam byl jenom nějaký homemade script na porovnávání s databází již známých adres.

Zvážil bych přechod do cloudového řešení od solidního poskytovatele (a že jich moc není, z hlavy jsem si vzpomněl na 3-4, z toho jeden již brzo zmizí v propadlišti dějin), uživatelsky se to bude tvářit jako řešení co máš na svých serverech, zároveň máš garantovanou technickou stránku věci (poskytovatel se smluvně zavazuje, že využívá tenhle antispam a tenhle antivir, ručí ti za data jako taková, někteří i za to, že data budou ležet na serverech pouze v ČR/EU) a hlavně to stojí pár šlupek a neřešíš nic ;;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1938
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

Rada od Stepana zní rozumně.
Při komunikaci s provozovateli pronajatého serveru vám sdělili nějaké důvody nadměrného množství (ve srovnání s vaším mail serverem) příchozího spamu?
Každopádně by bylo zajímavé vědět, jakým způsobem dochází k "predikci" spamu u sofistikovanějších řešení filtrace mailu.
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Tohle není úplně trouba - podniká v tom docela docela dlouho a občas chodí i sem. Ale aktivnější je na garáži. Nevím, proč tam má takovu díru...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16363
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Už sem to tu (myslím) psal i fotil - zelenomuž (fčíl myslím Státní Lesy, ne ochránce) se rozhodl zničit jeden z posledních souvislých svahů na naší straně Besky a staví tam dvě vrstevnicové cesty nad sebou .... neska sem to tam zkoumal a dělají tam bordel jaxfiň.... a zelenomuž (ochránce) k temu mlčí... yebat turisty, lyžaře, cyklisty, to umí dobře, na ty si troufá, ale vůči Státním Lesům si netroufne.... klasická ukázka co je zač .... :grcající smiley:

Obrázek
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3969
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

To už jsou všichni v Chorvatsku? Cestou z Bosny se chci stavit u moře... logicky mi z toho vychází Chorvatsko. Kdekoliv. Problem je, že slušné ubytko na slušném mistě vychází tak na 1tEUR+/3 dny pro 2...
Se Ti Jugoši posrali, ne?

Existuje v HR alternativa k booking.com nebo je to fakt realita?
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2422
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

PP: a neni to neco ve stylu: vyhlasime "kurovcovou kalamitu" a vytezime co pujde a nikdo nam do toho nebude kecat ?
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1938
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

ad lesy.
Zaměstnanci lesů čr se chovají spíše jako zcela bezohlední a sobečtí majitelé, než rozumní správci svěřeného kraje.

1. Nejdříve osadíme celé svahy zcela nepřirozenou slabou smrkovou monokulturou (šak roste to nejrychlejc pyčo) - tedy vytvoříme si do budoucna celou řadu problémů - například i s kůrovcem - a jako "řešení" samozřejmě je nutné kácet, nic jiného přece nezbývá, co ony by si ty lesy bez kácení jen počaly, že ano.

2. Množství výskytu kůrovce se úmyslně vynásobí 100, aby se nám to pěkně bez omezemí kácelo, ehm pardon "zachraňovalo nemocný les".

3: Slyšel jsem, že se dřevo odsud exportuje např. do Japonska. Tak zase proč ne, když si vylízané impulzivní přiožralé české palice dobrovolně plundrují krajinu, proč toho nevyužít.
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ctrl_j »

Jako ja chapu ze Pepa co jezdi ve shnily Felicii jednou za tyden do konzumu si to bluetooth porizovat nebude, ale potkavat profi ridice s levackou u ucha je zvlastni.
Ani ten kamionak a pani co hledala pravackou blinkr kdyz levackou telefonovala by me k tomu textu neprimeli, ale ze potkam ridice zachranarske sanitky, borce co dnes a denne jezdi k nehodam a vidi to nestesti, tomu nerozumim ani trochu.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1938
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

ctrl_j píše:Jako ja chapu ze Pepa co jezdi ve shnily Felicii jednou za tyden do konzumu si to bluetooth porizovat nebude, ale potkavat profi ridice s levackou u ucha je zvlastni.
Ani ten kamionak a pani co hledala pravackou blinkr kdyz levackou telefonovala by me k tomu textu neprimeli, ale ze potkam ridice zachranarske sanitky, borce co dnes a denne jezdi k nehodam a vidi to nestesti, tomu nerozumim ani trochu.
Řidičské oprávnění získá s odpuštěním každý/-á retard/-ka (abych náhodou nediskriminoval ;;)) a pak to tak vypadá.
Dělat si iluze o schopnosti zvládání emocí, předvídavosti a vzdělanosti "profi" řidičů je též zbytečné.

Spíše jde v jejich případě o to, že se mnoho hodin denně vyskytují de fakto ve smrtelném ohrožení - lidské tělo na běžné cestovní rychlosti v autech opravdu není stavěno - a nutnost odolávat trvale tomuto vysoce stresujícímu faktoru dost negativně ovlivňuje (společně s křivením páteře/nedostatkem pohybu) psychosomatický stav daného jedince.
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od oxik »

Odbočím od dopravní tématiky, ale musím si postěžovat na Aqualand Moravia. Jel jsem tam s vidinou hezky stráveného nejteplejšího dne z naší dovolené na Moravě a hned po cca hodině jsem se na dětsky vypadající atrakci Niagara takovým způsobem rozsekal, že jsem měl celej den v pr.. Poslední "vlna" mne vyhodila pár desítek cm do vzduchu a dopad byl tak tvrdý, že jsem si narazil kostrč, celkem brutálně natáhl lýtko a vykloubil palec na ruce (ten mám po úrazech vyhazovací, ale jak jsem sebou plácnul, tak mi po dlouhé době vylítnul). Celej den jsem nemohl pořádně došlápnout, alko jsem si dát nemohl protože jsem řídil a nealko Birel plech za 55Kč to spadli z višně..no stejně jsem si ho koupil, ale je to židovina. Další atrakce jsem pak jen sledoval a nestačil jsem se divit, kolik lidí odcházelo různě potlučených a to včetně dětí. V celém areálu viditelní dva plavčíci, s dětma bych tam teda nešel ani náhodou. Kolega tam byl týden předemnou a málem se tam prý utopilo dítě, protože plavčík se nějak bál zakročit a musel si na pomoc zavolat dalšího či co.. byznys je to ale dobrej, full house za ty ceny vstupu + ceny pití (jídlo tak drahý neni, což jsem se divil). No a cestou zpátky jsem jel teda přinasranej, pohodově kolem 100kmh a vlítl jsem na neoznačenej most z kostek, kde byla díra jak macocha a ozvala se rána jako kdyby mi prolítl tlumič karoserií..no naštěstí to odneslo jen uchycení výfuku, což mi v Hustopečích za 200 svařili v prvním autoservisu.
Odpovědět