Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5590
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Snowman000 »

Za*rane, vy*rbane O2sk! Dnes bez akehokolvek upozornenia odpojili pristup na BIS-Blackberry Internet Service a tym mi uplne odpojili telefon od pristupu k mailom a celym BB sluzbam! A este mi budu tvrdit ze sa ma snazili neuspesne kontaktovat telefonicky a SMS aby ma o tom informovali...

PS: Ano ja viem nemam pouzivat pre niekoho archaicky pristroj s analogovymi tlacitkami (BB 9900)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Hele, T-mob SK není o nic lepčí..... roky sem od nich měl datovou předplacenku vč. USB sticku pro surfování v SK (Easy či jak sa to zovalo) a ....dyž sem chtěl letos v lednu (januári) dobít, tak to nešlo a na predajni mi prostě oznámili že tuto službu (včetně mé SIm karty) zrušili bez oznámení a náhrady..... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od x2005 »

Snowman000 píše:Za*rane, vy*rbane O2sk! Dnes bez akehokolvek upozornenia odpojili pristup na BIS-Blackberry Internet Service
Mám historickou zkušenost, že podpora BB od O2SK je opravdu tragická. Zrovna jsem potkal jednoho uživatele s ošoupaným BlackBerry Bold 9790 a řekl jsem mu "už to zahoď".

Pokud na tom nemáš postavený nějaký opravdu enterprise systém, tak není důvod to používat.
blackberry-bold-9790.jpg
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od oxik »

Nějaká chcanka nám ukradla obě skla zpětných zrcátek a ještě stěrače. Sice na starý e39 dělníkovi, ale i tak to dost nasere. Nešlo to jinak a poprvé jsem jel bez zrcátek, to je strašný. Ty zrcátka ještě chápu, ale starý zrezlý a ztvrdlý stěrače? :-q
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5452
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Dneska se odevzdávala skupinová práce, součástí jejíhož vyhodnocení bylo i procentuální hodnocení ostatních kolegů, které se přímo promítlo do výsledné známky. Tak jsem všem nasázel 100%, nic mě to nestojí a nejsem píča ny? Od ostatních jsem obdržel 80, 40 a 75% =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Bond007 »

Stepan píše:Dneska se odevzdávala skupinová práce, součástí jejíhož vyhodnocení bylo i procentuální hodnocení ostatních kolegů, které se přímo promítlo do výsledné známky. Tak jsem všem nasázel 100%, nic mě to nestojí a nejsem píča ny? Od ostatních jsem obdržel 80, 40 a 75% =))
Asi jsi v kolektivu oblibeny :))
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5452
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Jsem si rychle proběhl obory, které studují moji, teď už naštěstí bývalí, spolupracovníci a naznal jsem, že ze mě mají akorát mindrák :D

*A neposral jsem průběžný test na kontingenční tabulku, takže mě (narozdíl od toho ošklivého šišlající mamrda co mi dal 40%) stejně pustili \m/
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2423
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

dnes ma ridicak kazdy.. 35 nehod a jeste se tim chlubí
http://www.lidovky.cz/ze-zivota-pokusne ... 6_lide_ELE
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5480
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

Zřejmě slušný oddíl
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

...třeba nejezdí rychle...?!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět