Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3233
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

ja mel windows do nedavna. nejde ten tvuj aspon aktualizovat na windows 10? to je o dost lepsi
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od driver »

Nejlepší je jednou za pár let PC vyhodit a koupit nové.
Pak to běhá tak, že člověk nechápe, co se děje, a jak mohl včera používat toho "šneka" :D
Když vidím, jak má někdo PC staré třeba 7let a přitom na tom denně sedí, tak to je na mašli.
Někdo to umí udržovat čisté a v svižném stavu, má to nabušené, ale to jsou fakt vyjímky...
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

vK ale píše o win v mobilu, ne v PC.... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3233
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

ja ted upgradoval z i3-4130 na i5 8400 a teda je to neskutecnej rozdil. netusil sem jaka je ta stara i3 shit.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 788
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Spectral »

mattone: A neměnil jsi náhodou taky pevný disk a RAM? Zejména přechod z plotnového HDD na SSD udělá s odezvou PC tisíckrát více než výměna pár let staré i3 za novou i5...
:ar!
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od driver »

Pavproch: Taková alternativa mě ovšem ani ve snu nenapadla, nicméně princip obměny bych doporučil aplikovat rovněž
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1876
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Zajda »

driver píše:Nejlepší je jednou za pár let PC vyhodit a koupit nové.
Nejlepší je samozřejmě identifikovat na čem výkon vázne. Např. výkon procesorů stoupá mezigeneračně o pár procent někdy od druhé generace Intel Core i3/5/7 Sandy Bridge z roku 2011. Největší přínos bylo rozšíření SSD.

Když se v tom nevyznáš nebo nechceš řešit, pak si připlatíš, tak jako se vším.
《》
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od _sulcik_ »

vonkreuz píše:Zkur..píííp vypi..píííp mizerny Windows! Mám v telefonu Win 8.1. Že mi nejde Waze nevadí, stejně poslední dobou tolik nejezdím. Že jsem si k aplikaci Facebook musel aktivovat i Messenger, budiž. Ale že mi ten Messenger padá natolik, že se do něj nedá přihlásit. A když zkusím FB přes prohlížeč, tak zamrznou všechna tlačítka a ikony na FB a mohu si max. rolovat hlavní stránku a nejdou posílat zprávy, to už mne jeduje. Prostě hodili bobana na další podporu. Kundy emerický.
S Woknama na telefon to šlo z kopce od doby Win Mobile 6.5. To byl úžasnej systém. Ale ty modení věci se nedaj prostě používat, zkoušel jsem Win 10 na telefonu rok a musel jsem se toho zbavit . Ono Win jde celkově dolů i na počítačích je to hroznej šrot. Ale co by je taky nutilo, aby to za něco stálo, když mají neotřesitelnej monopol v PC, obzvlášť v určitých oborech, kde na jiné systémy prostě nejsou programy..
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3233
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

Spectral píše:mattone: A neměnil jsi náhodou taky pevný disk a RAM? Zejména přechod z plotnového HDD na SSD udělá s odezvou PC tisíckrát více než výměna pár let staré i3 za novou i5...
disk sem menil asi tyden predim a neprineslo to tolik co jsem cekal nebo zazil jinde
takze sem koupil desku + 8gb ddr 2400mhz + tu i5 8400
a necekal sem takovej obrovskej rozdil.
mozna to je i tim ze sem poprvy koupil trohu drazsi desku, pac to jde jen do socketu Z370, ted uz mozna je H370.
kazdopadne jen ten CPU mi strasne zvednul FPS. mam shit grafiku gtx 750, momentalne teda 960 pujcenou.
cekam na prichod novy generace na 1160/2060 nebo xx70
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 788
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Spectral »

Jo tak pokud se bavíme o FPS ve hrách, tak to ano. Já měl na mysli běžnou odezvu systému při spouštění a přepínání aplikací atd.
:ar!
Odpovědět