Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

x2005 píše:
Snowman000 píše:Za*rane, vy*rbane O2sk! Dnes bez akehokolvek upozornenia odpojili pristup na BIS-Blackberry Internet Service
Mám historickou zkušenost, že podpora BB od O2SK je opravdu tragická. Zrovna jsem potkal jednoho uživatele s ošoupaným BlackBerry Bold 9790 a řekl jsem mu "už to zahoď".

Pokud na tom nemáš postavený nějaký opravdu enterprise systém, tak není důvod to používat.
blackberry-bold-9790.jpg
Meli jsme par let v praci BES v kombinaci BB Bold to byla dosud neprekonatelna kombinace, fungujici za vsech podminek, po celym svete. Kam se hrabe iOS/VPN/exchange, jak neni kvalitni 4G, tak je to nepouzitelny.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Kopíruju odjinud, z pokecu o brejlovcích, brýlích atak...
pavproch píše: cena RP Perception (pokud se pamatuju správně, tak asi 4k CZK) jsou drobné proti tomu, co vás mlaďochy čeká (v oční optice) ve stáří.... odmlada mám dost velkou krátkozrakost (skla asi -3,5, skutečná vada skoro -7 dioptrií), fčíl na starý kulena sa k temu přidalo i blbé vidění na blízko.... odolával sem, odolával, ale už to fakt nende... byl sem u očařky, taxem si nechal napsat recepis na multifokaly.... sice dostanu dva páry (plastových vč. antireflexu a proti poškrábání) skel za cenu jednoho (Hoya, ale podobně to má i Varilux), ale.... za šestnáctku celých osum!.... ](*,)
Už je mám na nose, ty multifokály... a první dojem je teda nicmoc, to bude teda sadomaso si zvyknout se dívat do dálky jenom horní částí skel a do blízky zase jenom spodní.... (jinými slovy vždycky přes půlku skla vidím rozmazaně - do dálky spodek, do blízka vršek ....) chjo no, stařecké choroby sou na pikaču..... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od oxik »

Máma multifokály za 18k ztratila po dvou měsících. Nemohla si na ně zvyknout, takže je furt sundavala, až je nechala v košíku v obchodě a už se nenašly :D Po třech letech je má znovu, od jinýho výrobce a je to lepčí. Nadávala hlavně na chození po schodech a když koukala z monitoru do papíru a naopak, tak se jí z toho točila hlava.
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Raději měním brejle. Mám taky od mládí brejle na dálku, na pc a drobné práce mám zhruba od 5.gum jiné. Ale na úplně blízko nejlíp vidím bez brejlí. Tak je často sundavám a pak hledám. Divili byste se, kde už všude byly :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Už aj já mám na jedno očko minidioptrii...tak jsem si nechal udělat brýle, bo sedím v autě často a někdy večer jsem cítil, že to oko není ve své kůži. Vzal jsem Carla Zeisse, zatmavovací a jediné obroučky, které mi sedly, byly od Tag Hujera :-( Za cca týden jsem skla reklamoval, bo blbě udělaly nános antireflexe. Bez keců vyreklamováno a od té doby šlapou. Docela jsem si na ně zvyknul a dneska je používám i jako sluneční...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Taxem to napoprvé vydržel enem asi 3 nebo 4 hodiny... už mám zase na nose staré brýle... i dyž přes ně na klávesnici vidím blbějš... ale při chůzi nezakopovám a netočím sa mi ani nebolí palica ... chjo no, bude to boj, no....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Bond007 »

Ja prestal bryle pouzivat, sice vydim hovno, ale ono stejne neni moc na co koukat...
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Mno, mírně pozitivní update k negativním prvním zážitkům - se starýma brejlema se mi datluje u PC hůř než s novýma (překlikávání pohledu z monitoru na klávesnici a zpět), to musím uznat, ale asi na všechno ostatní sou lepčí staré....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Kavis »

Muj padre mel fest dioptrii jak na dalku, tak na blizku a porad se to zhorsovalo, sel na operaci, kde mu nejak menili tu cocku v oku za umelou, pry do smrti do dalky uvidi uz stejne, ze se pry ta umela neopotrebovava. Takze ted misto multipopelniku nosi v kapse decentni na cteni a je spokojeny jak zelva. Dal za to cca 40 tycek a nelituje zadne koruny. Nezapomenu jak mi s vlhkyma ocima po zahojeni rikal co vsechno ted vidi a jak si sel konecne vybrat poradne slunecni bryle..
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5452
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Jeden z velkých korporátů, podnikajících v oblasti mého studia, otevřel možnosti stáže pro studenty 1.-5. ročníku vysoké školy. Tak jsem poslal životopis.
Byl pozván do prvního kola->absolvoval testy z různých oblastí.
Byl pozván do druhého kola->pohovor s HR a potenciálním nadřízeným.
Dneska mi volali, že jsem na pohovoru udělal skvělej dojem, nicméně mě nepřijmou, protože jsem v prváku. Že prej kdybych byl třeťák, brali by mě hned. Ale že se ozvou, kdyby něco potřebovali, nashledanou.

WTF? :-??

Ale když jsem to hlásil šéfovi v současném zaměstnání, měl viditelně radost a prej když neodcházím, tak mě povýší. :-bd
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět