Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

Tak hlava v pisku a neprebirani je spatne. U me ma posta vyhodu v tom, ze na adrese trvaleho bydliste bydli dalsi clen rodiny se stejnym jmenem a dorucovatelka ani posta to neresi. Navic kdyz clovek pozada behem SR 2-3x o zmenu dorucovaci adresy, tak driv nebo pozdejc se urednik sekne a nebo mu dojde ze tohle nebude lehkej boj.

Moje zkusenost je takova ze pro lidi na SU je pripad s aktivne se branicim ucastnikem spis utrpeni nez challenge, hlavne proto ze jejich ohodnoceni je vazany na mnozstvi pripadu zpracovanych/uzavrenych.

Ja uz jsem se parkrat hajil sam a po prvni zadosti o zmenu dorucovani, kopii spisu a podjatosti to vetsinou vsem bylo jasny a kdyz ne, tak ve chvili kdy zacnete navrhovat svedky k vyslechu, tak je to jasny i uklizeckam na urade :D

Zvlast kdyz zbylych 95% se tam prijde samo udat a zaplatit...
R4...258k
R3...261k
EV...264k
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

+1
O víkendu jsem na téma kontrola mluvil s úředníkem určitého úřadu, se kterým kamarádím od mládí. Jasně mi řekl, že pokud někdo dělá potíže a on by se musel moc snažit, aby na něj vyzrál, tak toho nechá. Řekne mu, že pro tentokrát mu to promíjí a jde o dům dál. Proč by si v práci přidělával starosti, když stačí udělat určitý počet kontrol a basta. A s potížistou se akorát zdrží, plán kontrol nesplní a šéf ho za to pokárá.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3229
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

parkrat sem procital 30kmh a nasel sem tam dost pripadu, kdy se nekdo takhle branil az z toho mel zakaz rizeni a 25k pokutu :D ale to byly teda vetsinou rychlosti na papiry. v takovym pripade nikoho zjevne nenechaj to promlcet
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ctrl_j »

retron píše:dopis hodili do schránky (fikce) a dál už jsem nereagoval
To je ok. Ale proc se ptam: Cetl jsem o pripadu, kdy mela osoba DS a urad mu do ni nedorucoval, posilal klasicke dopisy. Tato osoba si tyto dopisy prebirala. Pred spravnim organem se hajil spatnym dorucovanim, slo to pred soud.
Soud ovsem konstatoval, ze urad sice dorucoval nespravnym zpusobem, ale osoba se mela moznost seznamit s dokumenty jinym zpusobem, coz prokazatelne udelala.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5451
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Mattone: Hlavní je se neposrat. Když mi šlo v Praze o papíry, nadlimitni překročení na Nuselaku, úřednice zastavila řízení. Stalo to jeden telefonát a a 15 minut osobně. Ústní jednání neprobehlo.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3229
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

hlavni je asi vedet jak na to :) z radaru verim, ze to o papiry nebude nikdy, ale kdyz te zastavi treba passat tak to je horsi ne?
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

By ses divil, kolik lidí o ne už i takhle přišlo ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3229
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

ja porad nechapu jak muze nefungovat osoba blizka, kdyz je zakotvena v ustave.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ctrl_j »

(3) Provozovatel vozidla zajistí, aby při užití vozidla na pozemní komunikaci byly dodržovány povinnosti řidiče a pravidla provozu na pozemních komunikacích stanovená tímto zákonem.
Tahle cast zakona lezi uz druhym rokem u Ustavniho soudu s navrhem na jeji zruseni. Zatim tedy nerozhodnuto.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16364
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Tak. Sem se právě rozloučil s opravářem kotlů... neska ty věci fuckt nic nevydrží, na podzim to bude 18 let, co bydlíme a (plynový) kokotel je na hraně smrti, ditto (plynový) bojler (prý jeden ze sta přežije 15let a to je asiten náš). Takže prosím teho nahoře, ať obojí dožije do léta a v létě halt budu muset in(g)vestovat....
Tak aspoň jedna malá dobrá zpráva (stávající kokotel Protherm mezitím už zase 2x spadnul do nouzáku) - neska sem doslat nabídku od Vaillantu na nový kokotel a .... ta cifra je výrazně nižší než sem čekal.... (já čekal vysoko nad sto a ono je to hluboko pod sto, spíš blíž k padesáti)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět