Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od oxik »

V 19:30 jsem si všiml, že mi nechladi lednice..pátek, večer, dva dny před vánoci :D
Ve 20h zaviral poslední krám s elektrem, tak jsem tam rychle sjel, na krámu cena o necelý litr víc než v eshopu, ale co.. No a noční můra pro pavprocha, ta blbost má i wifi :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od řidičBOB »

Lednice s wifi? To bude jistě Samsung! :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od oxik »

LG je to :D ale fakt nechápu smysl, jen to umí ukázat nastavenou teplotu a změnit ji..Pak to má ještě nějakou diagnostiku, přičemž stačí zavolat na linku a přiložit telefon k nějakému repracku uvnitř lednice nebo co to je..
Přílohy
D14D3EFA-E59C-4A02-99D6-B1F6655C0C2B.jpeg
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

Ta ceska lokalizace se uplne nepodarila
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Do paroma práce.... aji po 40+ letech šibezkydění mě to dokáže překvapit, negativně.... neska si takle hezky šlapu do kopca, pařím sa, čili rozepnuto všechno, co rozepnout de (aji větrací zipsy na stehnech/kalhotech) a.... škrk! Smrková ten zips rozervala, vyrvala jezdce z jedné strany. To bylo kurew v luftě.

Už je to opraveno, zašito, zips zdá se funguje akoráth je asi o centimetr kratší, no.... jj, překvápkům není nikdy konec.....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Do prtele práce - minulý týden sem dal dozadu nové gumy (Sottozero gen.3) a .. neska přijdu k autu, LZ kolo na zemi, ďura jak do prtele a z ní trčí šroub... chjo no.... takže po obědě valím už zase ke strnadlovi....

(Jinak ale potvrzení, že nejpozději co 50 tiskm člověka potká defekt, je to fakt.....)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Mě to potkalo minulý rok na lyžích v Rakousku. Ale byl to teprve třetí defekt v životě. Ty máš fakt každých 50 tis?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Jo, tak nějak často to asi mám.... tentokráte ale nejen defekt - kus nějaké pružiny či co, kalená ocel hranatého průřezu 2x2mm, asi 3cm dlouhá, zakřivená - ale i pneu skoro na odpis - vydrolilo se z ní zevnitř asi 1/2 kila gumy.... už je objednaná nová... chjo no....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

před 15lety zdroje říkaly cca 80tkm, a dnes to bude spíš ještě víc. Děda říkal, že cestou do Bukurešti někdy v 60.letech míval tak 10 defektů.
Pravda vyděsí
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Protože v Rumunsku jezdilo a dosud jezdí po silnicích hodně koňských povozů. A koním vypadávají podkováky a je to hned.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět